подання декларації

Re: подання декларації

Дмитрий Иванович » 14 лютого 2016, 15:22

Я і сам проводжу лекції. Вони носять рекомендаційний характер. Звісно, що кожен сам несе відповідальність за свої вчинки, в тому числі і за заповнення декларації. Але все ж таки повинні бути якійсь норми-роз'яснення відповідно до яких і повинні заповнюватись декларації. Інакше кожен декларант, як і перевіряючий декларації, буде трактувати той чи інший пункт декларації на свій розсуд. А закони повинні містити чіткі норми без двозначностей. Якщо немає чітко прописано що в декларації має бути то-то і то-то, то будь який спір буде на користь декларанта. А враховуючи нову систему подання декларацій в електронному вигляді та кримінальну відповідальність за неправдиві відомості, то такі методичні "рекомендації" заповнення повинні бути ще і затверджені приміром Нацагентством.
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 67 раз.
Регіон: Черновцы

Козиренко Віталій » 14 лютого 2016, 21:38

і зареєстровані Мін’юстом, щоби насірови не говорили: я - не я і хата не моя.
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Korennik Maia » 17 лютого 2016, 14:45

Доброго дня! 1. Чи потрібно депутатам місцевих рад минулого скликання подавати декларації за 2015 рік, як особи, які припиняють діяльність, пов'язану з виконанням функцій місцевого самоврядування? Якщо так, то після визнання повноважень депутатів нового скликання (по листопад 2015 р.?
2. Чи потрібно депутатам місцевих рад минулого скликання подавати декларації за 2015 рік в 2016 році (наступний рік після припинення діяльності), як особи, які припинили діяльність, пов'язану з виконанням функцій місцевого самоврядування?
Новачок
Новачок

Подякували: 0 раз.

Козиренко Віталій » 17 лютого 2016, 17:30

Так, по день першой сесії наступного скликання: "Суб’єкти декларування, які звільняються або іншим чином припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за період, не охоплений раніше поданими деклараціями. Суб’єкти декларування, які звільнилися або іншим чином припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані протягом одного року подавати за своїм останнім місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою і в порядку, визначеними цим Законом."

Але, коли запрацює електронне декларування, що може статися найближчими днями, ЗУ 3206 остаточно втратить чинність і всіх звільнить від своїх зобов’язань і з фінансового контролю, як на мене.
Місцевий
Місцевий

yaoleg » 17 лютого 2016, 18:57

Зміин ще не набрали чинності. Коли їх оприлюднять тоді й будемо вивчати, тому що ситуація на сьогодні дуже непевна.
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 269 раз.
Регіон: Винницкая область

Дмитрий Иванович » 18 лютого 2016, 09:24

Я би сказав, що ситуація проста - зміни не підпише президент. Та і що ці зміни міняють, система не запрацює найближчим часом, немає нацагентства.
Місцевий
Місцевий

Новопсков райрада » 22 лютого 2016, 10:52

Скажіть,яку зараз форму деларації заповнювати за 2015 рік? Згідно Закону "про засади і запобігання корупції" №3206 я так розумію?
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Луганская область

Козиренко Віталій » 22 лютого 2016, 11:03

Якщо це треба не планово (до 1 квітня), а з інших причин, то так. А якщо мова йде про "планову" декларацію, то може вже все буде за ЗУ 1700 (не зрозуміло тільки зі змінами чи ні, та й чи буде).
Місцевий
Місцевий

yaoleg » 22 лютого 2016, 13:37

У будь-якому випадку декларацію готуємо за "старим" зразком, а якщо в березні затвердять нову чи запрацює сайт тоді переробимо.
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 269 раз.
Регіон: Винницкая область

Korennik Maia » 01 березня 2016, 10:48

Козиренко Віталій написав:Так, по день першой сесії наступного скликання: "Суб’єкти декларування, які звільняються або іншим чином припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за період, не охоплений раніше поданими деклараціями. Суб’єкти декларування, які звільнилися або іншим чином припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані протягом одного року подавати за своїм останнім місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою і в порядку, визначеними цим Законом."

Але, коли запрацює електронне декларування, що може статися найближчими днями, ЗУ 3206 остаточно втратить чинність і всіх звільнить від своїх зобов’язань і з фінансового контролю, як на мене.

Добрий день, депутатам місцевих рад, (які звільнилися або іншим чином припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування), треба протягом одного року подавати за своїм останнім місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою і в порядку, визначеними цим Законом - тобто в місцеву раду? Чи так, як раніше: працюючим - за місцем роботи, непрацюючим, самозайнятим - у раду?
Новачок
Новачок

Козиренко Віталій » 01 березня 2016, 11:34

так, на сьогодні нічого не змінилося.
Місцевий
Місцевий

Ольга=))))) » 02 березня 2016, 10:43

Доброго дня.Підскажіть будь ласка,чи потрібно подавати декларацію навчальному закладу(Центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості),враховуючи те що працівники не є державними службовцями,але фінансування іде з державного бюджету?І якщо все таки потрібно то це усім працівникам чи лише керівнику і заступникам???
Новачок
Новачок

Регіон: Ровенская область

Дмитрий Иванович » 02 березня 2016, 12:29

Ольга=))))) написав:Доброго дня.Підскажіть будь ласка,чи потрібно подавати декларацію навчальному закладу(Центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості),враховуючи те що працівники не є державними службовцями,але фінансування іде з державного бюджету?І якщо все таки потрібно то це усім працівникам чи лише керівнику і заступникам???

Керівнику та заступнику так, решта працівникам тільки якщо вони є посадовими особами, виконують організаційно-розпорядчі або адміністративно-господарські функції.
Місцевий
Місцевий

Ольга=))))) » 02 березня 2016, 13:14

Дмитро Іванович,а чим це регулюється?Щоб я мала підстави це все донести до  керівництва і мати хороші аргументи.Завчасно дякую
Новачок
Новачок

Регіон: Ровенская область

Дмитрий Иванович » 02 березня 2016, 14:29

Ольга=))))) написав:Дмитро Іванович,а чим це регулюється?Щоб я мала підстави це все донести до  керівництва і мати хороші аргументи.Завчасно дякую

ТУТ це вже описувалось...
Місцевий
Місцевий

Марина Marina » 09 березня 2016, 08:27

доброго дня. як отримати довідку з податкової про свої доходи для декларації держслужбовця? 1) чи можна не за місцем реєстрації (наприклад, в обласній). 2) чи можна відправити заяу поштою? 3) яка форма заяви? дякую.
Квартирант
Квартирант

Регіон: Хмельницкая область

Корупціоніст » 09 березня 2016, 09:06

Начальнику районного відділення ДФС
прошу надати довідку про доходи за період з 01.01.2015 по 31.12.2015 для належного складання декларації за 2015 рік.
Форма вільна
Направити думаю можна, але треба приписати - дописати - отримаю нарочно з паспортом.
Подавати можливо або за місцем отримання доходів - де працюєш або за місцем проживання.
Підтвердіть свій номер телефону - мене бісить ця сторінка - НЕМАЄ в мене телефону.
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Запорожская область

Дмитрий Иванович » 09 березня 2016, 09:25

Марина Marina написав:доброго дня. як отримати довідку з податкової про свої доходи для декларації держслужбовця? 1) чи можна не за місцем реєстрації (наприклад, в обласній). 2) чи можна відправити заяу поштою? 3) яка форма заяви? дякую.

Отримати таку довідку можна в податковій інспекції за місцем  проживання (податковою адресою). Думаю що можна подати і в обласну, і поштою, так як Державний реєстр фізичних  осіб платників податків один, і при бажанні можна побачити все. Інше питання чи не відфутболять вас направивши в податкову чітко за місцем проживання... Форма заяви думаю не має значення, головне її зміст. Ось такий текст подається у нас в податкову.
Для перегляду та завантаження файлів реєструйтеся на сайті.
Місцевий
Місцевий

Марина Marina » 09 березня 2016, 09:37

дуже дякую за інформацію.
Квартирант
Квартирант

Регіон: Хмельницкая область

Куликовская Виталия » 09 березня 2016, 09:52

Добрий день. Підскажіть, будь ласка, в якій все таки формі готувати декларацію , за яким законом? Що це за розпорядження яке уряд приняв 04.03.2016 року  «Про забезпечення надання послуг електронного цифрового підпису державним службовцям, які займають посади, віднесені до першої – третьої категорій, та інші прирівняні до них посади» ?
Мандрівник
Мандрівник

Поперед.Далі

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей