Куди віднести премію міського голови?

Куди віднести премію міського голови?

Таталька » 12 березня 2015, 18:46

Доброго вечора! Підкажіть, якщо у звітному періоді було отримано подяку від міського голови, з виплатою грошової премії, в яку позицію треба заносити ці кошти? Розділ ІІ А п.6 чи п.11. Наша уповноважена особа стверджує, що це подарунок. Дякую.
Востаннє редагувалось Таталька в 13 березня 2015, 08:56, всього редагувалось 2 разів.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 18 березня 2014, 14:01
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: Куди віднести?

РДА » 12 березня 2015, 19:12

Ваша уповноважена особа має рацію. Це - дарунок, який слід зазначити у п.11. У п.6 вказуються виплачені Вам кошти, передбачені кошторисом установи за статтями "Заробітна плата" та "Нарахування на заробітну плату", тобто посадовий оклад, його індексація, доплати, надбавки, премії. А подяку Вам могли 200 грн й не підкріпити ;)
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 12 березня 2015, 12:12
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская область

Re: Куди віднести?

Таталька » 12 березня 2015, 19:35

А як я буду знати за якою ставкою (15% чи 17%) було оподатковано ці грошові кошти. У довідці про доходи з ДПІ іде сума за 4 квартали по позиції 101 -заробітна плата і все. Цю премію треба ж показувати "грязними"?
Востаннє редагувалось Таталька в 13 березня 2015, 09:34, всього редагувалось 1 раз.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 18 березня 2014, 14:01
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: Куди віднести?

Таталька » 12 березня 2015, 19:37

Як могли не підкріпляти, якщо у відомості підпис ставиться? Чи це сарказм?
Востаннє редагувалось Таталька в 13 березня 2015, 09:35, всього редагувалось 1 раз.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 18 березня 2014, 14:01
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: Куди віднести?

РДА » 12 березня 2015, 20:08

Не сарказм, а жарт. Вибачте, якщо Вас це образило. Я мала на увазі, що не завжди такі заохочення, як подяка й грамота підкріплюються видачею матеріальної винагороди чи подарунком. З Вашого запитання я зрозуміла, що Ви - працівник міської ради, яка винесла Вам подяку. Якщо Ви підписалися у відомості за отримання грошової винагороди чи подарунка - їх треба показати у п.11, бо установа, яка їх Вам виплатила чи подарувала, передає ці дані до податкового органу із зазначенням Вашого ідентифікаційного коду, і вони фіксуються як отримані Вами доходи. Якщо Вам було нараховано ці кошти як додаткове заохочення до отриманої подяки із фонду заробітної плати працівників міськради - у п.6.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 12 березня 2015, 12:12
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская область

Re: Куди віднести?

Таталька » 12 березня 2015, 20:24

То зрозуміло, що дані передаються до податкової, однак,якщо це "подарунок", чому він відображається у довідці про доходи з місця роботи. Також маю на руках відомості з ДПІ про суми доходів та утриманих видатків у звітному році, де зазначена ТІЛЬКИ позиція: ознака доходу 101- заробітна плата, яка включає в себе з\п та цю премію. Якщо це подарунок, чому відсутня ознака 111 або, на крайній випадок, 126?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 18 березня 2014, 14:01
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: Куди віднести?

svetlana.b » 12 березня 2015, 21:05

Якщо у довідці податкової Ваші доходи зазначені лише з ознакою доходу 101 - заробітна плата, то грошову винагороду треба показувати в позиції 6. В позиції 11 "дарунки, призи, виграші" вказуються отримані доходи, які не входять до фонду оплати праці.
Востаннє редагувалось svetlana.b в 13 березня 2015, 11:48, всього редагувалось 1 раз.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 33
З нами з: 03 липня 2014, 21:01
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Куди віднести?

yaoleg » 12 березня 2015, 21:38

А якщо районна адміністрація надає щорічно Подяку до дня державної служби працівникам районних установ і оранізацій інколи із грошима, ці кошти також відображаємо у п.11 Декларації ?
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1993
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 27 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: Куди віднести?

РДА » 12 березня 2015, 21:42

Таталька написав:То зрозуміло, що дані передаються до податкової, однак,якщо це "подарунок", чому він відображається у довідці про доходи з місця роботи. Також маю на руках відомості з ДПІ про суми доходів та утриманих видатків у звітному році, де зазначена ТІЛЬКИ позиція: ознака доходу 101- заробітна плата, яка включає в себе з\п та цю премію. Якщо це подарунок, чому відсутня ознака 111 або, на крайній випадок, 126?


Поки писала – Вам відповіли (svetlana.b). Та втім у Вашій ситуації є певні «нестиковки». Згідно з виданою Вам довідкою Вам було виплачено винагороду з фонду заробітної плати міської ради, як її працівнику. Тому незрозуміло, чому Ви розписувалися за ці кошти у відомості, коли вони повинні були бути перераховані установою через відділення Держказначейства на Ваш картрахунок у банку, як і всі зарплатні виплати. Раджу все ж уточнити ситуацію у працівників бухгалтерії: Вам було виплачено винагороду із «зарплатної» статті кошторису міської ради, чи за програмою якихось заходів міської ради? Саме від цього залежить, в якому з пунктів декларації вказувати ці доходи. Проте у Вас «на руках» є офіційний документ, на підставі якого Ви будете вносити дані у декларацію, тому у разі виникнення запитань, можна буде надати обгрунтовані пояснення.
Востаннє редагувалось РДА в 12 березня 2015, 22:42, всього редагувалось 1 раз.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 12 березня 2015, 12:12
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская область

Re: Куди віднести?

РДА » 12 березня 2015, 21:50

yaoleg написав:А якщо районна адміністрація надає щорічно Подяку до дня державної служби працівникам районних установ і оранізацій інколи із грошима, ці кошти також відображаємо у п.11 Декларації ?


Так, якщо особи, яким було виплачено кошти чи подаровано дарунок (його вартість вказується у грошовому еквіваленті), є декларантами, або членами їх сімей.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 12 березня 2015, 12:12
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская область

Re: Куди віднести?

yaoleg » 12 березня 2015, 21:52

А Адміністрація відображає в якійсь податковій звітності такі видатки? Може їх і не потрібно вписувати в декларацію?
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1993
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 27 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: Куди віднести?

РДА » 12 березня 2015, 22:05

Особи, які отримали заохочення (чи грошима, чи дарунком) розписуються за них, це є підтвердженням факту використання коштів РДА за призначенням. Відомості про отримання суми цих доходів разом з ідентифікаційними кодами їх отримувачів подаються РДА до податкової інспекції. Тому цей дохід обов"язково "спливе" у довідці з податкової.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 12 березня 2015, 12:12
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей