Внесення житла в декларацію

Re: Внесення житла в декларацію

Дмитрий Иванович » 23 березня 2017, 20:34

igor_

Я теж сумніваюсь що все вірно вказано.

Дуже багато тексту написано, тому скажу тільки основне. Вказувати користування іншим майном сина не бачу сенсу. Ви повинні вказати чим володієте і чим користуєтесь. Сина вказуєте як члена сім'ї. Якщо на ньому є зареєстроване майно - вказуєте, немає - не вказуєте.

Щодо часток у власності, уже писав це вкладне питання. Але потрібно дивитись правовстановлюючі документи. Якщо немає таких документів з яких не можливо визначити частки, то вважаю  що краще вказати не застосовується, ніж вказати частку наприклад 25%, а по документах (чи в реєстрі прав) такого немає.

До речі, можна усім співвласникам в нотаріальному порядку уклавши договір визначитись щодо прав власності на конкретні частки або спільно-сумісну власність.
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Черновцы

igor_ » 23 березня 2017, 20:54

На сині немає нічого, він просто зареєстрований там.
Я там також лише зареєстрований, мені цю квартиру показувати у "Обєктах нерухомості" як інше право користування "Реєстрація" ?
Новачок
Новачок

Подякували: 0 раз.
Регіон: Черновицкая область

LoraM » 23 березня 2017, 21:17

[color=#212121][size=100][font=Arial, sans-serif][color=#212121][size=75][font=Arial, sans-serif]   Шановний Дмитро Іванович. Суб"єкт декларування, повнолітня дочка та онук зареєстровані за адресою військової частини (де відсутні житлові приміщення). Фактично  всі вони проживають у власній квартирі дружини суб"екта декларування. Ця квартира задекларована, як окремий об"ект нерухомості. Чи необхідно заповнювати в розділі 3 "Об"єкти нерухомості " дані щодо "реєстрації", "користування" або "проживання" для суб"єкта декларування, дочки та онука у квартирі дружини. Дякую за відповідь[/font][/size][/color][/font][/size][/color]
Новачок
Новачок

Регіон: Ровенская область

Дмитрий Иванович » 24 березня 2017, 11:09

igor_ написав:Я там також лише зареєстрований, мені цю квартиру показувати у "Обєктах нерухомості" як інше право користування "Реєстрація" ?

Можна показати.
Місцевий
Місцевий

Дмитрий Иванович » 24 березня 2017, 11:14

LoraM написав: Шановний Дмитро Іванович. Суб"єкт декларування, повнолітня дочка та онук зареєстровані за адресою військової частини (де відсутні житлові приміщення). Фактично  всі вони проживають у власній квартирі дружини суб"екта декларування. Ця квартира задекларована, як окремий об"ект нерухомості. Чи необхідно заповнювати в розділі 3 "Об"єкти нерухомості " дані щодо "реєстрації", "користування" або "проживання" для суб"єкта декларування, дочки та онука у квартирі дружини. Дякую за відповідь

Якщо ви вже показали квартиру де зареєстровані/проживаєте в об'єктах нерухомості, то я не бачу сенсу її ще раз зазначати як у користуванні.
Тут на розсуд декларанта я вважаю.
Місцевий
Місцевий

igor_ » 24 березня 2017, 11:21

Шановний Дмитро Іванович. 

Я там також лише зареєстрований, мені цю квартиру показувати у "Обєктах нерухомості" як інше право користування "Реєстрація" ?

Можна показати.

А можна не показувати (власник третя особа яка даних не надає) і чому?
Новачок
Новачок

Alisa17 » 24 березня 2017, 14:09

oanechay написав:Ніяких документів на житло немає. Як внести в декларацію відомості про житловий будинок?

І мене цікавить це питання!!!  Допоможіть
Мешканець
Мешканець

Подякували: 3 раз.
Регіон: Николаевская область

innulj1 » 24 березня 2017, 14:15

Чи обов'язково вказувати заставне майно по кредиту.
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 1 раз.
Регіон: Хмельницкая область

igor_ » 24 березня 2017, 15:54

Взяв витяг з ЦНАПУ по квартирі (де прописаний з сином і колишньою дружиною), а там зазначено, що  вона набута колишньою дружиною в період нашого шлюбу…

Дана квартира була подарована  батьком дружини до шлюбу, однак в період шлюбу до її складу було включено ще й підвал та отримано нові правовстановлюючі документи на неї (рішення виконкому).

Виходить, що вона є спільною сумісною власністю і її треба також декларувати...

Як показувати в декларації повну площу квартири чи тільки ту частину, яка набута в шлюбі?

Новачок
Новачок

VitaG » 24 березня 2017, 18:22

Підкажіть будь-ласка чи відображати в розділі 3 " об'єкти нерухомості" адресу реєстрації, якщо моя родина зареєстрована за місцем проходження військової служби при військовій частині. При цьому це нежитлові приміщення ( юридична адреса частини) там розташовано кілька військових частин хто балансоутримувач невідомо, площа невідома, ніхто з членів родини нічим там не користується? Місце фактичного проживання в даному розділі я зазначила.
Новачок
Новачок

Регіон: Винницкая область

Юлия 1984 » 24 березня 2017, 22:31

Добрий день! Підкажіть будь ласка. Суб'єкт декларування є інвестором новобудови підписано лише попередній договір в якому вказано 50% оплати. Чи потрібно показувати в декларації дану квартиру якщо ще не укладено основний договір купівлі-продажу? якщо так то в який розділ? І куди відображати сплачені кошти в розділ видатки? Прицьому залишок суми ще виплачується. Дякую.
Новачок
Новачок

Регіон: Киевская область

Tapamad » 25 березня 2017, 10:35

Підкажіть - декларант прописаний і має частку 25% від квартири, в якій не проживає. Квартира поділена порівну між його родичами, які не є членами його сімї (батько мати і брат).
Декларант вказує адресу прописки за тією квартирою, фактичне проживання в іншій.
У розділі 3 вказує цю квартиру і у власності зазначає свою частку - 25% . Чи потрібно вказувати всіх інших власників (у кожного з трьох інших по 25%) як третіх осіб, вказувати їх ПІБ, дати народження, податкові коди, адреси ? Чи достатньо просто вказати себе і свою частку 25% ?
Новачок
Новачок

Регіон: Одесская область

Дмитрий Иванович » 25 березня 2017, 23:00

Tapamad написав:Підкажіть - декларант прописаний і має частку 25% від квартири, в якій не проживає. Квартира поділена порівну між його родичами, які не є членами його сімї (батько мати і брат).
Декларант вказує адресу прописки за тією квартирою, фактичне проживання в іншій.
У розділі 3 вказує цю квартиру і у власності зазначає свою частку - 25% . Чи потрібно вказувати всіх інших власників (у кожного з трьох інших по 25%) як третіх осіб, вказувати їх ПІБ, дати народження, податкові коди, адреси ? Чи достатньо просто вказати себе і свою частку 25% ?

Потрібно вказувати інформацію про всіх співвласників майна.
Місцевий
Місцевий

Гуща Богдан » 26 березня 2017, 12:23

Шановні дописувачі форуму
В цьому році вперше мені випала неприємність подавати декларацію.
З муками і сумнівами я її подав, але відчуваю, що там є неточності
Залишилося два дні, щоб поправити.
Ситуація така: приватизований будинок площею 63.4 кв.м.
Згідно свідоцтва про право власності будинок належить на праві приватної власності 4-ом членам сім"ї рівними частими --25%. Всі четверо зареєстровані у даному будинку. Двоє постійно проживають у будинку, в т.ч. я - декларант, а двоє вже тривалий час проживають у іншому населенному пункті, і, відповідно я їх не показую як членів сім"ї.
Питання - прохання:
- як відобразити в декларації в розділі "Нерухомість" непроживаючих і яку інформауцію про них подати;
-- чи вказувати кожному члену сім"ї загальну площу (63.4) чи тільки 1/4 площі.
P.S. Я перечитав всі 10 сторінок цієї гілкиу, але поки що не осмислив всього прочитаного, тому і прошу конкретної допомоги.
Новачок
Новачок

Дмитрий Иванович » 26 березня 2017, 16:31

Гуща Богдан написав:Шановні дописувачі форуму
В цьому році вперше мені випала неприємність подавати декларацію.
З муками і сумнівами я її подав, але відчуваю, що там є неточності
Залишилося два дні, щоб поправити.
Ситуація така: приватизований будинок площею 63.4 кв.м.
Згідно свідоцтва про право власності будинок належить на праві приватної власності 4-ом членам сім"ї рівними частими --25%. Всі четверо зареєстровані у даному будинку. Двоє постійно проживають у будинку, в т.ч. я - декларант, а двоє вже тривалий час проживають у іншому населенному пункті, і, відповідно я їх не показую як членів сім"ї.
Питання - прохання:
- як відобразити в декларації в розділі "Нерухомість" непроживаючих і яку інформауцію про них подати;
-- чи вказувати кожному члену сім"ї загальну площу (63.4) чи тільки 1/4 площі.
P.S. Я перечитав всі 10 сторінок цієї гілкиу, але поки що не осмислив всього прочитаного, тому і прошу конкретної допомоги.

В 3 розділі вказуєте будинок із загальною площею, вартістю, датою набуття тощо.
В графі тип власності вказуєте всіх 4 співвласників на праві спільної власності. 2 з них - суб'єкт декларування та член сім'ї додаються із списку. 2 інших - додаються як треті особи.
Місцевий
Місцевий

Гуща Богдан » 26 березня 2017, 16:47

Дякую. Ви мені дуже допомогли.
Але прошу ще одного уточнення:
при внесенні даних кожному із 4-ох співвласників що необхідно вказувати у пункті "Загальна площа будинку.."?
-- загальну площу (63.4 м. кв в даному випадку), тобто 4 рази одне й те ж число, 
-- чи тільки його частку метражу- 15,85 м кв. (25%)
Новачок
Новачок

Tapamad » 26 березня 2017, 23:19

Дмитрий Иванович написав:
Tapamad написав:Підкажіть - декларант прописаний і має частку 25% від квартири, в якій не проживає. Квартира поділена порівну між його родичами, які не є членами його сімї (батько мати і брат).

Потрібно вказувати інформацію про всіх співвласників майна.

А наскільки великою є помилка (проступок), якщо вказав свою частку власності на квартиру, але не вказав інформацію про інших співвласників (які не є членами сімї) ? 
Скажімо, інші співвласники не бажають, щоб їх відомості, в тій чи іншій формі вносились до будь-яких документів, декларацій тощо ? Висловили "пряму заборону" на внесення їх відомостей до моєї декларації ? 
В розділі власність не має можливості зазначити в полях "не відомо", "не застосовується" або "власник не надав інформації".. Там тільки пункт з випадаючого меню (власніть / спільна власність / право користування) і варіанти з числа членів сімї та "третя особа", про яку треба вказати податковий номер, дату народження, адресу і т.д. І ось цю інформацію в відповідні поля треба внести - варіантів "не застосовується" або "не відомо" для таких полів не передбачено... А вносити таку інформацію з тих чи інших причин не хочуть. "Про себе як декларанта внось, а про нас ні" :)))
Новачок
Новачок

Регіон: Одесская область

Дмитрий Иванович » 27 березня 2017, 09:01

Гуща Богдан написав:при внесенні даних кожному із 4-ох співвласників що необхідно вказувати у пункті "Загальна площа будинку.."?
-- загальну площу (63.4 м. кв в даному випадку), тобто 4 рази одне й те ж число, 
-- чи тільки його частку метражу- 15,85 м кв. (25%)

Об'єкт нерухомості вноситься один раз. А співвласники додаються кожен окремо до цього об'єкту нерухомості.
Місцевий
Місцевий

Дмитрий Иванович » 27 березня 2017, 09:04

Tapamad написав:В розділі власність не має можливості зазначити в полях "не відомо", "не застосовується" або "власник не надав інформації".. Там тільки пункт з випадаючого меню (власніть / спільна власність / право користування) і варіанти з числа членів сімї та "третя особа", про яку треба вказати податковий номер, дату народження, адресу і т.д. І ось цю інформацію в відповідні поля треба внести - варіантів "не застосовується" або "не відомо" для таких полів не передбачено... А вносити таку інформацію з тих чи інших причин не хочуть. "Про себе як декларанта внось, а про нас ні" :)))

Є там варіант "не відомо" щодо інформації про співвласників.
Але якщо у вас в документі на право власності щодо об'єкту нерухомості є інформація про інших співвласників - ви не можете писати "не відомо".
Місцевий
Місцевий

Kadry Olga » 27 березня 2017, 10:11

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, як відобразити в декларації інформацію щодо квартири, яка перебуває у спільній сумісній власності та частковій власності одночасно?
Квартира належить особі 1 (декларант, не зареєстрований та не проживає в ній) та особі 2 (третя особа, зареєстрована та проживає в ній).
2/4 квартири - перебуває у спільній сумісній власності особи 1 та особи 2 (на підставі свідоцтва про право власності після приватизації квартири у 1999 році), вартість відсутня.
Також, особі 1 належать інші 2/4 квартири – приватна власність (згідно свідоцтва про право на спадщину від 2015 р.), та є вартість цієї частки.
Новачок
Новачок

Регіон: Харьковская область

Поперед.Далі

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей