транспортні засоби

Re: транспортні засоби

Козиренко Віталій » 29 березня 2018, 07:43

milka7, "авто члена сім"ї" - повідомлення не робляться - тільки щодо декларанта й перевищенні суми у 50 МПМ
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Дмитрий Иванович » 29 березня 2018, 08:17

milka7 написав:Дякую!а п[font="Noto Sans", sans-serif]овідомлення потрібно буде надісилати до кого?декларант я, а авто члена сім"ї[/font][font="Noto Sans", sans-serif] чоловіка [/font]

А точно, авто ж чоловіка... Повідомлення не надсилається.
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 67 раз.
Регіон: Черновцы

lesenok1911 » 29 березня 2018, 10:47

Добрый день. Вот запуталась окончательно. Ситуация такая. Приобрели  в 2017 году авто по генеральной доверенности на меня и гражданского мужа (его я указываю в декларации) и в 2017 году я продаю ему это авто по договору купли-продажи (с целью переоформления этого авто). Теперь это собственность мужа. Стоимость авто менее 50 минимальных зарплат. Это авто указала в разделе "транспортні засоби". Должна ли я указывать сумму указанную в договоре как доход? и должна ли я это указывать як "інший правочин"? сделка же была.
Новачок
Новачок

Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Дмитрий Иванович » 29 березня 2018, 11:28

lesenok1911 написав:Добрый день. Вот запуталась окончательно. Ситуация такая. Приобрели  в 2017 году авто по генеральной доверенности на меня и гражданского мужа (его я указываю в декларации) и в 2017 году я продаю ему это авто по договору купли-продажи (с целью переоформления этого авто). Теперь это собственность мужа. Стоимость авто менее 50 минимальных зарплат. Это авто указала в разделе "транспортні засоби". Должна ли я указывать сумму указанную в договоре как доход? и должна ли я это указывать як "інший правочин"? сделка же была.

Если был договор купли-продажи значит есть и доход - его и пишите в "дохід від реалізації рухомого майна". В "видатки та правочини" тоже нужно писать и покупку и продажу авто. И в "рухоме майно" пишите гражданскому мужу авто как у власності.
Місцевий
Місцевий

lesenok1911 » 29 березня 2018, 12:18

выше в переписке было указано, что если продаешь машину по генеральной доверенности, то не нужно указывать доход, так как продаешь по сути не свое имущество и значит не твой доход. И почему в видатки та правочини нужно писать и покупку и и продажу. Там же только нужно указывать свои видатки и правочини. И стоимость авто меньше 50 МЗП
Новачок
Новачок

Дмитрий Иванович » 29 березня 2018, 14:09

lesenok1911 написав:выше в переписке было указано, что если продаешь машину по генеральной доверенности, то не нужно указывать доход, так как продаешь по сути не свое имущество и значит не твой доход. И почему в видатки та правочини нужно писать и покупку и и продажу. Там же только нужно указывать свои видатки и правочини. И стоимость авто меньше 50 МЗП

По логике вы вообще выступаете посредником при продаже авто чужого человека. Юридически вы его не покупали. Муж купил у третьего лица авто. Так что в декларации только появится авто мужа со стоимостью по договору.

p.s. Нужно смотреть договор...
Місцевий
Місцевий

lesenok1911 » 29 березня 2018, 14:14

ну в договре указано, что я продаю авто такого-то человека на основании доверенности
Новачок
Новачок

Дмитрий Иванович » 29 березня 2018, 14:24

lesenok1911 написав:ну в договре указано, что я продаю авто такого-то человека на основании доверенности

Продавец кто в договоре указан - третье лицо или вы?
Місцевий
Місцевий

milka7 » 30 березня 2018, 13:29

Доброго дня!Підкажіть, будь-ласка, якщо чоловік придбав авто (20 тис.грн) і в ДАІ отримав тех.паспорт на себе, де вказано є власником (с.4), то я як декларант, відображаю у розділі [color=#334a58]Цінне рухоме майно - транспортні засоби данне авто як власніть чоловіка чи спільна власність тому, що авто придбано у шлюбі?[/color]
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 10 раз.
Регіон: Харьковская область

Дмитрий Иванович » 30 березня 2018, 13:56

milka7 написав:Доброго дня!Підкажіть, будь-ласка, якщо чоловік придбав авто (20 тис.грн) і в ДАІ отримав тех.паспорт на себе, де вказано є власником (с.4), то я як декларант, відображаю у розділі [color=#334a58]Цінне рухоме майно - транспортні засоби данне авто як власніть чоловіка чи спільна власність тому, що авто придбано у шлюбі?[/color]

В техпаспорті власник чоловік значить власник він.
Місцевий
Місцевий

milka7 » 30 березня 2018, 15:36

Дмитрий Иванович написав:
milka7 написав:Доброго дня!Підкажіть, будь-ласка, якщо чоловік придбав авто (20 тис.грн) і в ДАІ отримав тех.паспорт на себе, де вказано є власником (с.4), то я як декларант, відображаю у розділі [color=#334a58]Цінне рухоме майно - транспортні засоби данне авто як власніть чоловіка чи спільна власність тому, що авто придбано у шлюбі?[/color]

В техпаспорті власник чоловік значить власник він.

Дякую!!!
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 10 раз.
Регіон: Харьковская область

Milana_07 » 29 квітня 2018, 12:45

Якщо чоловік (не суб’єкт декларування) придбав автомобіль і власником вказав мене (є суб’єктом декларування), чи потрібно подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані?
Новачок
Новачок

Регіон: Киевская область

Дмитрий Иванович » 02 травня 2018, 13:35

Milana_07 написав:Якщо чоловік (не суб’єкт декларування) придбав автомобіль і власником вказав мене (є суб’єктом декларування), чи потрібно подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані?

Де і кому ваш чоловік вказав вас власником авто?
Якщо автомобіль офіційно зареєстровано на вас в органах реєстрації транспортних засобів, то відповідно ви є власником. А значить вам необхідно подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.
Місцевий
Місцевий

Євгенія П. » 15 травня 2018, 21:25

Доброго вечора!
Постало питання продажу авто, що є у власності чоловіка, який не є суб'єктом декларування. 
Подавати повідомлення про суттєві зміни не потрібно, я так розумію, т.к. вартість авто не перевищує 50 тис грн. і авто не є власністю суб'єкта декларування.
А чи потрібно моєму чоловікові сплачувати податок від продажу авто? Підкажіть, будь-ласка, де я можу знайти такую інформацію?
Новачок
Новачок

Регіон: Одесская область

Козиренко Віталій » 16 травня 2018, 07:46

Євгенія П. написав:Подавати повідомлення про суттєві зміни не потрібно.
А чи потрібно моєму чоловікові сплачувати податок від продажу авто? Підкажіть, будь-ласка, де я можу знайти такую інформацію?

Стаття 173. Порядок оподаткування операцій з продажу або обміну об'єктів рухомого майна
Місцевий
Місцевий

Linemoroz » 01 липня 2018, 19:36

Козіна Віра, Добрий вечір, підкажіть як вчинити: Авто яке коштує близько 300 тис грн хочуть зареєструвати на новонароджену дитину( внучку), мама держслужбовець, батько- ні. як показати дане авто в декларації і коли, зараз чи на слідуючий рік?
Новачок
Новачок

Регіон: Полтавская область

lаda88 » 29 серпня 2018, 16:12

Доброго дня! Допоможіть в такій ситуації. Придбала авто в кредит за 385 тис. з них 225 тис взято кредиту, а авансовий платіж складав 160 тис ( кошти 160 тис надано мені моїми батьками). Постає питання яким чином відобразити це в [font="Noto Sans", sans-serif]повідомленні про суттєві зміни в майновому стані?[/font]
Новачок
Новачок

Регіон: Черкасская область

Козиренко Віталій » 30 серпня 2018, 07:47

lаda88 написав:1.Придбала авто в кредит за 385 тис. - в 10 денний термін повідомлення про суттєві зміни щодо придбання (право власності оформлено й автомобіль передано власнику)
2.з них 225 тис взято кредиту - в 10 денний термін повідомлення про суттєві зміни щодо отримання доходу
3.авансовий платіж складав 160 тис - не повідомляється - не дохід і не придбання - внесеться потім в чергову декларацію
4.( кошти 160 тис надано мені моїми батьками) - в 10 денний термін повідомлення про суттєві зміни (кожен раз) щодо отримання доходу - подарунок від батьків

ПН все це потім треба буде й задекларувати за станом на 31 грудня поточного року
Місцевий
Місцевий

lаda88 » 30 серпня 2018, 10:35

Дякую за роз'яснення!!
Новачок
Новачок

Регіон: Черкасская область

youle4ka » 26 вересня 2018, 21:04

Подскажите, пожалуйста, как быть в такой ситуации: в 90-х годах муж на меня переоформил мотоцикл, т.е. я собственник по техпаспорту, и через год продал его знакомому без оформления документов (просто отдал все документы, которые были на мотоцикл, вместе с мотоциклом). Связь со знакомым прервалась. Уже забыли за этот мотоцикл. Я устроилась на госслужбу, когда делали запрос в реестр движимого имущества, то пришел ответ, что за мной ничего не числится. Я не указывала в декларации за 2017 год в собственность это ТЗ. Но теперь появился этот знакомый и говорит, что хочет продать мотоцикл другому человеку с официальным переоформлением. Что в такой ситуации делать?
Новачок
Новачок

Регіон: Донецкая область

Поперед.Далі

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей