щодо перевірки декларації

Re: щодо перевірки декларації

Козиренко Віталій » 05 травня 2015, 15:59

Які думки? Виконувати Закон: взяв у руки декларацію, подивився на її відповідність щодо термінів подання, проігнорував перевірку на конфлікт інтересів, через "недоношеність", і відправив на Львівську, 8 чи то на сілосування, чи то на історичну спадщину. І чекати коли запрацює нацагенство.
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Kateryna.N » 05 травня 2015, 18:23

моя думка щодо кандидатів на посади на Львівську 8, висилати не потрібно. По - перше ми відсилаємо копії в ході спецперевірки і "люстраційної" до районних ДПІ, а по- друге кандидат є кандидат, подають багато претендентів, здала людина на конкурс тільки, а тут хватай -роби копію ( бо ж протягом десяти днів з дня одержання декларації від суб’єкта декларування) і на Київ., а кандидат іспит не склав!?
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Козіна Віра » 06 травня 2015, 07:26

Так, згідна з Катериною. кандидати на посади не є суб'єктами декларування у розумінні приписів ч. 9 ст. 12 ЗУ № 3206. Тому у цьому конкретному випадку до центрального апарату ДФС надсилати декларацію не потрібно.
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Козиренко Віталій » 06 травня 2015, 07:54

Ну так, Порядок Мінфіну 333 випустив з поля зору п.5 ч.12 Закону, але вважаю, що це не тому, що так задумано, а тому, що випустив з поля зору. Бо з такої логіки і перевірка декларації у рамках спецперевірки - дублювання люстраційної перевірки, де також перевіряється достовірність, і довідки одна й та сама податкова дає дві, якщо проводиться і спеціальна, і люстраційна перевірки.
Місцевий
Місцевий

Козіна Віра » 06 травня 2015, 08:07

Та ні, люстраційна та спеціальна перевірка абсолютно різні. Так, є спільні питання, які підлягають перевірці, але є й різні. А головне - мета цих перевірок абсолютно різна і наслідки непроходження перевірки також досить сильно різняться.
Місцевий
Місцевий

Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Козиренко Віталій » 06 травня 2015, 08:15

Так і я ж про це. Бо кандидат не з топ переліку має проходити тільки люстраційну перевірку декларації, а фінансовий контроль урядовці випустили з поля зору.
Місцевий
Місцевий

Корупціоніст » 14 січня 2016, 15:38

Цікаво у цьому всьому те, що відповідальності за ненаправлення, або за невчасне направлення декларації закладом до органу ДФС, у цього органу або у його посадових осіб немає?
Тобто наказати за те що ненаправив декларацію до податкової забули в світі того, що планували з 2016 року запусити електронну подачу безпосередньо в нацагенство ?))
Підтвердіть свій номер телефону - мене бісить ця сторінка - НЕМАЄ в мене телефону.
Мандрівник
Мандрівник

Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Юлія Павлівна » 21 січня 2016, 16:37

Доброго дня. Сільською радою отримано Повідомлення про встановлення недостовірностей за результатами здійснення перевірки достовірності відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов`язаня фінансового характеру. Чи потрібно голові ради вживати заходи щодо притягнення особи, відносно якої отримано таке Повідомлення, до дисциплінарної відповідальності?
Новачок
Новачок

Регіон: Запорожская область

Козиренко Віталій » 21 січня 2016, 16:45

треба реагувати не на повідомлення податкової, яка таке ж повідомлення направила і до уповноваженого(них) органу(ів), а на якийсь акт від уповноваженого органу. А дисциплінарка у тому випадку, коли ...- див. ч2 ст65 ЗУ про запобігання корупції.
Місцевий
Місцевий

ndymchuk » 24 січня 2016, 13:03

Чи правильно я розумію, що відповідно наказу Мінфіну №333 від 13.03.15р. всі копії деларацій посадових осіб місцевого самоврядування треба відправляти до місцевих ДФІ? Чи все ж таки м.Київ, вул. Львівська 8
Квартирант
Квартирант

Дякував (а): 10 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Черновицкая область

Козиренко Віталій » 24 січня 2016, 15:44

Правильно, до територіальних органів.
Місцевий
Місцевий

Svet » 02 лютого 2016, 19:31

Козиренко Віталій написав:треба реагувати не на повідомлення податкової, яка таке ж повідомлення направила і до уповноваженого(них) органу(ів), а на якийсь акт від уповноваженого органу. А дисциплінарка у тому випадку, коли ...- див. ч2 ст65 ЗУ про запобігання корупції.

А як бути зі строками по дисциплінарці? Я так розумію, що шість місяців з моменту скоєння порушення (заповнення декларації за 2014 рік і внесення в неї недостовірних даних) вже давно минули
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Винницкая область

Козиренко Віталій » 02 лютого 2016, 21:17

так, питання є. хотілося би почути юристів з приводу загальних норм КЗпПУ та прямих приписів ЗУ 1700.
А взагалі, як я розумію, то й повноважних уповноважених органів на сьогодні немає: у одних - вже, у інших - ще. бо наразі прокуратура не до суду йде, а робить незрозумілі приписи з проханням самим кваліфікувати факт і самим же визначитися з притягненням. погарцюємо.
Місцевий
Місцевий

Svet » 03 лютого 2016, 08:30

ну от, є ситуація, прийшло з прокуратури подання про усунення порушень вимог фінансового контролю щодо трьох працівників, які вказали недостовірні дані про доходи ("приховали" 22 грн, 58 грн і 32 грн доходів за ознакою 127 -інші доходи (так розуміємо, що від Приватбанку). Прокуратура вимагає провести службове розслідування та притягнути до дисциплінарки....
Мандрівник
Мандрівник

Козиренко Віталій » 03 лютого 2016, 10:50

ми розпочали розслідування, бо вони можуть це "просити", разом з цим ми письмово попросили якийсь акт-підтвердження (кваліфікація факту) що це саме те, про що вони пишуть, а не якесь непорозуміння.
Місцевий
Місцевий

Svet » 03 лютого 2016, 11:03

дякую, пишіть, будь ласка, які будуть Ваші подальші дії з цього приводу.Я так розумію, що ці подання вже йдуть масово, наші терогани просять допомоги, що їм робити з такими поданнями.
Мандрівник
Мандрівник

Козиренко Віталій » 03 лютого 2016, 11:30

Ага, я я хотів би почитати і ще про чийсь досвід, , бо все ж - це моя колія, і робити як я - це не завжди за мною, як говорив Володимир Семенович.
Місцевий
Місцевий

Svet » 03 лютого 2016, 11:39

як на мене, то при проведенні службового розслідування відібрати пояснення, в результаті зазначити про малозначність порушень і про те, що строки для дисциплінарки згідно КЗпП вже минули, і закрити питання, а то страшні корупціонери - приховали по 20-30грн
Мандрівник
Мандрівник

Козиренко Віталій » 03 лютого 2016, 11:57

ну добре, зробите так на 20 грн, а завтра прийде на когось 300 грн або будинок не 56 кв. м, а 64, і як Ви будете кваліфікувати, і чи не дасте привід прокуратурі спитати вже комісію (у Положенні передбачена персональна відповідальність): "чи не забагато ви на себе взяли"?
Місцевий
Місцевий

Svet » 03 лютого 2016, 12:12

так, Ви праві, такі випадки теж можуть бути, враховуючи те, що зазвичай більшість рядових держслужбовців рідко замислювалися, що писати в тій декларації. Але що робити керівнику органу і комісії, щоб і покарати (по ст. 12 про фінконтроль старого закону і по ст.65 нового закону) і вимоги того самого КЗпП не порушити. В принципі це все було б можливо, якби податкова сама б не порушила всі терміни перевірки.
Мандрівник
Мандрівник

Поперед.Далі

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей