транспортні засоби

Re: транспортні засоби

Козиренко Віталій » 27 вересня 2018, 09:51

youle4ka написав:Подскажите, пожалуйста, как быть в такой ситуации: в 90-х годах муж на меня переоформил мотоцикл, т.е. я собственник по техпаспорту, и через год продал его знакомому без оформления документов (просто отдал все документы, которые были на мотоцикл, вместе с мотоциклом). Связь со знакомым прервалась. Уже забыли за этот мотоцикл. Я устроилась на госслужбу, когда делали запрос в реестр движимого имущества, то пришел ответ, что за мной ничего не числится. Я не указывала в декларации за 2017 год в собственность это ТЗ. Но теперь появился этот знакомый и говорит, что хочет продать мотоцикл другому человеку с официальным переоформлением. Что в такой ситуации делать?

у ДАІ підскажуть, але довідку (її оригінал) про відсутність у реєстрі транспорту ні за яких обставин ні їм, ні кому іншому не повертайте, а зберігайте щоб не потрапити в реєстр корупціонерів.
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Микола123 » 03 жовтня 2018, 21:46

На якому етапі потрібно задекларувати автомобіль придбаний в США якщо на даний час він пливе океано і в Україні буде через дилера направлятися отримувачу хоча фактично оплата проведена 3 місяці тому
Новачок
Новачок

Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ивано-Франковская область

Козиренко Віталій » 05 жовтня 2018, 12:13

Микола123 написав:На якому етапі потрібно задекларувати автомобіль придбаний в США якщо на даний час він пливе океано і в Україні буде через дилера направлятися отримувачу хоча фактично оплата проведена 3 місяці тому

коли станете фактичним володільцем - отримаєте правовстановлюючий документ та автомобіль (підпишете акт прийняття-передачі).
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

OlenaSit » 13 листопада 2018, 13:11

Держслужбовець, "продала" авто по генеральній довіреності. До кінця цього року особа перереєструє авто на себе, тобто вже не буду власником. Як мені в декларації відобразити цей правочин, якщо окрім довіреності жодних договорів не укладалось, гроші були просто передані і все? Знаю, що згідно податкового законодавства перший продаж авто не оподатковується. Якщо він зніме з реєстрації авто, я його не буду вказувати, але де вказати правочин? Дякую
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Поперед.

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 3 гостей