Реформа у сфері земельних відносин

Реформа у сфері земельних відносин

Брусенцова Яна » 27 січня 2015, 10:46

Держземагентство визначило перелік питань у сфері земельних відносин, які будуть винесені на публічне обговорення у 2015 році.

Держземагентство України визначило перелік питань у сфері земельних відносин, які потребують публічного обговорення і які будуть винесені на розгляд громадськості у 2015 році.

У рамках проведення земельної реформи і реформи децентралізації влади Держземагентство України готує низку проектів законодавчих та інших нормативно-правових актів. Наразі до орієнтовного плану увійшли законопроекти, які вносять зміни до деяких законодавчих актів щодо розвитку орендних відносин на землю та стосовно делегування повноважень органам місцевого самоврядування з розпорядження землями державної власності, а також проект закону про національну інфраструктуру геопросторових даних.

Крім того, буде оприлюднено звіт про витрачання Держземагентством України у 2014 році бюджетних коштів та проекти нормативно-правових актів, розроблення яких передбачене Коаліційною угодою, іншими державними програмами розвитку економіки тощо.

Про заходи з обговорення цих та інших питань у сфері регулювання земельних відносин буде заздалегідь поінформовано через веб-сайт Держземагентства України.

З орієнтовним планом проведення консультацій з громадськістю на 2015 рік можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Держземагентства України у рубриці “Зв’язки з громадськістю” – “Плани консультацій”.

(За матеріалами офіційного сайта Кабінету Міністрів України http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publis ... =244277212)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron