транспортні засоби

Re: транспортні засоби

Козиренко Віталій » 27 вересня 2018, 09:51

youle4ka написав:Подскажите, пожалуйста, как быть в такой ситуации: в 90-х годах муж на меня переоформил мотоцикл, т.е. я собственник по техпаспорту, и через год продал его знакомому без оформления документов (просто отдал все документы, которые были на мотоцикл, вместе с мотоциклом). Связь со знакомым прервалась. Уже забыли за этот мотоцикл. Я устроилась на госслужбу, когда делали запрос в реестр движимого имущества, то пришел ответ, что за мной ничего не числится. Я не указывала в декларации за 2017 год в собственность это ТЗ. Но теперь появился этот знакомый и говорит, что хочет продать мотоцикл другому человеку с официальным переоформлением. Что в такой ситуации делать?

у ДАІ підскажуть, але довідку (її оригінал) про відсутність у реєстрі транспорту ні за яких обставин ні їм, ні кому іншому не повертайте, а зберігайте щоб не потрапити в реєстр корупціонерів.
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 86 раз.
Регіон: Луганська область

Микола123 » 03 жовтня 2018, 21:46

На якому етапі потрібно задекларувати автомобіль придбаний в США якщо на даний час він пливе океано і в Україні буде через дилера направлятися отримувачу хоча фактично оплата проведена 3 місяці тому
Новачок
Новачок

Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ивано-Франковская область

Козиренко Віталій » 05 жовтня 2018, 12:13

Микола123 написав:На якому етапі потрібно задекларувати автомобіль придбаний в США якщо на даний час він пливе океано і в Україні буде через дилера направлятися отримувачу хоча фактично оплата проведена 3 місяці тому

коли станете фактичним володільцем - отримаєте правовстановлюючий документ та автомобіль (підпишете акт прийняття-передачі).
Місцевий
Місцевий

OlenaSit » 13 листопада 2018, 13:11

Держслужбовець, "продала" авто по генеральній довіреності. До кінця цього року особа перереєструє авто на себе, тобто вже не буду власником. Як мені в декларації відобразити цей правочин, якщо окрім довіреності жодних договорів не укладалось, гроші були просто передані і все? Знаю, що згідно податкового законодавства перший продаж авто не оподатковується. Якщо він зніме з реєстрації авто, я його не буду вказувати, але де вказати правочин? Дякую
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Лідія Л » 16 листопада 2018, 23:30

Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, дружиною, яка є декларантом,  придбано автомобіль, вартість 300,0 тис.грн., за кошти чоловіка, який є громадянином іншої країни. Протягом 10-ти днів дружині необхідно подати повідомлення про зміни в майновими стані. Чи не виникає інших зобов'язань?
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Регіон: Ивано-Франковская область

Козиренко Віталій » 22 листопада 2018, 13:03

Лідія Л написав:Протягом 10-ти днів дружині необхідно подати повідомлення про зміни в майновими стані.

так
Місцевий
Місцевий

Козиренко Віталій » 22 листопада 2018, 13:10

OlenaSit написав:Держслужбовець, "продала" авто по генеральній довіреності. - не продала, бо власник не змінився

До кінця цього року особа перереєструє авто на себе, тобто вже не буду власником. - правочин від імені власника здійснила довірена особа

Як мені в декларації відобразити цей правочин, якщо окрім довіреності жодних договорів не укладалось, гроші були просто передані і все? Знаю, що згідно податкового законодавства перший продаж авто не оподатковується. Якщо він зніме з реєстрації авто, я його не буду вказувати, але де вказати правочин? Дякую - наприклад, довірена особа пише довірителю, що аправочин відбувся дата на суму. ось і передаю кошти, щоб не було подальших претензій. відтак - повідомлення про суттєві зміни, якщо дохід більше 50 мпм + у черговій декларації і дохід, і правочин.

думаю так
Місцевий
Місцевий

Grygoryshak » 27 листопада 2018, 16:31

Доброго дня. Куплено автомібіль за кордом. Розмитнювати має чоловік і відповідно на облік в МРЕО має ставити чоловік. Вартість автомобіля менше 50 МЗП. Чи потрібно подавати повідомлення про покупку? Чи декларувати автомобіль (на члена сім'ї) вже при подачі декларації за 2018 рік?
Новачок
Новачок

Дякував (а): 1 раз.
Регіон: Волынская область

Козиренко Віталій » 28 листопада 2018, 10:53

Grygoryshak написав:1.Вартість автомобіля менше 50 МЗП - не потрібно подавати повідомлення про покупку

2.декларувати автомобіль (на члена сім'ї) вже при подачі декларації за 2018 рік
Місцевий
Місцевий

Поперед.

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей