Член сім'ї декларанта - підприемець

який розмір доходу зазначити підприємцю?

Бондаренко Светлана » 16 березня 2015, 15:09

Мій чоловік приватний підприємець та платником ПДВ. Яку суму доходу чоловіка я повинна зазначити у своїй декларації: суму одержавного доходу, до якої входять вартість придбаних товарно-матеріальних цінностей та інші витрати, включаючи вартість виконаних робіт (сума дуже велика), чи суму чистого оподактованого доходу? Зважаючи на специфічний характер такого податку, сума одержавного доходу та чистого доходу відрізняються в майже 55 разів, а тому виникає питання з приводу зазначення розміру доходу. Вважаю, що необхідно зазначити суму чистого оподатковуваного доходу, оскільки саме таку суму отримано на
прожиття нашої родини.
Дякую.
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 16 березня 2015, 14:55
Звідки: Украина, Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: який розмір доходу зазначити підприємцю?

Максим » 16 березня 2015, 15:41

Позиція 17 Декларації - сукупний розмір оподатковуваного (чистого) доходу одержаного від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 68
З нами з: 12 березня 2015, 12:51
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: який розмір доходу зазначити підприємцю?

Козіна Віра » 16 березня 2015, 17:31

Запитання з вебінару: Член сім'ї займається провадженням підприємницької діяльності, бізнесові інтереси пов'язані з партнерами з іноземної держави,дохід отримується з джерел за межами України.Чи показувати в п.22 дохід одержаний за межами України,якщо він вже облікований в п.17 та остаток на банківському рахунку(це кошти які отримувалися в процесі підприємницької на кінець року,якщо він також облікований в тому ж п.17?

Відповідь: Якщо всі ці кошти показані у позиції 17 і вони дійсно надходили чоловіку як ФОП чи власнику приватного господарського товариства, гадаю досить буде й цього. Це технічно не зовсім правильно, але тут можна чітко пояснити, що оскільки кошти надходили у сукупній масі разом з коштами з України, і з них у сукупності сплачувались податки, вирахувати чистий дохід по позиції 22 у такому випадку неможливо.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Re: який розмір доходу зазначити підприємцю?

Козіна Віра » 16 березня 2015, 19:35

Запитання з вебінару: Якщо член родини підприємець, і на рахунках в банку проходили операції з коштами від діяьності, чи потрібно вказувати суми вкладених коштів ?

Відповідь: Тільки залишок на рахунках на кінець періоду
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Член сім'ї декларанта - підприемець

Путько Ирина » 17 березня 2015, 12:34

Яку суму доходу треба показувати в декларації? з податкової деклації підприємця? рядок 6.
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 13 березня 2015, 08:17
Звідки: Украина, Запорожье
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Член сім'ї декларанта - підприемець

Козіна Віра » 17 березня 2015, 13:07

Вже відповідали, подивіться попередні пости, будь ласка
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

дохід від підприємницької діяльності депутата місцевої ради

Vita Vita » 21 березня 2015, 22:28

Передача в оренду нерухомого майна є одним із видів моєї підприємницької діяльності. Чи потрібно зазначати в графі 19 розділу ІІ декларації дохід від передачі в оренду майна, якщо я його відображаю в графі 17 ?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 21 березня 2015, 22:17
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: дохід від підприємницької діяльності депутата місцевої р

Козіна Віра » 23 березня 2015, 09:37

Ні, якщо це один з видів саме підприємницької діяльності, договори оренди (чи надання посередницьких послуг) укладаються від іменті ФОП, ТОВ чи ПП, вами, як підприємцем, офіційно обраний відповідний КЕКВ та ці доходи оподатковуються у порядку здійснення підприємницької діяльності, 19-ту заповнювати не потрібно. ви вже усе показали у 17-й.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей