Плата за кредит

Re: Декларація про майновий стан державного службовця

Людмилка1978 » 23 березня 2015, 11:15

Чи відображати у декларації дані про нерухоме майно. Якщо в грудні 2014 року отримано техпаспорт, а сама квартира ще незареєстрована, оскільки забудовником не викуплена земельна ділянка під будинком, який вже зданий в експлуатацію.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 21 березня 2014, 13:48
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Декларація про майновий стан державного службовця

Козіна Віра » 23 березня 2015, 13:33

не зовсім зрозуміла, у якому порядку набувається право власності на нерухоме майно, від цього буде залежати відповідь.
І якщо не складно, перезадайте уточнене питання тут: viewtopic.php?f=29&t=2159, щоб у нас подіьбні за змістом запитання були "посортовані" у одній купці))
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Re: Кредити у різних банках

manyunya27 » 23 березня 2015, 15:56

Козіна Віра написав:Запитання з вебінару: В п.57(погашення основної суми позики) суму показувати загальну чи окремо по банкам(брались кредити в різних банках)?

Відповідь: Так, розбиваємо по банкам і показуємо окремо, оскільки під кожною сумою ви вказуєте повне найменування установ, перед якими у вас є фінансові зобов'язання. Так само і у позиції 58
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 23 березня 2015, 14:14
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская область

Re: Плата за кредит

Козиренко Віталій » 24 березня 2015, 09:17

Козіна Віра написав:Ми вже обговорювали цю проблему: є 2 підходи.
Показати усе, що знімалося протягом року накопичувальним підсумком у 20-й, тоді у 57 - усе, що гасилося протягом року. Різниця між цими двома цифрами буде вкладати суму, зняту з кредитної картки та непогашену станом на 31.12.14 р. Якщо ліміт був повністю сплачений (боргів по кредитці не було) - суми будуть однакові.
Інша позиція - показати у 20-й тільки різницю між знятим та непогашеним станом на 31.12.14 р.
Я схиляюся до першого варіанту. Але є фахівці, які схиляються й до 2-гого. Офіційного роз'яснення з цього приводу немає, хоча ми й подавали запити

У пояснювальній перевіряючому органу, якщо виникне така необхідність, для мене було би зручніше відстояти 1-й варіант: теоретично буде легше обгрунтувати витрати, на які в той момент не вистачало коштів, але це такі "блохи" за якими не видно самої суті боротьби з корупцією.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 714
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Re: Плата за кредит

manyunya27 » 24 березня 2015, 13:38

Підскажіть, чи потрібно вказувати у декларації кредит який був закритий у квітні 2014 року? За 4 місяці 2014 року потрібно вказувати проценти і суму кредиту які були погашені чи ні.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 23 березня 2015, 14:14
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская область

Re: Плата за кредит

Козіна Віра » 24 березня 2015, 13:45

У доходах не показуємо, у 57 показуємо "залишок" тіла кредиту, який було погашено за ці 4 місяці, а у 58 - проценти за використання кредитних коштів, нараховані банком за цей же період.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Re: Плата за кредит

manyunya27 » 24 березня 2015, 14:25

Якщо банк в якому оформляли кредит у іншому місті (у області), у районному центрі банку такого немає, довідку з банку не має можливості взяти, тоді що робити?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 23 березня 2015, 14:14
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская область

Re: Плата за кредит

Козіна Віра » 24 березня 2015, 14:29

Такого не може бути - є пошта, є електронна пошта. Зв'яжіться з банком та учтоніть, як можна отримати довідку.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Re: Плата за кредит

Сашка » 24 березня 2015, 15:39

А якщо кредит отримано у 2014 році і в 2014 році закрито, то я так розумію, що показувати як дохід у п. 20 і у відповідних пунктах про виплату і про відсотки. Це правильно?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 12
З нами з: 22 березня 2015, 17:13
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ивано-Франковская область

Re: Плата за кредит

Козіна Віра » 24 березня 2015, 15:44

Так, абсолютно правильно!
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Re: Плата за кредит

Сашка » 24 березня 2015, 15:46

Дякую!!!
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 12
З нами з: 22 березня 2015, 17:13
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ивано-Франковская область

Re: Плата за кредит

svitlana svatove » 24 березня 2015, 16:12

Кредітна лінія на зарплатній картці, не знімалась жодного разу.Чи потрібно вказувати в дохід позиція 20
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 18 березня 2015, 11:23
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская область

Re: Плата за кредит

svitlana svatove » 24 березня 2015, 16:26

Кредітна лінія на зарплатній картці, не знімалась жодного разу.Чи потрібно вказувати в дохід позиція 20. Вибачте 2 раз відправилось.
Востаннє редагувалось svitlana svatove в 24 березня 2015, 17:16, всього редагувалось 2 разів.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 7
З нами з: 18 березня 2015, 11:23
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская область

Re: Плата за кредит

Путько Ирина » 24 березня 2015, 16:34

Для закриття кредиту у 2014 році гроші давали батьки. Як це показати в декларації? Я якій позиції?
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 13 березня 2015, 08:17
Звідки: Украина, Запорожье
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Плата за кредит

icing_07 » 25 березня 2015, 07:57

Підкажіть, якщо кредит брали на газифікацію квартири у Фонду індивідуального житлового будівництва та сплачували його через банки, то в декларації ми все одно показуємо суму погашеного у 2014 році та нижче вказуємо установу, з якою заключено кредитний договір, тобто Фонд ІЖБ?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 21
З нами з: 25 березня 2015, 07:51
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская область

Re: Плата за кредит

Козиренко Віталій » 25 березня 2015, 08:06

svitlana svatove написав:Кредітна лінія на зарплатній картці, не знімалась жодного разу.Чи потрібно вказувати в дохід позиція 20

Якщо не скористалися наданою банком можливістю, то нічого й не було.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 714
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Re: Плата за кредит

Козіна Віра » 25 березня 2015, 09:29

Путько Ирина написав:Для закриття кредиту у 2014 році гроші давали батьки. Як це показати в декларації? Я якій позиції?


Якщо все робити правильно, буквально по букві закону (а я вам офіційного іншого радити й не можу) - сума, яку дали батьки для погашення кредиту, є дарунком. На дарунки від батьків немає антикорупційних обмежень, ці дарунки не оподатковуються. Тому я б оформила самий примітивний договір дарування (можна й не оформлювати, ці договори допустимо укладати в усній формі), і показала цю суму як дохід у позиції 11.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Re: Плата за кредит

Козіна Віра » 25 березня 2015, 09:35

icing_07 написав:Підкажіть, якщо кредит брали на газифікацію квартири у Фонду індивідуального житлового будівництва та сплачували його через банки, то в декларації ми все одно показуємо суму погашеного у 2014 році та нижче вказуємо установу, з якою заключено кредитний договір, тобто Фонд ІЖБ?


Залежить від умов договору. я на практиці з кредитуванням через Фонд не стикалася. подивіться, хто у вас був позичальник. Його й потрібно вказати. Боюся, поки не побачу тексту договору - більш чіткішої відповіді не дам.
Колеги-юристи! Хто з цим стикався, допоможіть будь ласка, нашому запитувачеві!
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Re: Плата за кредит

Козиренко Віталій » 25 березня 2015, 10:02

відповідно до положення про цей фонд в областях створюються фінансові підприємства або установи. Скоріше за все, на прикладі Луганської області, позичкодавець буде мати таку назву: Комунальне підприємство «Луганський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі». Взагалі то цю інформацію про конкретний фонд легко знайти в інтернеті, платіжках, які надсилаються фондом напередодні дати виплати, договорі з фондом.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 714
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Re: Плата за кредит

Путько Ирина » 25 березня 2015, 11:25

Комисія банка по кредиту не ставиться у декларацію? Тільки тіло кредиту та процент за користування кредитом. Все вірно?
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 13 березня 2015, 08:17
Звідки: Украина, Запорожье
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей