Зміни до Порядку ведення ДЗК

Зміни до Порядку ведення ДЗК

Брусенцова Яна » 08 грудня 2014, 09:54

03.12.14 р. на офіційному сайті Державного агентства земельних ресурсів України розміщено оголошення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку ведення Державного земельного кадастру».

В ньому, зокрема, зазначається, що прийняття цієї постанови забезпечить удосконалення процедури внесення відомостей до Державного земельного кадастру відповідно до Закону України «Про Державний земельний кадастр», зокрема, про геодезичну і картографічну основи Державного земельного кадастру, кадастрове зонування, землі в межах державного кордону України; землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць та обмеження у використанні земель.

Проект постанови розміщено на офіційній сторінці Держземагентства України у мережі Інтернет (http://land.gov.ua) у підрозділі «Законотворча діяльність» розділу «Земельне законодавство».

Зауваження та пропозиції до проекту постанови просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення на поштову адресу Державного агентства земельних ресурсів України: вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680, або на електронну адресу: 21_kadastr@dazru.gov.ua.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron