транспортні засоби

Re: транспортні засоби

Козиренко Віталій » 18 березня 2015, 17:10

nu_rayrada@ukr.net написав:При цьому дохід декларанта та члена сім"ї за три попередні роки в сумі обгрунтовує витрати на придбання автомобіля (враховуючи витрати на проживання за ці роки). Хто може вимагати пояснення по даному питанню і протягом якого часу?

Таке пояснення може запросити податкова в рамках люстраційної перевірки відповідно до термінів встановлених Вашою установою про початок перевірки на підставі Плану КМУ від 16.10.2014 №1025-р. Якщо установа райрада, то це з 01.06.2015.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 714
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Re: транспортні засоби

Козіна Віра » 20 березня 2015, 08:58

Не зовсім згідна. З 04.03.14 р. діє нова редакція ст. 368-2 КК про незаконне збагачення. Якщо його ознаки вбачаються зі змісту декларації, гадаю, можуть бути й інші підстави для запитів про джерела фінансування...
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Re: Відомості про транспортні засоби

Князь Татьяна » 20 березня 2015, 11:16

Доброго дня! Якщо член сім*ї користується автомобілем згідно генеральної довіреності, чи необхідно відображати це авто в декларації? Дякую!
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 13 березня 2015, 14:19
Звідки: Украина, Красный Лиман
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Відомості про транспортні засоби

Козіна Віра » 20 березня 2015, 14:31

Так, це користування - показуємо
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Re: Машина продана, але не зареєстрована у МРЕО

kadry » 23 березня 2015, 09:48

Декларант користується автомобілем придбаним по генеральному дорученню зареєстрованим на іншу особу, чипотрібно такий автомобіль показувати в декларації
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 30
З нами з: 17 березня 2015, 15:44
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Волынская область

Re: Машина продана, але не зареєстрована у МРЕО

kadry » 23 березня 2015, 09:49

Декларант користується автомобілем придбаним по генеральному дорученню зареєстрованим на іншу особу, чипотрібно такий автомобіль показувати в декларації
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 30
З нами з: 17 березня 2015, 15:44
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Волынская область

Re: Машина продана, але не зареєстрована у МРЕО

Козіна Віра » 23 березня 2015, 10:45

Так, оскільки "генералька" передбачає передачу у користування, а користування ми показуємо також
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Re: Машина продана, але не зареєстрована у МРЕО

kadry » 23 березня 2015, 17:27

Автомобіль придбано членом сім"ї декларанта у 2014 році, бланком декларації не передбачено де вказувати суму витрат на придбання автомобіля членом сім"ї чи вказувати її і вякому пункті декларації. Дякую
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 30
З нами з: 17 березня 2015, 15:44
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Волынская область

Re: Машина продана, але не зареєстрована у МРЕО

Козіна Віра » 23 березня 2015, 18:22

Так, для членів сім'ї декларанта не передбачена необхідність відображення відомостей, пов'язаних із придбанням транспортних засобів, тому просто показуємо машину у позиції 40 та зазначаємо рік випуску.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Якщо автомобіль придбаний по договору фінансового лізінгу

velikajairina » 25 березня 2015, 15:42

Якщо автомобіль придбаний по договору фінансового лізінгу, вартість авто 201100 грн, вносився аванс у розмірі 55000 грн, як заповнити це в декларацію? (як кредит?)
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 25 березня 2015, 15:00
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: транспортні засоби

Козіна Віра » 25 березня 2015, 16:46

Ух, яке гарне запитання!
Згідно з ч. 2 ст. 8 Закону "Про фінансовий лізинг", якщо сторони договору лізингу уклали договір купівлі-продажу предмета лізингу, то право власності на предмет лізингу переходить до лізингоодержувача в разі та з моменту сплати ним визначеної договором ціни, якщо договором не передбачене інше.
Тобто, якщо за умовами договору до вас вже перейшло право власності - показуєте автомобіль як власність.
Якщо лізингові платежі ще не до кінця здійснені - показуєте як у користуванні. Якщо одноразово протягом 2014 року ви не разу не сплатили більше, ніж 80 тисяч за раз, то у позиції витрати ставите прочерк.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Re: транспортні засоби

velikajairina » 25 березня 2015, 17:00

Дякую за відповідь. Я не показую це, як кредит????? Погашення відшкодування вартості предмета лізіну та процентів. Всі платежі менші за 80 000 грн.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 25 березня 2015, 15:00
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: транспортні засоби

Козіна Віра » 25 березня 2015, 18:10

Про відсотки я не подумала. По Податковому кодексу воно у поняття процентів підпадає, але у розумінні 57-ї - не впевнена. давайте я візьму пазузу на день-два, пораджуся з кимось, і якщо будуть розумні думки - напишу.
Для перестраховки раджу написати офіційний запит на Мінюст, щоб вони дали роз'яснення, як це показувати у декларації. тоді навіть якщо ви помилитеся, буде видно. що це помилка, а не умисне викривлення інформації. Буде знято в принципі питання відповідальності.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Re: транспортні засоби

Sud » 26 березня 2015, 08:31

Добрий день!
Підскажіть будь-ласка, якщо на декларанта була довіреність або передовіреність матациклу чи автомобілю , йому требо зазначати вказаний матацикл та автомобіль у транспортні засоби?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 13 березня 2015, 15:48
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: транспортні засоби

Sud » 26 березня 2015, 08:41

І ще питання, якщо автомобіль був проданий у квітні 2014 року та знятий з обліку- чи потрібно його зазначати у декларації?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 13 березня 2015, 15:48
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: транспортні засоби

Козіна Віра » 26 березня 2015, 09:45

ні, автомобіль не потрібно.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Re: транспортні засоби

Sud » 26 березня 2015, 09:50

Дякую, а якщо було передовіреність та довіреність на мотоцикл, його требо зазначати
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 13 березня 2015, 15:48
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: транспортні засоби

Козіна Віра » 26 березня 2015, 09:56

Що таке довіреність та передовіреність? Хто кому та що довіряв?))
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Re: транспортні засоби

Sud » 26 березня 2015, 10:01

якщо один чоловік у нього був мотоцикл по довіренності - він передав мотоцикл декларанту теж по довіреності
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 13 березня 2015, 15:48
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: транспортні засоби

Козіна Віра » 26 березня 2015, 12:42

показуєте - він же у користуванні, позиція 39
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей