Про дитину, як члена сім'ї

Re: Про дитину, як члена сім'ї

kadry » 31 березня 2016, 13:57

Чи потрібно зазначати в декларації повнолітню дитину-студента, яка навчається і проживає в іншому місці
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 28
З нами з: 17 березня 2015, 15:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Волынская область

Re: Про дитину, як члена сім'ї

Дмитрий Иванович » 31 березня 2016, 14:46

kadry написав:Чи потрібно зазначати в декларації повнолітню дитину-студента, яка навчається і проживає в іншому місці


Не потрібно.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 554
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черновцы

Re: Про дитину, як члена сім'ї

kadry » 31 березня 2016, 14:49

Дякую.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 28
З нами з: 17 березня 2015, 15:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Волынская область

Re: Про дитину, як члена сім'ї

Анастасія Мішина » 25 серпня 2016, 10:24

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи є десь методика чи роз'яснення того, що саме обов'язкова наявність трьох ознак для визначення поняття члена сім'ї. Крім того, якщо дити проживає окремо чи необхідно буде підкрипляти це якимось доказами?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 18
З нами з: 15 серпня 2016, 14:25
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Про дитину, як члена сім'ї

Дмитрий Иванович » 25 серпня 2016, 12:39

Розяснення щодо застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно заходів фінансового контролю (рішення НАЗК від 11.08.2016 №3)


19. Хто належить до членів сім'ї суб'єкта декларування?

Відповідно до статті 1 Закону, членами сім'ї суб'єкта декларування вважаються:
1) особа, яка перебуває у шлюбі із суб'єктом декларування (чоловік/дружина), незалежно від їх спільного проживання. Це означає, що членом сім'ї суб'єкта декларування є його чоловік/дружина, якщо шлюб між ними офіційно не розірвано (навіть якщо особи спільно не проживають, не пов'язані спільним побутом тощо);
2) у випадку наявності сукупності таких ознак як спільне проживання, пов'язаність спільним побутом та наявність взаємних прав та обов'язків (крім осіб, взаємні права та обов'язки яких не мають характеру сімейних) із суб'єктом декларування, членами його сім'ї є також його:
діти, у тому числі повнолітні;
батьки, особи, які перебувають під опікою і піклуванням;
будь-які інші особи, у тому числі особи, які спільно проживають із суб'єктом декларування, але не перебувають з ним у шлюбі.
Усі інші особи, за відсутності хоча б однієї із вказаних ознак для цілей декларування не вважаються членами сім'ї суб'єкта декларування (наприклад, особи, які за відсутності вказаних ознак спільно орендують (користуються) житлом, проживаючи в одній квартирі, кімнаті у гуртожитку, готелі тощо).
Слід також звернути увагу на те, що в декларацію включається інформація про членів сім'ї станом на останній день звітного періоду. Наприклад, якщо упродовж звітного періоду - незалежно від тривалості -особа спільно проживала із суб'єктом декларування, була пов'язана з ним спільним побутом та мала взаємні права та обов'язки, але таке спільне проживання було припинено станом на останній день звітного періоду (наприклад, 31 грудня для щорічної декларації), то особа не вважається членом сім'ї суб'єкта декларування й інформація про неї в декларації не відображається.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 554
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черновцы

Re: Про дитину, як члена сім'ї

Анастасія Мішина » 25 серпня 2016, 13:07

Дякую за відповідь. Не може знайти дане рішення. Можна, будь ласка, посилання на нього
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 18
З нами з: 15 серпня 2016, 14:25
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Про дитину, як члена сім'ї

lubka » 25 серпня 2016, 13:14

Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 126
З нами з: 03 квітня 2015, 11:17
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

Re: Про дитину, як члена сім'ї

Nina Malish » 16 березня 2017, 21:21

Козіна Віра, підкажіть будь ласка, чи вважатиметься членом сім"ї держслужбовця донька, якій у листопаді 2016 року виповнилось 18 років, яка має дитину і статус мами одиначки? Проживають і зареєстровані в одному будинку, але витрати у кожного свої. При нарахуванні допомоги як мамі-одиначці УСЗН враховує тільки доходи доньки. Що мається на увазі "взаємні права та обов"язки і спільний побут"?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 15 березня 2017, 21:13
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черниговская область

Поперед.


Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість