Знову гроші з-за кордону

Re: Знову гроші з-за кордону

Sud » 24 березня 2015, 13:05

Добрий день!
Якщо був переказ вестор юнион з за кордону на ПІБ декларанта, як це потрібно зазначати у декларації?
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Козіна Віра » 24 березня 2015, 13:10

У 21 позиції. У цій же темі можете почитати про ризики, пов'язані із отриманням таких коштів
Місцевий
Місцевий

Регіон: Харків

Новопсков райрада » 25 березня 2015, 11:01

Працівником здано декларацію до кадрової служби. Уповноважена особа перевіривши її затребувала пояснення щодо відображених даних в п.21 підр.Б розділу ІІ про кошти отримані з-за кордону, чому я не відобразила їх в підр.А. Мною надані пояснення, що моя рідна сестра зробила грошовий переказ на моє імя, але ці кошти передбачалися для моєї мами як матеріальна допомога (мама не є членом сімї і проживає окремо). Мама надала письмову розписку, яку я додала до своїх пояснень. Чи вірно заповнено декларацію?
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Луганская область

Козіна Віра » 25 березня 2015, 11:02

так, у цілому вірно. головне, щоб розписка була правильно сформульована.
Місцевий
Місцевий

Новопсков райрада » 25 березня 2015, 11:04

Чи потрібно завіряння розписки нотаріально?
Мандрівник
Мандрівник

Козіна Віра » 25 березня 2015, 11:04

Ні, це не обов'язково
Місцевий
Місцевий

Новопсков райрада » 25 березня 2015, 11:05

Дякую за відповідь!
Мандрівник
Мандрівник

OLENA_ » 03 квітня 2015, 15:02

Я правильно зрозуміла-якщо я отримую аліменти з Росії за рішенням суду(є данне рішення, є виконавчий лист), то це не буде розцінено як дарунки, менше до мене буде запитань, а якщо і будуть, то є і обгрунтована відповідь. Ніколи не вказувала аліменти в п.21, тому вагаюсь
Новачок
Новачок

Регіон: Днепропетровская область

Козіна Віра » 06 квітня 2015, 14:07

не вагайтеся, сміливо вказуйте, бо у позиціях 5-20 ми вказуємо доходи виключно з джерелом походження з України
Місцевий
Місцевий

OLENA_ » 08 квітня 2015, 12:34

Дякую за відповідь.
Новачок
Новачок

Re: Знову гроші з-за кордону30 грн, как плата

янина2010 » 23 березня 2016, 23:32

Доброго времени суток. 
Помогите, пожалуйста, разобраться.
Переводом "колибри" от мужа были получены средства из-за границы. Для получения этих сумм в июле 2015 был открыт счет, на который я внесла в общей сложности 30 грн в счет платы за обслуживание. Верно ли я понимаю ,что это и мой расход - как обслуживание счета, и в тоже время доход- т.к. деньги внесены на счет? больше никаких движений по счету не было.
Восстановить точную сумму перевода не представляется возможным, т.к.в банке на 23.03.2016 такую информацию не дают, а квитанции о получении перевода утеряны. Примерно было получено 10 тыс.грн. Как лучше поступить в таком случае?  показать сумму как я её помню и в гр.Доходы из-за границы и в Налоговой декларации - как дарение от члена семьи первой степени родства?
В налоговую по месту регистрации уведомление об открытии счета я не предоставила. Каких санкций ожидать? госслужащий 7 категории.
Новачок
Новачок

exstra » 30 березня 2016, 12:45

Добрий день! Чоловік працює за кордоном, за трудовою угодою, не резидент, з нього вираховують двічі податки (на користь Польщі та України). Я відкрила валютний рахунок для отримання від нього коштів. Як вказувати мені ці доходи в декларації і чи треба щоб він взяв з підприємства де він працює довідку про перерахування податків. Підкажіть будь-ласка як вийти с ситуації?
Новачок
Новачок

Регіон: Черкасская Область

Re: Знову гроші з-за кордону30 грн, как плата

янина2010 » 30 березня 2016, 13:06

янина2010 написав:Доброго времени суток. 
Помогите, пожалуйста, разобраться.
Переводом "колибри" от мужа были получены средства из-за границы. Для получения этих сумм в июле 2015 был открыт счет, на который я внесла в общей сложности 30 грн в счет платы за обслуживание. Верно ли я понимаю ,что это и мой расход - как обслуживание счета, и в тоже время доход- т.к. деньги внесены на счет? больше никаких движений по счету не было.
Восстановить точную сумму перевода не представляется возможным, т.к.в банке на 23.03.2016 такую информацию не дают, а квитанции о получении перевода утеряны. Примерно было получено 10 тыс.грн. Как лучше поступить в таком случае?  показать сумму как я её помню и в гр.Доходы из-за границы и в Налоговой декларации - как дарение от члена семьи первой степени родства?
В налоговую по месту регистрации уведомление об открытии счета я не предоставила. Каких санкций ожидать? госслужащий 7 категории.

в дополнение: 
в налоговой проконсультировали, что если я укажу доходы перечисленные из-за границы от мужа, то буду обязана подать декларацию о доходах обычную и суммы перечисленные мужем будут облагаться как доходы от нерезидента. НЕ по  ставке 0%.
Новачок
Новачок

olga549 » 12 квітня 2016, 00:43

Здравствуйте! Пожалуйста, помогите решить вопрос. Я госслужащая (місцеве самоврядування).При заполнении декларации за 2015 в пункте 11 "дарунки..." декларации я указала сумму денежных средств, которую на протяжении 2015 сын перечислял мне на мою банковскую универсальную карту (в пределах Украины).Однако, пару раз, по просьбе сына деньги перечислял его коллега со своей банковской карты через приват24 на общую сумму 6000 грн. Вопрос: поможет ли мне, чтобы избежать налогообложения, расписка, в которой коллега сына укажет, что  деньги были перечислены им, в качестве погашения долга перед моим сыном, его матери, то есть мне. 
С уважением .
Новачок
Новачок

Поперед.

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість