Внесення житла в декларацію

Re: Внесення житла в декларацію

Денис Федорович » 19 жовтня 2018, 18:32

Козиренко Віталій написав:
Денис Федорович написав:Добрий день. Пишу можливо не потрібну тему але мені потрібна відповідь. Я в декларації за 2017 рік вказував що маю готівкові збереження дома які в жовтні місяці я планую покласти на рахунок в банку який я планую відкрити тоже в жовтні. Як хто думає чи потрібно подавати Повідомлення про суттєві зміни?

ні, бо повідомляють про дохід або придбання, а власні кошти на депозит - не дохід, і не придбання. а ось зняття коштів з депозиту за податковим кодексом - дохід...

Виходить всі ці дії с внесенням коштів на рахунок в банку будуть відображені в річній декларації за 2018 рік?
Новачок
Новачок

Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Одесская область

Козиренко Віталій » 23 жовтня 2018, 12:11

[font="Noto Sans", sans-serif]всі ці дії з внесенням коштів на рахунок в банку мають бути зазначені в річній декларації за 2018 рік[/font]
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Nagornyuk Tonya » 31 жовтня 2018, 09:58

Підскажіть будь ласка, якщо власником квартири яка знаходиться на праві приватної, спільної власності є : субєкт декларування , батьки субєкта декларування і сестра з братом рідні теж є субєктами декларування в рівних долях. І ніхто окрім субєкта декларування, не проживає в цій квартирі і ні з ким субєкт декларування не повязаний спільним побутом та обовязками. То як потрібно вказувати в декларації цю інформацію?
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Дмитрий Иванович » 31 жовтня 2018, 11:25

Nagornyuk Tonya написав:Підскажіть будь ласка, якщо власником квартири яка знаходиться на праві приватної, спільної власності є : субєкт декларування , батьки субєкта декларування і сестра з братом рідні теж є субєктами декларування в рівних долях. І ніхто окрім субєкта декларування, не проживає в цій квартирі і ні з ким субєкт декларування не повязаний спільним побутом та обовязками. То як потрібно вказувати в декларації цю інформацію?

Субєкт декларування в 3 розділі вказує інформацію про квартиру; у правах власності вказує себе як співвласника, та іших співвласників як третіх осіб, кожного окремо додає.
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 67 раз.
Регіон: Черновцы

Поперед.

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей