Земельна ділянка

Земельна ділянка

Кальмук Татьяна7 » 17 березня 2015, 11:19

Чи показувати земельну ділянку під житловимбудинком, якщо на неї немає документів?

Де вказувати суму коштів отриманих від здачі земельної ділянки (паю) в сторокове користування, оренду?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 12 березня 2015, 15:43
Звідки: Ukraine, Пятихатки
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Земельна ділянка

Козіна Віра » 17 березня 2015, 13:05

1. не показувати, якщо немає правовстановлювальних. якщо є хоча б рішення ради чи якийсь інший документ ще з радянських часів - показуйте, бо ви нею реально користуєтесь.
2. У 19. Вже відповідали, будьте бідьласочка, трошки уважніше, щоб ми одне й те саме по 5 разів у ступі не товкли)))) ;)
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Re: Земельна ділянка

Козиренко Віталій » 17 березня 2015, 13:53

якщо у декларанта є земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства (до 2 га), але офіційної реалізації продукції немає, чи обов’язково має бути дохід у п.20 декларації, як це прописано в ст.165.1.24 Податкового кодексу (хоча і не оподатковуваний)?
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 714
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Re: Земельна ділянка

Козіна Віра » 17 березня 2015, 13:59

Ні, доходу може й не бути. Але якщо був, а ви просто не хочете його показувати - не забувайте про добрих друзів та сусідів, які можуть на вас настукати))
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Re: Земельна ділянка

Кальмук Татьяна7 » 17 березня 2015, 14:52

Дякую ;)
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 12 березня 2015, 15:43
Звідки: Ukraine, Пятихатки
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

земельні ділянки

bloshchynska » 17 березня 2015, 16:21

Підкажіть, будь-ласка, як правильно показати земельні ділянки в декларації, якщо людина має 2 пая, земельну ділянку під будинком, гаражем та магазином, а також город і всі вищезазначені ділянки знаходяться в одному населеному пункті?А також чи можна площі ділянок сумувати і записувати однією позицією, так як, у декларації відсутнє місце для запису 6-х позицій?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 14 березня 2015, 09:42
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: земельні ділянки

Козиренко Віталій » 17 березня 2015, 16:41

місцезнаходження ділянок буде іншим, тому й показувати по-різному. Я би домалював необхідну кількість рядків у межах цієї сторінки (таблиця - вставка - рядки) і роздрукував би.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 714
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Re: земельні ділянки

Максим » 17 березня 2015, 16:45

Якщо земельна ділянка зареєстрована в земельному кадастрі та у вас є правопосвідчуючий документ на неї, то обов'язково потрібно зазначати. Більш того, якщо ви користуєтесь земельною ділянкою на законних підставах, її теж необхідно зазначати.

Кожну земельну ділянку необхідно зазначати окремо, нічого сумувати не можна. Якщо не вистачає рядків - додайте в текстовому редакторі рядки, але не змінюючи загальну форму декларації.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 68
З нами з: 12 березня 2015, 12:51
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: земельні ділянки

IrisOl » 18 березня 2015, 12:02

Є державний акт на право власності на земельну ділянку від 2009 року. В Укрдержреєстрі право власності не реєструвалось. Зазначати цю земельну ділянку в декларації чи ні?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 25 лютого 2015, 09:20
Звідки: Николаев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская Область

Re: земельні ділянки

Козиренко Віталій » 18 березня 2015, 12:27

якщо є державний акт на право власності, не плутати з користуванням, значить є й кадастровий номер, який внесений в усі необхідні реєстри. тобто, є очевидний факт власності. А для цілей декларації достатньо навіть початкового рішення відповідної ради на виділення ділянки або акту користування, що також свідчать про деяку причетність особи до ділянки.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 714
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Re: Земельна ділянка

Анастасия » 19 березня 2015, 16:25

Підкажіть будь-ласка, якщо в майні вказано будинок, який не є власністю декларанта, але він там прописаний, чи потрібно вказувати земельну ділянку, на якій розташований будинок, якщо декларант нею не користується?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 19 березня 2015, 15:50
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Земельна ділянка

Козиренко Віталій » 20 березня 2015, 09:13

ну то Ви ж маєте безперешкодний доступ до будинку, який стоїть саме на цій ділянці.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 714
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Земля та дачний будиночок у садівничому товаристві

kapitonov.65 » 22 березня 2015, 21:04

Маю землю та дачний будиночок без правоустановчих документів та без договору оренди у садівничому товаристві. З документів у мене є лише членська книжка, де садівниче товариство ставе свої відмітки про виплату мною членських взносів. Врожай використовую лише для себе. Чи потрібно мені показувати в декларації землю та будиночок?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 22 березня 2015, 19:46
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Земля та дачний будиночок у садівничому товаристві

Козіна Віра » 23 березня 2015, 10:30

задайте будь ласка запитання у відповідній темі, бо післязавтра ми усі "дублі", що створені по вже існуючим темам, приберем
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Re: Земельна ділянка

бухг. Оксана » 23 березня 2015, 15:41

Добрый день, подскажите пожалуйста по такому вопросу, если в 2014 году было получено свидетельство на право собственности на земельный участок (на основании решения сессии сельск.совета о выделении на бесплатной основе зем.участка), денежная оценка на него сделана не была (делается в случае продажи или сдачи в аренду земли), в декларации, кроме пункта 23, я должна поставить какую-то суму в пункт 20 (другие виды доходов)?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 26 лютого 2015, 09:55
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Земельна ділянка

vonotipak » 23 березня 2015, 16:21

Маю землю та дачний будиночок без правоустановчих документів та без договору оренди у садівничому товаристві. З документів у мене є лише членська книжка, де садівниче товариство проставляє свої відмітки про виплату мною членських внески. Врожай використовую лише для себе. Чи потрібно мені показувати в декларації землю та будиночок?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 23 березня 2015, 16:15
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Земельна ділянка

Козиренко Віталій » 23 березня 2015, 17:57

бухг. Оксана написав:Добрый день, подскажите пожалуйста по такому вопросу, если в 2014 году было получено свидетельство на право собственности на земельный участок (на основании решения сессии сельск.совета о выделении на бесплатной основе зем.участка), денежная оценка на него сделана не была (делается в случае продажи или сдачи в аренду земли), в декларации, кроме пункта 23, я должна поставить какую-то суму в пункт 20 (другие виды доходов)?

Тільки позиція 23. Грошову оцінку буде необхідно зазначати в деклараціях за новими правилами декларування, які запрацюють після входження в дію нового закону і з дати рішення спеціального органу. Але це потім.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 714
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Re: Земельна ділянка

Козиренко Віталій » 23 березня 2015, 18:00

vonotipak написав:Маю землю та дачний будиночок без правоустановчих документів та без договору оренди у садівничому товаристві. З документів у мене є лише членська книжка, де садівниче товариство проставляє свої відмітки про виплату мною членських внески. Врожай використовую лише для себе. Чи потрібно мені показувати в декларації землю та будиночок?

Своїми членськими внесками (їх наявністю) Ви підтверджуєте, що маєте таки якусь ділянку, як мінімум на праві користування.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 714
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Re: Земельна ділянка

Оlga.011 » 25 березня 2015, 18:35

Чи варто вказувати себе як співвласником земельної ділянки або у користуванні , якщо документ на право власності на земельну ділянку виданий чоловікові (хоч і під час перебування у шлюбі)?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 14
З нами з: 12 березня 2015, 13:14
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Івано - Франківська область

Re: Земельна ділянка

Козіна Віра » 25 березня 2015, 18:56

Варто
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей