транспортні засоби

Re: транспортні засоби

ПетрПетрович » 27 лютого 2018, 12:55

Добрый день, у меня следующий вопрос. Нужно ли декларировать транспортное средство если оно находиться в собственности третьих лиц и субъект декларирования управляет автомобилем без доверенности, не вписан в техпаспрт? И второе, будет ли это существенным изменением имущественного состояния (использования чужого транспортного средства, без доверенности) и как следствие необходимость уведомлять об этом в течении 10 дней Национально агенство в соответствии со ст. 52 ЗУ "Про запобігання корупції"
Новачок
Новачок

Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская область

Дмитрий Иванович » 27 лютого 2018, 15:48

ПетрПетрович написав:Добрый день, у меня следующий вопрос. Нужно ли декларировать транспортное средство если оно находиться в собственности третьих лиц и субъект декларирования управляет автомобилем без доверенности,  не вписан в техпаспрт? И второе, будет ли это существенным изменением имущественного состояния (использования чужого транспортного средства, без доверенности) и как следствие необходимость уведомлять об этом в течении 10 дней Национально агенство в соответствии со ст. 52 ЗУ "Про запобігання корупції"

Если пользуетесь авто, значит нужно отображать в декларации "Інше право користування". Только имейте ввиду, что любая информация должна подтверждаться документально.
Повідомлення про суттєві зміни думаю не нужно подавать, вы же не приобрели авто, да и стоимость откуда вы знаете.
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 67 раз.
Регіон: Черновцы

ПетрПетрович » 28 лютого 2018, 09:21

Спасибо за ответ! Только чем мне документально подтвердить право пользования авто, если фактически я пользуюсь автомобилем с устного согласия владельца, и опять же, если завтра владелец захочет забрать свой автомобиль, то я его отдам! И такой же вопрос с квартирой, если проживаешь без прописки, без договора аренды, не оплачиваешь коммунальные, нужно ли такое жилье указывать как такое, что находится в пользовании. То есть вопрос в том, есть ли у меня право пользования чужим имуществом в контексте Гражданского Кодекса Украины?
Новачок
Новачок

Регіон: Житомирская область

Дмитрий Иванович » 28 лютого 2018, 10:06

ПетрПетрович написав:Спасибо за ответ! Только чем мне документально подтвердить право пользования авто, если фактически я пользуюсь автомобилем с устного согласия владельца, и опять же, если завтра владелец захочет забрать свой автомобиль, то я его отдам! И такой же вопрос с квартирой, если проживаешь без прописки, без договора аренды, не оплачиваешь коммунальные, нужно ли такое жилье указывать как такое, что находится в пользовании. То есть вопрос в том, есть ли у меня право пользования чужим имуществом в контексте Гражданского Кодекса Украины?

Как с машиной так и с квартирой - если нет подтверждающих документов пользования - внесение такого имущества в декларацию сомнительно.
Кроме того, нужно учитывать что как собственность так и право пользования указывается по состоянию на 31 декабря отчетного года.
Місцевий
Місцевий

Люсєчка » 03 березня 2018, 12:23

Козіна Віра, а все таки, цікаво як вирішується питання декларування лізингового транспортного засобу в декларації держслужбовця за 2017 рік? Ситуація така: заключено лізинговий договор у червні 2017 року, протягом червня-грудня 2017 року Лізингоодержувачем сплачено декілька лізингових платежів, сума яких не перевищує 890 тис.грн. Допоможіть, як декларувати???
Новачок
Новачок

Регіон: Черниговская область

ylrub » 04 березня 2018, 12:02

Декларую автомобіль по довіреності. Тип права - я вказую інше право користування, а далі інший тип - що потрібно вказувати довіреність? У деяких деклараціях для прикладу дивилась зазначено доручення. Чи це одне і теж чи ні?
Новачок
Новачок

Регіон: Ровенская область

Радистка_Кэт » 04 березня 2018, 21:26

ПетрПетрович написав:Спасибо за ответ! Только чем мне документально подтвердить право пользования авто, если фактически я пользуюсь автомобилем с устного согласия владельца, и опять же, если завтра владелец захочет забрать свой автомобиль, то я его отдам! И такой же вопрос с квартирой, если проживаешь без прописки, без договора аренды, не оплачиваешь коммунальные, нужно ли такое жилье указывать как такое, что находится в пользовании. То есть вопрос в том, есть ли у меня право пользования чужим имуществом в контексте Гражданского Кодекса Украины?

Так а зачем в таком случае показывать машину?
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Володимир1976 » 07 березня 2018, 14:08

Автомобіль проданий по дорученню в 2015 році, в декларації зф 2016 рік вказувався у власності, станом на 31.12.207 року в реєстрі МРЕВ знятий з обліку, без відома власника . Як вказати в декларації надходження коштів?
Новачок
Новачок

Подякували: 1 раз.
Регіон: Винницкая область

ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА » 08 березня 2018, 21:25

Допоможіть скласти декларацію державного службовця.
У 2017 році було здійснено такі операції: 
1) Продаж автомобіля А.
2) Придбання автомобіля Б.
Реалізація і придбання  автомобілів А і Б здійснювалися на суму 49 ТИС.ГРН., тобто нижче 50 прожиткових мінімумів.
В  яких розділах мені відобразити ці операції.
дякую.
Новачок
Новачок

Дякував (а): 1 раз.
Регіон: Тернопольская область

Дмитрий Иванович » 10 березня 2018, 16:22

ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА написав:Допоможіть скласти декларацію державного службовця.
У 2017 році було здійснено такі операції: 
1) Продаж автомобіля А.
2) Придбання автомобіля Б.
Реалізація і придбання  автомобілів А і Б здійснювалися на суму 49 ТИС.ГРН., тобто нижче 50 прожиткових мінімумів.
В  яких розділах мені відобразити ці операції.
дякую.

1) В розділі 11 - дохід від відчуження рухомого майна, сума (щодо продажу автомобіля А).
2) В розділі 6 - додаєте новий об'єкт, вартість (щодо придбання автомобіля Б).
Місцевий
Місцевий

Дмитрий Иванович » 10 березня 2018, 16:24

Володимир1976 написав:Автомобіль проданий по дорученню в 2015 році, в декларації зф 2016 рік вказувався у власності, станом на 31.12.207 року в реєстрі МРЕВ знятий з обліку, без відома власника . Як вказати в декларації надходження коштів?

А ви отримували якісь кошти при знятті авто з обліку? Яку суму ви збираєтесь вказувати?
Місцевий
Місцевий

ira2029 » 13 березня 2018, 12:43

Доброго дня ! Чи вносити суттєві зміни, якщо з продажу автомобіля було отримано фактично до 80 тис. грн., а оцінщик оцінив в 200 тис. даний автомобіль ?
Новачок
Новачок

Регіон: Луганская область

Дмитрий Иванович » 13 березня 2018, 13:27

ira2029 написав:Доброго дня ! Чи вносити суттєві зміни, якщо з продажу автомобіля було отримано фактично до 80 тис. грн., а оцінщик оцінив в 200 тис.  даний автомобіль ?

Оцінити можна і в мільйон... До уваги береться ваш реальний дохід з продажу авто. Відповідно до його розміру і подається повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.
Місцевий
Місцевий

Andriy1991 » 13 березня 2018, 14:24

Доброго дня! Я користуюсь автомобілем батька, але ми разом не проживаєо (взагалі в інших містах). Чи потрібно мені його вказувати в членах сім'ї та як правильно задекларувати автомобіль ("інше право користування" чи "власником є третя особа"). Дякую!
Новачок
Новачок

Регіон: Львовская область

ira2029 » 13 березня 2018, 15:16

Дмитрий Иванович написав:
ira2029 написав:Доброго дня ! Чи вносити суттєві зміни, якщо з продажу автомобіля було отримано фактично до 80 тис. грн., а оцінщик оцінив в 200 тис.  даний автомобіль ?

Оцінити можна і в мільйон... До уваги береться ваш реальний дохід з продажу авто. Відповідно до його розміру і подається повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

Але ж, податок сплачувався з урахуванням оціночної вартості автомобіля і в довідці з налогової стоїть сума оціночна ?
Новачок
Новачок

Регіон: Луганская область

Козиренко Віталій » 13 березня 2018, 16:03

Andriy1991 написав:ми разом не проживаєо (взагалі в інших містах) НЕ потрібно мені його вказувати в членах сім'ї

задекларувати автомобіль ("інше право користування" ТА "власником є третя особа"). 
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Дмитрий Иванович » 13 березня 2018, 16:25

ira2029 написав:Але ж, податок сплачувався з урахуванням оціночної вартості автомобіля і в довідці з налогової стоїть сума оціночна ?

В договорі купівлі-продажу значаться оціночна вартість та вартість продажу. Тобто продавець продає, а покупець придбає майно за домовленою вартістю. Сума в договорі і є підтвердженням що ви продали авто за конкретну вартість. Вона ж і є вашим доходом.
Ну не логічно писати, що ви отримали дохід мільйон (тільки тому що так оцінили майно) і при цьому по факту отримали 100 тисяч... Наприклад.
Місцевий
Місцевий

bob » 14 березня 2018, 22:01

Запитання! Державний службовець на початку 2017 року дає генеральну довіреність громадянину А. на право користування та продажу а також передоручення авто. Через місяць після підписання довіреності громадянин А. здійснює продаж авто третій особі громадянці Б. згідно договору купівлі-продажу.( Слід відмітити,що громадяни А і Б чоловік та дружина). Однак, державний службовець стверджує, що грошових коштів в сумі 150 тис.грн. не отримував (дана сума вказана у договорі купівлі - продажу). Чи зобовязаний в такому випадку державний службовець був подати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані за 2017 рік?
Новачок
Новачок

Регіон: Черновицкая область

Дмитрий Иванович » 15 березня 2018, 09:29

bob написав:Запитання! Державний службовець на початку 2017 року дає генеральну довіреність громадянину А. на право користування та продажу а також передоручення авто. Через місяць після підписання довіреності громадянин А. здійснює продаж авто третій особі громадянці Б. згідно договору купівлі-продажу.( Слід відмітити,що громадяни А і Б чоловік та дружина). Однак, державний службовець стверджує, що грошових коштів в сумі 150 тис.грн. не отримував (дана сума вказана у договорі купівлі - продажу). Чи зобовязаний в такому випадку державний службовець був подати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані за 2017 рік?

Гроші не отримував, на рахунок або готівкою, значить не потрібно.

p.s. Якщо в договорі купівлі продажу немає ПІБ державного службовця та його підпису.
Місцевий
Місцевий

bob » 18 березня 2018, 13:11

В договорі купівлі-продажу вказано П.І.Б. державного службовця (як власника ТЗ який продає його), однак підпис в договорі належить довіреній особі і біля підпису стоїть відмітка "по дорученню".
Новачок
Новачок

Регіон: Черновицкая область

Поперед.Далі

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей