заповнення декларацій

Re: заповнення декларацій

Адресат » 22 березня 2016, 15:35

Пільги надані батькам на свет, газ як "діти війни" показуються в декларації чи ні.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 15
З нами з: 17 березня 2016, 13:27
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: заповнення декларацій

Данилик » 22 березня 2016, 16:49

Доброго дня! Підкажіть будь ласка. Я державний службовець, отримую пенсію по втраті годувальника на двоє дітей на картку в банк, кожного місяця на початку банк нараховує відсотки на залишок, де їх відображати? Друге питання у 2015 році брала кредит в банку по програмі "Енергозбереження" і держава мені відшкодувала 30% кредиту. Чи потрібно ставити в розділ VI в позицію 57 ту суму, що погасила держава чи тільки те, що я?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 24 квітня 2014, 12:24
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Re: заповнення декларацій

Козиренко Віталій » 22 березня 2016, 17:08

Данилик написав:Доброго дня! Підкажіть будь ласка. Я державний службовець, отримую пенсію по втраті годувальника на двоє дітей на картку в банк, кожного місяця на початку банк нараховує відсотки на залишок, де їх відображати? Друге питання у 2015 році брала кредит в банку по програмі "Енергозбереження" і держава мені відшкодувала 30% кредиту. Чи потрібно ставити в розділ VI в позицію 57 ту суму, що погасила держава чи тільки те, що я?

1) пункт 9
2) 30% у гривнях - це Ваш дохід, а не зобов’язання, то ж - у 20 позицію, або, мабуть точніше, - і в 20 також.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 714
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Re: заповнення декларацій

Аллочка » 22 березня 2016, 18:57

yaoleg написав:Копілка - це депозит, гр.45 усього коштів на "Копілці", у гр.46 вписуємо вкладену суму коштів за 2015 рік, якщо вона більша за 80 тис.грн., ну і звісно в гр.9 усього  зароблених процентів на "Копілці" у 2015 році.



Дякую.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 45
З нами з: 03 квітня 2015, 10:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: заповнення декларацій

виктория1111 » 22 березня 2016, 20:46

Доброго вечора) Допоможіть будь-ласочка) Я в цьому році закінчила навчання, не працювала, ніякого доходу в мене не було. Зараз готуюсь до проходження конкурсу на державну службу і в мене виникли деякі питання щодо декларації, а саме:
1) я користувалася кредитною карткою універсальна (приват банк), потрібно мені вказувати у декларації цю картку і де саме? у позиції 20 інший вид доходу чи у позиції 57 фінансові зобовязання? 
2)  в поясненнях суду щодо заповненння декларації вказано що кандидати не заповнюють розділ 5-6, тобто фінансові зобовязання мені заповнювати не потрібно, тоді як бути с цією карткою?
Допоможіть будь ласочка, бо дуже переживаю.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 22 березня 2016, 20:36
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: заповнення декларацій

Козиренко Віталій » 23 березня 2016, 08:44

відповідно до пп 165.1.29 Податкового кодексу сумарна величина знятих протягом 2015 року кредитних коштів (так само, як і депозитних) - дохід - позиція 20.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 714
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Декларація

Анна Романко » 23 березня 2016, 09:24

Добрий день! Допоможіть розібратися!
У мене є довідка з ПриватБанка
Питання: 1) В яку позицію вказувати кредитку? 2) Яку суму потрібно вказати (ліміт, сума вкладених коштів чи заборгованість на 31грудня 2015 року? 3) суму нарахованих % по депозиту вказувати у 20 позицію як дохід?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 21 березня 2016, 16:41
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: заповнення декларацій

Марина Marina » 23 березня 2016, 09:35

Доброго дня, підскажіть,будь ласка, за інформацією з банку у мене разом з зарплатною карткою відкритий ще ощадний рахунок чи потрібно його вказувати?
там всього 50 гривень (автоматично з зарплати) і 2 грн %,тому що в перший же місяць я відмінила цю послугу, але він не закритий,
чи вважається він окремим відкритим рахунком і чи потрібно цю суму вказувати окремо від суми заробітної плати?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 58
З нами з: 16 вересня 2015, 10:47
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Re: заповнення декларацій

виктория1111 » 23 березня 2016, 11:18

І можна ще питаннячко. Відповідно до довідки з ПРиват банку в мене написано що сума вкладених коштів-4704 грн, кошти на погашення основної суми позики-4494 грн, а заборгованість на 31 грудня- 263 грн., уошти на погашення процентів за позикою-150 грн. Яку із цих сум мені вказувати у позиції 20?
Дякую
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 22 березня 2016, 20:36
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: заповнення декларацій

Olegklymenko » 23 березня 2016, 19:14

Доброго дня!
Якщо в попередній декларації не вказали залишок по  "Ощадбанку СРСР", а тепер вказати на 31.12.2015, будуть звіряти і санкції? (Казали, що цих грошей "немає", по ним нарахування не йдуть, виплачуватись також навряд чи будуть, тому й не вказали, і пояснень ніяких не давали)
дякую
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 28
З нами з: 23 жовтня 2015, 22:02
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

Re: заповнення декларацій

Анна Романко » 24 березня 2016, 08:52

Доброго дня! Допоможіть з кредитками ПриватБанку!!!!! Яку суму потрібно вказати як дохід (сума вкладених коштів, залишки на 31 грудня за мінусом чи заборгованість на 31 грудня)? Залишилось мало часу!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 21 березня 2016, 16:41
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Декларація

Козиренко Віталій » 24 березня 2016, 10:21

Анна Романко написав:Добрий день! Допоможіть розібратися!
У мене є довідка з ПриватБанка
Питання: 1) В яку позицію вказувати кредитку? 2) Яку суму потрібно вказати (ліміт, сума вкладених коштів чи заборгованість на 31грудня 2015 року? 3) суму нарахованих % по депозиту вказувати у 20 позицію як дохід?

1) якщо нею не користуватися, а тільки мати - нікуди не вносити, бо нічого
2) ліміт - це можливості - не вказувати, сума вкладених одноразово понад 80 тис - п.46, заборгованість на 31 грудня - кредит - п.20 (але тут 2 підходи, див. коментар Віри Козіної)
3) % - п.9
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 714
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Re: заповнення декларацій

Козиренко Віталій » 24 березня 2016, 10:25

Анна Романко написав:Доброго дня! Допоможіть з кредитками ПриватБанку!!!!! Яку суму потрібно вказати як дохід (сума вкладених коштів, залишки на 31 грудня за мінусом чи заборгованість на 31 грудня)? Залишилось мало часу!

#p52849 :
Козіна Віра написала:Ми вже обговорювали цю проблему: є 2 підходи.
Показати усе, що знімалося протягом року накопичувальним підсумком у 20-й, тоді у 57 - усе, що гасилося протягом року. Різниця між цими двома цифрами буде вкладати суму, зняту з кредитної картки та непогашену станом на 31.12.14 р. Якщо ліміт був повністю сплачений (боргів по кредитці не було) - суми будуть однакові.
Інша позиція - показати у 20-й тільки різницю між знятим та непогашеним станом на 31.12.14 р.
Я схиляюся до першого варіанту. Але є фахівці, які схиляються й до 2-гого. Офіційного роз'яснення з цього приводу немає, хоча ми й подавали запити
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 714
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Re: заповнення декларацій

Анна Романко » 24 березня 2016, 13:27

Дякую!!! Гарного дня!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 21 березня 2016, 16:41
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

КРЕДИТКА ПРИВАТБАНК

turchak08 » 24 березня 2016, 14:42

Як правильно відобразити дані за кредитною карткою Приватбанку?

Дані із довідки Приватбанку для заповнення декларації

Ліміт: 2000 грн.
Заборгованість на 31 грудня:  -22,36 грн.
Кошти на погашення основної суми позики: 4256,35 грн.
Кошти на погашення суми процентів за позикою: 246,02 грн.

За якими позиціями і які суми потрібно вказати в декларації?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 13
З нами з: 18 травня 2015, 11:46
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

Re: заповнення декларацій

Анна Романко » 25 березня 2016, 09:15

Прочитала майже всю гілку форуму, але чіткої відповіді не отримала!
Я зрозуміла так, що ліміт ми не вписуємо, заборгованість це і буде дохід - позиція 20, а кошти суми позики - позиція 57 та кошти суми процентів - позиція 58!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 21 березня 2016, 16:41
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: заповнення декларацій

Козиренко Віталій » 25 березня 2016, 13:55

так, це другий варіант з вищенаведеного роз’яснення Віри Козіної.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 714
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Re: заповнення декларацій

Vita0997 » 28 березня 2016, 11:27

Допоможіть будь-ласка з таким питання. У 2015 році в мене померла бабуся, яку я постійно вказувала в декларації, як члени сімї декларанта. Чи повинна я показувати її пенсію за 2015 рік у розділі відомості про доходи членів сімї. Дякую за відповідь.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 19 січня 2015, 14:38
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Re: заповнення декларацій

Дмитрий Иванович » 28 березня 2016, 12:16

Vita0997 написав:Допоможіть будь-ласка з таким питання. У 2015 році в мене померла бабуся, яку я постійно вказувала в декларації, як члени сімї декларанта. Чи повинна я показувати її пенсію за 2015 рік у розділі відомості про доходи членів сімї. Дякую за відповідь.

Члени сім'ї вказуються на кінець року. Якщо станом 31 грудня бабуся померла, то вказувати її як члена сім'ї не треба.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 684
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 67 раз.
Регіон: Черновцы

Re: заповнення декларацій

ROMAN12 » 28 березня 2016, 15:22

Дорого дня. Шановні колеги допоможіть будь ласка з таким питання, чи необхідно слубовцю органу місцевого самоврядування ( не є посадовою особою) подавати до 01.04.2016 року антикорупційну декларацію.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 11
З нами з: 21 березня 2016, 15:55
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черновицкая область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість