Електронне декларування

Re: Електронне декларування

Козиренко Віталій » 28 березня 2019, 08:41

inno написав:І ще питання щодо недобудови. Орендарем ділянки та власником недобудови в Техпаспорті є я, а будується за наші спільні кошти. Чи треба мені показувати що чоловік подарував мені кошти(позичив)? Чи просто вказати: "Об'єкт належить суб'єкту декларування чи члену його сім'ї на праві власності відповідно до Цивільного кодексу УкраїниОб'єкт повністю або частково побудований з матеріалів чи за кошти суб'єкта декларування або члена його сім'ї"

варіанти можуть бути й той, і той.
щоб не дарувати один одному, можна, наприклад, в доходах вказувати спільну власність на доходи як чоловіка, так і дружини.
можна просто написати про цей об’єкт: спільна сумісна власність - відсоток не застосовується - власники обидва.
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 27 раз.
Подякували: 166 раз.
Регіон: Луганська область

inno » 28 березня 2019, 13:39

Пане Віталію, скажіть яку дату набуття права вказувати при користванні в звітному періоді і до нині маминим авто без довіреності і договору оренди.
Дату 01.01.18 чи дату реєстрації авто в МРЕО. Я вам дуже вдячна, що завжди відповідаєте на питання!!!
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Козиренко Віталій » 28 березня 2019, 15:15

inno написав:яку дату набуття права вказувати при користванні в звітному періоді і до нині маминим авто без довіреності і договору оренди.
Дату 01.01.18 чи дату реєстрації авто в МРЕО. Я вам дуже вдячна, що завжди відповідаєте на питання!!!

дату з якої Ви реально користуєтеся цим авто. 
це може бути і з дати реєстрації в МРЕО, і пізніше, наприклад, з дати оформлення автоцивілки, за якою управляти транспортним засобом може не лише власник.
Місцевий
Місцевий

rewaqw » 17 липня 2019, 19:47

Доброго дня. Підскажіть будьласка при звільненні з державної служби за згодою сторін 16 числа та при призначенні на нову посаду 17 цього ж місяця за результатами конкурсу в інший державний орган на державну службу. Чи потрібно подавати декларацію на новій посаді? Пробую подати щорічну з назвою другого органу і посади. Пише помилку декларація за цей період існує.
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Регіон: Кировоградская область

Дмитрий Иванович » 18 липня 2019, 09:00

rewaqw написав:Доброго дня. Підскажіть будьласка при звільненні з державної служби за згодою сторін 16 числа та при призначенні на нову посаду 17 цього ж місяця за результатами конкурсу в інший державний орган на державну службу. Чи потрібно подавати декларацію на новій посаді? Пробую подати щорічну з назвою другого органу і посади. Пише помилку декларація за цей період існує.

Щорічна декларація подається тільки один раз на рік до 1 квітня. У всіх інших випадках подається декларація кандидата, перед звільненням, після звільнення.
Питання: для чого вам подавати щорічну декларацію на новій посаді?
Якщо ви не припиняли діяльність повязану із виконанням функцій держави, то декларацію (перед звільненням) подавати не потрібно.
Місцевий
Місцевий

Подякували: 73 раз.
Регіон: Черновцы

ЛінOK » 03 серпня 2019, 12:33

Доброго дня!
Будь ласка, допоможіть розібратися з подачею Декларації...
Я від 25.06.2019 року стала депутатом районної ради (пройшла за партійним списком, так як один депутат був обраний селищним депутатом). 
1) За який період мені потрібно подавати Декларацію? У районній раді сказали, що за 2019 рік, а він для звіту недоступний на сайті НАЗК. 
2)  ТИП ДЕКЛАРАЦІЇ ТА ЗВІТНИЙ ПЕРІОД мені обирати просто "за звітний період" чи Кандидата на посаду особи, уповноважної на виконання функцій держави або місцевого самоврядування? 
3) У пункті "місце роботи" вказувати фактичне місце роботи чи писати: Депутат районної ради? Тип посади, я так розумію, що не вказується..?
4)Чи відноситесь ви до службових осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, відповідно до статті 50 Закону України “Про запобігання корупції”? Тут що ми вказуємо?
5) Чи належить ваша посада до посад, пов'язаних з високим рівнем корупційних ризиків, згідно з переліком, затвердженим Національним агентством з питань запобігання корупції? ТАК чи НІ?
6) Якщо я проживаю з мамою-пенсіонером, її доходи теж вказувати за 2018 рік?
БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНА!!!!
Новачок
Новачок

Регіон: Киевская область

Козиренко Віталій » 06 серпня 2019, 07:33

ЛінOK написав:Доброго дня!
Будь ласка, допоможіть розібратися з подачею Декларації...
Я від 25.06.2019 року стала депутатом районної ради (пройшла за партійним списком, так як один депутат був обраний селищним депутатом). 
1) За який період мені потрібно подавати Декларацію? У районній раді сказали, що за 2019 рік, а він для звіту недоступний на сайті НАЗК. 
- за рік, який передує обранню - 2018

2)  ТИП ДЕКЛАРАЦІЇ ТА ЗВІТНИЙ ПЕРІОД мені обирати просто "за звітний період" чи Кандидата на посаду особи, уповноважної на виконання функцій держави або місцевого самоврядування? 
- кандидата на посаду

3) У пункті "місце роботи" вказувати фактичне місце роботи чи писати: Депутат районної ради? Тип посади, я так розумію, що не вказується..?
- ту, яка зобов’язує подавати декларацію - депутат

4)Чи відноситесь ви до службових осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, відповідно до статті 50 Закону України “Про запобігання корупції”? Тут що ми вказуємо?
- ні

5) Чи належить ваша посада до посад, пов'язаних з високим рівнем корупційних ризиків, згідно з переліком, затвердженим Національним агентством з питань запобігання корупції? ТАК чи НІ?
- ні

6) Якщо я проживаю з мамою-пенсіонером, її доходи теж вказувати за 2018 рік?
- так. 
але для цілей декларації (за умови, що відсутні умови або спільного побуту, або спільних прав та обов’язків) не завжди дорослі діти є однією сім’єю зі своїми батьками.

БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНА!!!!
Місцевий
Місцевий

Свiтлана85 » 12 серпня 2019, 11:48

[font="Noto Sans", sans-serif]Доброго дня. Допоможiть будь ласка, з одним питанням. Був грошовий подарунок вiд близькоi особи в розмiрi 100000грн. Грошi  протягом року були витраченi на придбання не рухомого майна. В яких роздiлах треба зазначити грошовий подарунок, лише в роздiлi Доходи, чи в роздiлi "Видатки Та Правочини" теж потрiбно? . Дякую[/font]
Новачок
Новачок

Дякував (а): 4 раз.
Регіон: Запорожская область

Козиренко Віталій » 13 серпня 2019, 07:20

цей подарунок перевищує 50 пм, тому і в доходи, і в правочини, і в 10-денний термін - повідомлення...
тому, якщо це були готівкові кошти, а не переказ на рахунок, краще оформити двома розписками, і тоді потрібно буде в декларації показати двічі дохід - подарунок.
Місцевий
Місцевий

Свiтлана85 » 13 серпня 2019, 10:42

Тобто, в роздiлi " Правочин" всеодно треба зазначити, цi грошовi кошти, навiть, Якщо на кiнець року iх нема, оскiльки вони витраченi на придбання майна?
Новачок
Новачок

Козиренко Віталій » 13 серпня 2019, 12:59

з пункту 11 Роз’яснень НАЗК: "Водночас щодо деяких об’єктів Закон передбачає їх декларування незалежно від наявності станом на останній день звітного періоду. Це стосується доходів, у тому числі подарунків, які були отримані (нараховані) у звітному періоді, видатків та правочинів, вчинених у звітному періоді, посади чи роботи, що виконувалася за сумісництвом. Наприклад, Закон зобов’язує декларувати видатки та всі правочини, вчинені у звітному періоді, на підставі яких у суб’єкта декларування виникає або припиняється право власності, володіння чи користування, у тому числі спільної власності, на нерухоме або рухоме майно, нематеріальні та інші активи, а також виникають фінансові зобов’язання. Такі відомості зазначаються у разі, якщо розмір відповідного видатку (вартість предмета правочину) перевищував 50 МЗП, встановлених на 1 січня звітного року. Зазначені видатки та правочини відображаються незалежно від того, чи залишається предмет, який був придбаний (набутий) внаслідок відповідного видатку чи правочину, у суб’єкта декларування станом на кінець звітного періоду."
Місцевий
Місцевий

Свiтлана85 » 13 серпня 2019, 15:14

Дякую.
Просо я передивилась безліч декларацій в яких є, подарунок у грошовій формі на суму більш ніж 50 ПМ , і в жодній річній декларації подарункові кошти в розділі "Правочин" не відображались.
Ще раз Вдячна за відповідь.
Новачок
Новачок

Поперед.

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей