Бонуси та знижки. Дохід чи ні?

Бонуси та знижки. Дохід чи ні?

Пахарь » 12 березня 2015, 22:11

Добрий вечір. Чи потрібно показувати у декларації бонуси та знижки, які надають у магазинах. Якщо так то у якій позиції. Дякую.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 07 серпня 2013, 18:01
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Бонуси і проценти отримані на зарплатну картку

Well » 13 березня 2015, 15:28

Отримані бонуси на банківську картку за придбані товари в магазині, а також отримані по картці для виплат проценти на залишок від не знятої заробітної плати на кінець місяця. за рік - 5 грн. до якої графи в декларації держслужбовця їх відносити?????????
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 13 березня 2015, 15:13
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Бонуси та знижки. Дохід чи ні?

Козіна Віра » 16 березня 2015, 17:11

Ні, не потрібно
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 721
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: Бонуси та знижки. Дохід чи ні?

Ксенія73 » 18 березня 2015, 15:27

Доброго дня! Підскажіть будь-ласка Бонус плюс є доходом.Та де його писати.Дякую
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 17 березня 2015, 17:54
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская область

Re: Бонуси та знижки. Дохід чи ні?

Козіна Віра » 18 березня 2015, 17:49

viewtopic.php?f=29&t=2220&start=10
Останній пост подивіться
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 721
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: Бонуси та знижки. Дохід чи ні?

Максим » 18 березня 2015, 18:01

Бонус не є доходом, адже це ваші кошти які банк вам повертає по акції.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 68
З нами з: 12 березня 2015, 12:51
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: Бонуси та знижки. Дохід чи ні?

Ксенія73 » 19 березня 2015, 14:23

Дякую.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 17 березня 2015, 17:54
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская область

Бонус Плюс

Vale » 19 березня 2015, 14:41

Козіна Віра написав:Згідно з даними офіційного сайту ПриватБанку «Бонус Плюс» – це програма лояльності, яка дозволяє власникам карток ПриватБанку отримувати бонуси до 20% у мережі партнерів програми (http://bonus.privatbank.ua/ua/o-bonus-plus/)

Тобто, можна дійти висновку, що ця система знижок не є індивідуальною, а поширюється на досить широке коло учасників програм ояльності на території України.

Відповідно до пп. "е" пп. 165.2.17 ст. 165 ПК України ці знижки не є додатковим благом у розумінні податкового законодавства, а відповідно - не є доходом. зазначено норма поширюється лише на вартість безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг), визначених за правилами звичайної ціни, а також сум знижок звичайної ціни (вартості) товарів (робіт, послуг), індивідуально призначених для платника податку, крім сум, зазначених у підпункті 165.1.53 пункту 165.1 статті 165 цього Кодексу.

Отже, знижки за "Бонус Плюс" на мою думку, показувати у декларації взагалі не потрібно.

А у мене в довідці з податкової вони є.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 18 березня 2015, 09:16
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Щодо депозиту

Матильда » 19 березня 2015, 15:52

Vale написав:
Козіна Віра написав:Згідно з даними офіційного сайту ПриватБанку «Бонус Плюс» – це програма лояльності, яка дозволяє власникам карток ПриватБанку отримувати бонуси до 20% у мережі партнерів програми (http://bonus.privatbank.ua/ua/o-bonus-plus/)

Тобто, можна дійти висновку, що ця система знижок не є індивідуальною, а поширюється на досить широке коло учасників програм ояльності на території України.

Відповідно до пп. "е" пп. 165.2.17 ст. 165 ПК України ці знижки не є додатковим благом у розумінні податкового законодавства, а відповідно - не є доходом. зазначено норма поширюється лише на вартість безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг), визначених за правилами звичайної ціни, а також сум знижок звичайної ціни (вартості) товарів (робіт, послуг), індивідуально призначених для платника податку, крім сум, зазначених у підпункті 165.1.53 пункту 165.1 статті 165 цього Кодексу.

Отже, знижки за "Бонус Плюс" на мою думку, показувати у декларації взагалі не потрібно.

А у мене в довідці з податкової вони є.




Це не бонуси а відсотки, нараховані за період з 01.08.2014 по 31.12.2014. Відсотки, які були нараховані банком до серпня 2014 року не оподатковувалися, тому податкова не володіє інформацією щодо нарахованих банком відсотків за весь 2014 рік.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 18 березня 2015, 09:02
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Бонуси та знижки. Дохід чи ні?

nodus_ubr » 24 березня 2015, 19:00

Отримав листа
Шановний __________________!

Дякуємо, що в 2014 році Ви брали участь в акції ПриватБанку «Тримай 5!».

За підсумками акції банк повернув Вам 5% від суми покупок, оплачених карткою ПриватБанку в період акції.

Ваш дохід за акцією становить 89,48. Згідно із законодавством з цієї суми було утримано податок на на доходи фізичних осіб у розмірі 13,42.

Дякуємо, що Ви наш клієнт!
З повагою, ПриватБанк.
????????????????
Потрібно декларувати?
І можна повернути розяснення про бонус плюс.
Дякую. :D
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 29 вересня 2011, 15:07
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Re: Бонуси та знижки. Дохід чи ні?

Козіна Віра » 25 березня 2015, 09:07

Ось що написано на офіційному сайті ПриватБанку про умови акції "Тримай 5": https://privatbank.ua/ua/news/do-konca- ... -zarplate/
Як бачите, акція була індивідуальною - для участі у ній кожний бажаючий мав здійснити особисту реєстрацію. Тому й це перейшло у категорію дохід, тому й є ПДФО. Кошти перераховувалися на спеціальні рахунки "Бонус Плюс". Гадаю, дохід від акції "Тримай 5" потрібно показати у 20-й позиції декларації. на мою думку, показувати його у 45 позиції не потрібно тому що неможливо ідентифікувати, залишилися ці гроші на ваших рахунках чи ні.

Щодо повідомлень про "Бонус Плюс" - дякую за уважність. Мабуть я вчора захопилася "прибиранням" на форумі та кудись не туди їх засунула. Зараз пошукаю та перенесу сюди. Якщо випадково знищила - напишу заново.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 721
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: Бонуси та знижки. Дохід чи ні?

Козіна Віра » 25 березня 2015, 09:16

все, повернула "бонуси"))
вибачте за незручності. вони тепер у цій стрічці вище (бо сортується за датою)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 721
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: Бонуси та знижки. Дохід чи ні?

Оlga.011 » 25 березня 2015, 18:13

У нас податкова бонуси по акції"Тримай 5" зарахувала, як інші доходи а от по всіх інших сумах бонус - плюс не врахувала
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 14
З нами з: 12 березня 2015, 13:14
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Івано - Франківська область

Re: Бонуси та знижки. Дохід чи ні?

Козіна Віра » 25 березня 2015, 18:19

а бонус-плюс і не потрібно враховувати у доходи. Буквально на кілька постів вище я пояснювала чому вони не є доходом))
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 721
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: Бонуси та знижки. Дохід чи ні?

Стефанка » 23 березня 2016, 12:02

Скажіть будь ласка, можливо я помиляюся, але "е" пп. 165.2.17 ст. 165 ПК України, я не побачила, знайшла тільки :164.2.17. дохід, отриманий платником податку як додаткове благо (крім випадків, передбачених статтею 165 цього Кодексу) у вигляді:
[color=#000000][size=100][font=Times New Roman]е) вартості безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг), визначеної за правилами звичайної ціни, а також суми знижки звичайної ціни (вартості) товарів (робіт, послуг), індивідуально призначеної для такого платника податку, крім сум, зазначених у підпункті 165.1.53 пункту 165.1 статті 165 цього Кодексу. - це про бонуси?[/font][/size][/color]
Якщо так, то на мою думку з вище викладеного - бонуси це додаткове благо?
І чи треба зазначати в декларації??
Дякую!
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 20
З нами з: 04 квітня 2014, 14:55
Звідки: Рівне
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ровенская область

Re: Бонуси та знижки. Дохід чи ні?

panyutinorada » 25 березня 2016, 16:33

Козіна Віра » 25 березня 2015, 19:19

а бонус-плюс і не потрібно враховувати у доходи. Буквально на кілька постів вище я пояснювала чому вони не є доходом))


Доброго дня.
На вебінарі 18.03.2016 року було сказано, що бонуси, нараховані на картку "Приватбанку " при оплаті за товари карткою, потрібно вказувати у декларації, тому що в розумінні ПКУ це дохід, який не підлягає оподаткуванню.
Відбулися зміни ПКУ у 2015 році щодо визначення бонусів доходом ???
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Бонуси та знижки. Дохід чи ні?

natal » 27 березня 2016, 11:02

Підтримую попереднє питання. В довідці про доходи, що надає податкова, є лише бонуси за підключеними акціями, бонусів "Бонус-плюс" немає, оскільки вони не оподатковуються. У Веб-семінарі Віра Козіна каже, що навіть такі бонуси необхідно вказувати, на відміну від минулого року, де пояснювалось чому саме такі бонуси не є доходом.
Дійсно не зрозуміло, необхідно вказувати саме "Бонус-плюс" чи все ж ні?
Дуже чекаю на обгрунтовану відповідь....
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 17 березня 2015, 19:05
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей