У якій формі звітувати про завершення перевірки?

У якій формі звітувати про завершення перевірки?

Козіна Віра » 11 березня 2014, 15:32

Взагалі обов"язку звітувати про проведення чи закінчення перевірки Законом не передбачено.
У ч. 10 ст. 12 антикорупційного Закону № 3206 сказано, що у разі встановлення за результатами передбачених цією статтею перевірок ознак правопорушення уповноважений підрозділ письмово повідомляє керівника відповідного державного органу, органу влади АР Крим, його апарату, органу місцевого самоврядування, юридичної особи публічного права та правоохоронні органи. Строк повідомлення також не визначений, але робити це потрібно якнайшвидше. Краще не пізніше, ніж на наступний день після виявлення порушень.
Водночас ми б радили подумати над тим, що крім негайних повідомлень про правопорушення, по завершенню перевірки скласти ще й звіт про результати перевірок. Звіт можна скласти у довільній формі, можна навіть у вигляді службової чи доповідної записки. До речі, у такій формі цей документ вважатиметься службовою інформацією і його не так просто буде одержати правоохоронцям (документ захищатиметься у порядку, передбаченому законодавством про захист інформації і ви зможете давати витяги з нього, а у окремих випадках забороняти його копіювання чи надання навіть для ознайомлення).
У звіті, якщо ви вирішите його робити, слід зазначити кількість перевірених суб"єктів декларування, чітко описати кожен випадок порушення, випадки, коли декларації поверталися на виправлення чи надання пояснень, та будь-яку іншу інформацію, яку будете вважати доцільним відобразити. Порядок складання та затвердження звіту краще за все затвердити внутрішнім документом - наказом, рішенням, розпорядженням тощо. Цей звіт у разі виникнення неприємностей, доведе, що робота була виконана, і керівник здійснив контроль за її виконанням.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 721
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків


Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість