подання декларації

Re: подання декларації

Дмитрий Иванович » 09 березня 2016, 10:32

Декларацію подаємо за старою формою - додаток до ЗУ "Про засади запобігання і протидії корупції", який є чинним щодо фінансового контролю. Немає на данний час ніякого електронного декларування, і усі розмови стосуються декларування вже за новим ЗУ "Про запобігання корупції", але воно запрацює не раніше ніж запрацює Нацагентство. Розпорядження уряду від 04.03.2016 стосується майбутнього електронного декларування, і судячи зі змісту, та деякої інформації яка лунала в останній час в кулуарах ВРУ, скоріш за все готуються суттєві зміни з питань декларування, які будуть полягати в тому що 1-3 категорії будуть декларувати свої доходи в електронному форматі. Решта категорій будуть заповнювати простішу декларацію, або на папері, або теж в електронному форматі, але не таку змістовну як високопосадовці. Якось так...
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 684
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 67 раз.
Регіон: Черновцы

Re: подання декларації

Ольга=))))) » 09 березня 2016, 12:44

Доброго дня. Підскажіть будь ласка,установа яка фінансується з Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття, подають декларацію про доходи?Установа- Центр професійно - технічної освіти.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 02 березня 2016, 10:36
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ровенская область

Re: подання декларації

Корупціоніст » 09 березня 2016, 14:19

чи складають працівників такого центру присягу державного службовця?? Якщо так - тоді зобов’язані.
Тобто - не тому що фінансується з бюджету - а тому що працівники є державними службовцями.
Підтвердіть свій номер телефону - мене бісить ця сторінка - НЕМАЄ в мене телефону.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 42
З нами з: 12 січня 2016, 11:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: подання декларації

Ольга=))))) » 09 березня 2016, 14:32

Ні,працівники центру не є державними службовцями.Є якись нормативний документ на який можна опиратися?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 02 березня 2016, 10:36
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ровенская область

Re: подання декларації

Нікуся » 10 березня 2016, 16:16

Підкажіть будь-ласка, розлучилася з чоловіком в грудні 2015 року, протягом року разом не проживали, хоча зареєстровані за однією адресою, чи показувати його як члена сім"ї?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 10 березня 2016, 15:28
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ровенская область

Re: подання декларації

Сириус » 10 березня 2016, 19:24

Нікуся, якщо ви розлучились до 31 грудня 2015 року та на цю дату разом не проживали, не вели спільний побут, то колишнього чоловіка вказувати у декларації як члена сім'ї не потрібно. Але якщо Ви розлучались за судовим рішенням, то зверніть увагу на те, що шлюб припиняється у день набрання чинності рішенням суду про розірвання шлюбу (ч. 2 ст. 114 Сімейного кодексу України).
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 12
З нами з: 26 березня 2015, 13:23
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: подання декларації

Куликовская Виталия » 11 березня 2016, 08:35

дуже вдячна за відповідь
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 16
З нами з: 13 червня 2014, 14:37
Звідки: Украина
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: подання декларації

Anna20 » 11 березня 2016, 13:18

Якщо чоловік іноземець, не являється резидентом Украіни то чи потрібно зазначати про нього в деклараціі як про члена сіміі??? Якщо так, то яким чином відображати його дохід одержаний за межами Украііни???
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 11 березня 2016, 12:50
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская область

Re: подання декларації

Козиренко Віталій » 11 березня 2016, 13:24

тільки якщо між трьома посилами: спільний побут, спільне проживання, спільні права/обов’язки можна поставити літеру і.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 714
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Re: подання декларації

Anna20 » 11 березня 2016, 15:08

Поняття “член сім’ї декларанта” може бути застосовано лише за умови сукупності обов'язкових ознак: 1) спільне проживання; 2) пов'язаність спільним побутом; 3) наявність взаємних прав та обов'язків із декларантом. Проте це не стосується осіб, які перебувають у шлюбі, оскільки вони визнаються членами сім’ї незалежно від наявності вищезазначених ознак. Це витяг з методичноі рекомендаціі. Як тоді бути???
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 11 березня 2016, 12:50
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская область

Re: подання декларації

Козиренко Віталій » 11 березня 2016, 15:57

у такому випадку можна створити і відстояти різні позиції. Наприклад, нехай чоловік напише листа (на бумазі), яким повідомить про суму отриману як дохід з уточненням за рахунок якої/яких діяльності. Перерахувати це у гривні й занести у відповідні комірки. Думаю, цього буде достатньо за нинішнім законодавством.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 714
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Re: подання декларації

Районна рада » 17 березня 2016, 15:31

Чи повинні депутати VI скликання подавати декларацію за 2015 рік до виконавчого апарату районної ради, якщо їхні повноваження закінчилися в день I сесії  VII скликання? Якщо подаються, то чи потрібно їх відсилати до фіскальної служби?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 10 квітня 2015, 08:46
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: подання декларації

Kadrovik Olga » 17 березня 2016, 15:53

Доброго дня!

Дмитрий Иванович, будь ласка поясніть чи треба надавати копії декларацій до ДФС на працівників медичного комунального закладу (не держслужбовці) чи можна просто зберігати їх у особових справах до потрібного часу або затребування. Якщо подавати на всіх /приблизно 25 осіб по 10 аркушів/ і це тільки один наш заклад, а якщо будуть подавати всі установи, заклади і т.д. , то що ДФС з ними буде робити??? Вони фізично не зможуть їх опрацювати. Це ж буде просто складання макулатури.

Дякую за відповідь.
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 16 лютого 2016, 08:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: подання декларації

Дмитрий Иванович » 17 березня 2016, 19:57

Kadrovik Olga написав:Доброго дня!

Дмитрий Иванович, будь ласка поясніть чи треба надавати копії декларацій до ДФС на працівників медичного комунального закладу (не держслужбовці) чи можна просто зберігати їх у особових справах до потрібного часу або затребування.  Якщо подавати на всіх /приблизно 25 осіб по 10 аркушів/ і це тільки один наш заклад,  а якщо будуть подавати всі установи, заклади і т.д. , то що ДФС  з ними буде робити??? Вони фізично не зможуть їх опрацювати. Це ж буде просто складання макулатури.

Дякую за відповідь.

Якщо працівники медичного закладу подають декларації значить потрібно направляти на перевірку. Закон не вибирає чиї декларації перевіряються. Усі. А от чи повинні ваші працівники подавати декларації це вже інше питання. Ви впевнені що вони підпадають під субєктів декларування?
Щодо самої перевірки, то згідний що декларацій дуже багато, але не сумнівайтесь - їх перевіряють. Для перевірки у всіх податкових інспекціях створений спецвідділ.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 684
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 67 раз.
Регіон: Черновцы

Re: подання декларації

Базик » 24 березня 2016, 15:38

Козіна Віра,


Шановна Віро Вадимівно!Підскажіть будь-ласка,чи потрібно направляти копіїї,а чи можна й оригінали декларацій відправляти,бо наші співробітники їх заповнюють у двох екземплярах та чи обов"язково відправляти їх податковій по місту реєстрації закладу.Ми-комунальний заклад охорони здоров"я.
Які передбачені штрафи,якщо не надішлемо деклараціїї до податкової.Дякуємо!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 30 січня 2014, 17:17
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Re: подання декларації

Дмитрий Иванович » 24 березня 2016, 16:57

Базик, а чому ваші співробітники заповнюють декларації у 2 примірниках? Законом не передбачено кількість примірників. Декларація подається одна, решта за потребою робиться копії. На перевірку потрібно відправляти копії, але не просто ксерокопії, а завірені кадровою службою органу де ви працюєте.
Відправляти на перевірку треба не до податкової по місту реєстрації закладу, а до податкової за місцем реєстрації (податковою адресою) суб'єкта декларування.
Штрафи на даний час не передбачено за неподання декларацій на перевірку. Але не раджу зволікати з поданням на перевірку.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 684
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 67 раз.
Регіон: Черновцы

Re: подання декларації

Базик » 24 березня 2016, 17:46

Дякую Вам за відповідь!
Заповнюємо в двох примірниках з метою економії ),бо потрібно 1500 ксерокопій та скільки ж краски ще витратити.Взагалі не можу зрозуміти:чи потрібно нам подавати ці декларації.У нас працівники працюють в районах області і мешкають в різних районах міста,то це ж в ого-го скільки районів потрібно надсилати.
Будь ласка,надайте відповідь,яким законодавчим актом та відповідним пунктом встановлено ,що до податкової необхідне подання декларацій на перевірку.Дякую!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 30 січня 2014, 17:17
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Re: подання декларації

Ольга=))))) » 29 березня 2016, 10:24

[font='Noto Sans', sans-serif]То скажіть будь ласка,надсилати копії декларацій до територіального податкового органу особам,які не є державними службовцями,але здійснюють організаційно-розпорядчі та адміністративо-господарські функції чи просто здавати їх в кадрову службу?Терміново будь ласка,дуже вдячна[/font]
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 02 березня 2016, 10:36
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ровенская область

Re: подання декларації

Kadrovik Olga » 29 березня 2016, 10:59

Шановна Віра Вадимівна! Будь-ласка, якщо можете, надайте відповідь.
Питання озвучене сьогодні
"Ольга=)))))"- далі цитата " То скажіть будь ласка,надсилати копії декларацій до територіального податкового органу особам,які не є державними службовцями,але здійснюють організаційно-розпорядчі та адміністративо-господарські функції чи просто здавати їх в кадрову службу?Терміново будь ласка,дуже вдячна"

турбує і мене, бо що з ними (деклараціями), які надані у кадрову службу, робити далі???
Дякую!
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 16 лютого 2016, 08:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: подання декларації

ЛІДІЯ Кулешник » 29 березня 2016, 13:34

Скажіть будь ласка у якій графі декларації відобразити неоподатковані доходи????
на мою думку Розділ 2 відомості про доходи графа 20. "інші види доходів"
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 129
З нами з: 11 вересня 2015, 08:31
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей