Куди слід подавати декларацію депутату

Куди слід подавати декларацію депутату

Сергій » 12 березня 2014, 07:24

Скажіть, чи можна подавати антикорупційну декларацію депутату, який працює на приватному підприємстві до відділу кадрів цього підприємства , де вона і буде в подальшому зберігатися?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 12 березня 2014, 07:16
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Куди слід подавати декларацію депутату

Міхно Тетяна » 12 березня 2014, 07:40

Антикорупційним Законом не визначено норми щодо зберігання декларації суб’єктів декларування.
Міністерством юстиції України надано офіційне роз’яснення щодо деяких положень антикорупційного Закону, де зазначено, що депутати місцевих рад, які не працюють на постійній основі у відповідній раді, повинні подавати Декларацію до кадрових підрозділів державних органів, підприємств, установ, організацій за місцем основної роботи. Але таке відбувається в залежності від статусу установи, організації тощо, у якій працює депутат.
Зверніть увагу на той факт, що Порядок зберігання документів і використання відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2012 р. № 16, чітко визначає, що декларації зберігаються в особових справах у кадрових підрозділах відповідних органів державної влади або органів місцевого самоврядування, юридичних осіб публічного права.
А тому, не можна передавати антикорупційні декларації на зберігання до кадрових підрозділів юридичних осіб приватного права (тобто таких, що створювалася не за розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади АР Крим або органу місцевого самоврядування).
Депутати, які не працюють на постійній основі у відповідній раді чи у державному органі, підприємстві та установі, подають Декларацію до апаратів відповідних рад, а не до інших установ, у тому числі тих, що є юридичними особами приватного права (приватних підприємств).
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 28
З нами з: 03 лютого 2014, 07:52
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей