не співпадає місце проживання з місцем реєстрації

не співпадає місце проживання з місцем реєстрації

sergeeva_68 » 04 березня 2014, 14:48

Якщо у декларанта не співпадає місце проживання з місцем реєстрації чи потрібно доповнювати позицію 2 розділу І місцем реєстрації?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 24 лютого 2014, 17:10
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: не співпадає місце проживання з місцем реєстрації

Козіна Віра » 04 березня 2014, 17:32

У позиції 2 декларації зазначаються відомості щодо місця проживання із зазначенням адреси житла на кінець звітного року.
Заповнюючи вказану позицію, слід мати на увазі, що відповідно до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" місцем проживання для цілей даного Закону визнається адміністративно-територіальна одиниця, на території якої особа проживає строком понад шість місяців на рік. Згідно зі статтею 6 вказаного Закону громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов'язані протягом десяти днів після прибуття до нового місця проживання зареєструвати місце проживання.
Отже, якщо ви на законних підставах протягом 6 або більше місяців 2013 року проживали за адресою, яка не співпадає з місцем вашої реєстрації, - вказуйте місце фактичного проживання.
Наприклад, особи проживають разом, як кажуть у розмовній мові "цивільним шлюбом". Суб"єкт декларування проживає у будинку свого співмешканця. Це достатня підстава для того, щоб вказати у позиції 2 декларації фактичне місце проживання, а не те, яке записано у паспорті.
Як завжди, є виключення. У разі якщо назва адміністративно-територіальної одиниці (адреса житла) зазнала у звітному році зміни, що не відображено у паспорті громадянина України - суб'єкта декларування, - зазначається також назва станом на дату заповнення декларації.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 8 раз.
Регіон: Харків
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 12 гостей