транспортні засоби

Re: транспортні засоби

Сергій259 » 09 січня 2019, 16:39

Доброго дня.  Прошу допомоги в такому питанні.

2 січня 2019 року купив авто за 9000 долларі. Під час оформлення в МРЕО склали договір купівлі-продажу на суму 40 000 грн.
При такій сумі подавати декларацію щодо змін майнового стану не потрібно. Чи потрібно подати повідомлення про зміну майного стану та вказати реальну вартість авто?
Дякую.
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Волынская область

Козиренко Віталій » 09 січня 2019, 17:06

Сергій259 написав:Доброго дня.  Прошу допомоги в такому питанні.

2 січня 2019 року купив авто за 9000 долларі. Під час оформлення в МРЕО склали договір купівлі-продажу на суму 40 000 грн.
При такій сумі подавати декларацію щодо змін майнового стану не потрібно. Чи потрібно подати повідомлення про зміну майного стану та вказати реальну вартість авто?
Дякую.

документ - акт купівлі-продажу.
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 21 раз.
Подякували: 95 раз.
Регіон: Луганська область

Lungul2 » 11 січня 2019, 11:37

У меня ещё один вопрос- если член семьи в середине года купил и продал до конца года авто - оформлял на себя, не по доверенности - получается я его нигде не указываю, ни в объектах, ни в сделках, а вот на счёт доходов - я должна указать сумму от продажи или тоже нет ? Я как-то запуталась - сумма продажи меньше Покупки
Новачок
Новачок

Регіон: Одесская область

Козиренко Віталій » 11 січня 2019, 11:55

Lungul2 написав:У меня ещё один вопрос- если член семьи в середине года купил и продал до конца года авто - оформлял на себя, не по доверенности - получается я его нигде не указываю, ни в объектах, ни в сделках, а вот на счёт доходов - я должна указать сумму от продажи или тоже нет ? Я как-то запуталась - сумма продажи меньше Покупки

продаж авто - дохід за ПКУ.
Місцевий
Місцевий

Lungul2 » 11 січня 2019, 12:46

Меня просто смущает что имущества нет а доход от продажи получается будет, как-то логики нет совсем
Новачок
Новачок

Регіон: Одесская область

Козиренко Віталій » 11 січня 2019, 13:15

Lungul2 написав:Меня просто смущает что имущества нет а доход от продажи получается будет, как-то логики нет совсем

ой, про логіку взагалі не до нашого законодавства
завжди говорю всім, хто звертається за порадою: можна зробити будь-яким способом, аби знати що відповісти перевірникам відтак.
Місцевий
Місцевий

_LeoS » 02 лютого 2019, 20:26

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, в такій ситуації. 
Сестра працює державним службовцем. В цьому році планується купівля автомобіля приблизно за 10 тис $. Купляють батьки, але реєстрація планується на сестру.  Чи можливо обійти внесення суттєвої зміни майного стану в декларацію? Чи краще спочатку оформити на одного з батьків, а потім подарувати автомобіль за договором? Дякую.
Новачок
Новачок

Регіон: Львовская область

Козиренко Віталій » 02 лютого 2019, 20:34

_LeoS написав:Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, в такій ситуації. 
Сестра працює державним службовцем. В цьому році планується купівля автомобіля приблизно за 10 тис $. Купляють батьки, але реєстрація планується на сестру.  Чи можливо обійти внесення суттєвої зміни майного стану в декларацію? Чи краще спочатку оформити на одного з батьків, а потім подарувати автомобіль за договором? Дякую.

а в чому проблема задекларувати? спочатку задекларувати подарунок (від батьків не оподатковується), а потім задекларувати придбання авто.
якщо купили батьки, а потім подарували авто - дві реєстрації - мабуть дорожче (точно не знаю). декларувати один раз, але мороки, здається, більше.
Місцевий
Місцевий

_LeoS » 02 лютого 2019, 21:24

Козиренко Віталій написав:

а в чому проблема задекларувати? спочатку задекларувати подарунок (від батьків не оподатковується), а потім задекларувати придбання авто.
якщо купили батьки, а потім подарували авто - дві реєстрації - мабуть дорожче (точно не знаю). декларувати один раз, але мороки, здається, більше.

Ну якщо авто оцінять в його реальну вартість (10к$) і це буде вказано в договорі купівлі-продажу, а зарплата сестри за рік складає 85 тис грн, то чи не виникне питання у відповідних органів звідки взялися кошти на авто?
Новачок
Новачок

Регіон: Львовская область

Козиренко Віталій » 04 лютого 2019, 08:29

_LeoS написав:
Козиренко Віталій написав:

Ну якщо авто оцінять в його реальну вартість (10к$) і це буде вказано в договорі купівлі-продажу, а зарплата сестри за рік складає 85 тис грн, то чи не виникне питання у відповідних органів звідки взялися кошти на авто?

вище написано: "а в чому проблема задекларувати? спочатку задекларувати подарунок (від батьків не оподатковується), а потім..."

кошти отримав у подарунок від батьків і купив авто. і чесно, і безпроблемно.
Місцевий
Місцевий

Mihey_fiz » 09 лютого 2019, 00:06

Перше питання авто було придбане закордоном за 102тис гривень, в червні 2018 незалежні оцінили його в 190тис розмитнив його від сумми 190тис, податків вийшло 77тис.   Подав повідомлення про суттєві зміни на сумму 102тис так як я авто купив за цю ж ціну!! Все правильно зробив? як подати тепер в дикларацію? теж 102тис? вказувати щось про ці 77тис? податку можливо їх в їншому розділі писати? як да то тоді й пейсійний при першій постановці процент:? й всі платежі при постановці номера тех паспорт і тд... чи як?

Друге питання не розумію авто продав але кого зазначити в графі? нового вланика чи субєкта декларування? фото нижче! дякую!!
Для перегляду та завантаження файлів реєструйтеся на сайті.
Новачок
Новачок

Дякував (а): 2 раз.
Регіон: Киевская область

Козиренко Віталій » 10 лютого 2019, 18:21

Mihey_fiz написав:Перше питання авто було придбане закордоном за 102тис гривень, в червні 2018 незалежні оцінили його в 190тис розмитнив його від сумми 190тис, податків вийшло 77тис.   Подав повідомлення про суттєві зміни на сумму 102тис так як я авто купив за цю ж ціну!! Все правильно зробив? як подати тепер в дикларацію? теж 102тис? вказувати щось про ці 77тис?

ціна - 102, остання оцінка - 190, 77 - видатки, які нікого не цікавлять.

Друге питання не розумію авто продав але кого зазначити в графі? нового вланика чи субєкта декларування? фото нижче! дякую!!

роз’яснень з цього приводу не пригадую. на мою думку треба писати власником себе, бо в документах при продажі є, як я думаю, дві сторони: власник і покупець.
Місцевий
Місцевий

Mihey_fiz » 12 лютого 2019, 00:38

[font="Noto Sans", sans-serif]ціна - 102, остання оцінка - 190, 77 - видатки, які нікого не цікавлять.. тобто все вірно 102 які реально заплатив так хай й буде? Бо інші можуть оцінити дешевше або дорожче. А реально заплатив 102.[/font]
Новачок
Новачок

Дякував (а): 2 раз.
Регіон: Киевская область

Козиренко Віталій » 12 лютого 2019, 07:56

Mihey_fiz написав:[font="Noto Sans", sans-serif]ціна - 102, остання оцінка - 190, 77 - видатки, які нікого не цікавлять.. тобто все вірно 102 які реально заплатив так хай й буде? Бо інші можуть оцінити дешевше або дорожче. А реально заплатив 102.[/font]

уся дискусія з перевірниками має будуватися на тому, що записано у первинних документах та логіці представлення. на мій погляд усе логічно і документи, думаю, є.
Місцевий
Місцевий

Поперед.

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей