1 позиція декларації (зміна прізвища)

1 позиція декларації (зміна прізвища)

Козіна Віра » 11 березня 2014, 16:42

Згідно з приписами п. 3 Примітки у позиції 1 Декларації у разі, якщо декларантом у звітному році змінено прізвище, ім'я, по батькові, спочатку зазначається нове прізвище, ім'я, по батькові, а у дужках - попереднє прізвище, ім'я, по батькові. Наприклад:

Розділ I. Загальні відомості
1. _____________Іванова Олена Миколаївна_(Ковальска Олена Миколаївна)___________
_______________________________2626262626___________________________________________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків/серія та номер паспорта громадянина України - декларанта)

Відповідно до абз. 2 п. 3 Примітки якщо декларант через свої релігійні переконання відмовився від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомив про це відповідний орган доходів і зборів і має про це відмітку у паспорті громадянина України, - у декларації зазначаються серія та номер паспорта громадянина України.
Тобто проставляємо або код, або серія та номер паспорта (якщо є відповідна відмітка). І те, і те відображувати не потрібно.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей