подання декларації

Re: подання декларації

Golovnenko Inna » 07 квітня 2016, 07:55

добрий день, в якому виді надсилати копії декларації до податкової? завіряти чи ні? хто завіряє - субект чи установа?
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

mamochka » 07 квітня 2016, 08:44

якщо не держслужбовці, то в податкову подавати декларації тільки директора і головного бухгалтера?
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 5 раз.

Дмитрий Иванович » 07 квітня 2016, 09:26

Golovnenko Inna написав:добрий день, в якому виді надсилати копії декларації до податкової? завіряти чи ні? хто завіряє - субект чи установа?

Завірені відділом кадрів установи.
Місцевий
Місцевий

Подякували: 67 раз.
Регіон: Черновцы

Дмитрий Иванович » 07 квітня 2016, 09:27

mamochka написав:якщо не держслужбовці, то в податкову подавати декларації тільки директора і головного бухгалтера?

Усі декларації подавати в податкову на перевірку. Хто подав того і відправляєте.
Місцевий
Місцевий

Марина Marina » 07 квітня 2016, 10:14

У випадку повідомлення про Виявлення недостовірних відомостей у декларації звільненого працівника, треба його якось повідомляти, шоб подав виправлену декларацію?
Квартирант
Квартирант

Регіон: Хмельницкая область

Дмитрий Иванович » 07 квітня 2016, 10:42

Марина Marina написав:У випадку повідомлення про Виявлення недостовірних відомостей у декларації звільненого працівника, треба його якось повідомляти, шоб подав виправлену декларацію?

Як на мене, моя особиста думка, що повідомлення податкової про виявлення недостовірних відомостей, яке надсилається за місцем роботи декларанта це до відома. А таке ж повідомлення (аналогічне чи схоже за змістом) яке надсилається податковою до правоохоронних органів це вже для вжиття заходів щодо притягнення до відповідальності. Тому те, що вам прислали таке повідомлення на декларанта який у вас уже не працює не несе ніякої нагрузки. Вже якщо вам прийде повідомлення (запит, вимога, подання тощо) з правоохоронного органу, тоді вже потрібно буде вживати певні заходи відповідно до змісту такого повідомлення.
Місцевий
Місцевий

marpl » 07 квітня 2016, 17:10

Добрий день!Підкажіть, чи треба подавати копію декларації в податкову працівника сільської ради, який одночасно є депутатом сільської ради?
Новачок
Новачок

Регіон: Винницкая область

Аллочка » 07 квітня 2016, 19:47

marpl написав:Добрий день!Підкажіть, чи треба подавати копію декларації в податкову працівника сільської ради, який одночасно є депутатом сільської ради?

Ні, достатньо одного разу.
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Харьковская область

marpl » 08 квітня 2016, 05:00

Справа в тім, що працівник, який є депутатом, не являється держслужбовцем.
Новачок
Новачок

Регіон: Винницкая область

mamochka » 11 квітня 2016, 07:32

а тепер розкажіть про оприлюднення декларацій - достатньо буде просто оприлюднити на сайті установи? і чиї саме декларації: лише керівника чи всіх хто подавав?
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 5 раз.

Аллочка » 11 квітня 2016, 09:50

marpl написав:Справа в тім, що працівник, який є депутатом, не являється держслужбовцем.

Але, він як депутат повинен подати декларацію за місцем роботи ( служби) згідно Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", значить  до виконавчого апарату Вашої ради. А відповідальна особа реєструє, прошиває, завіряє і - до податкової.
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Харьковская область

Liliia.rada » 13 квітня 2016, 17:44

Шановні колеги!
Допоможіть розібратись.
Депутат минулого VI скликання має подати декларацію за 2015 рік до 01.04.2016. Працюючі - за місцем роботи, інші - до ради. Мені до ради подали ті депутати, які і раніше подавали під час свого депутатства (пенсіонери, безробітні). Є один депутат, який теоретично пенсіонер, але під час депутатства VI скликання працював і до ради не подавав. На звязок не виходить. Наразі, я не можу з повною упевненістю сказати, чи він пенсіонер чи працює або ні... Він уже не депутат нашої ради.
Чи повинна я як уповноважена особа повідомити свого керівника про неподання таким депутатом декларації? Чи повідомляти про це правоохоронні органи?
Дякую.
Мандрівник
Мандрівник

Liliia.rada » 21 квітня 2016, 07:26

Liliia.rada написав:Шановні колеги!
Допоможіть розібратись.
Депутат минулого VI скликання має  подати декларацію за 2015 рік до 01.04.2016. Працюючі - за місцем роботи, інші - до ради. Мені до ради подали ті депутати, які і раніше подавали під час свого депутатства (пенсіонери, безробітні). Є один депутат, який теоретично пенсіонер, але під час депутатства VI скликання працював і до ради не подавав. На звязок не виходить. Наразі, я не можу з повною упевненістю сказати, чи він пенсіонер чи працює або ні... Він уже не депутат нашої ради.  
Чи повинна я як уповноважена особа повідомити свого керівника про неподання таким депутатом декларації? Чи повідомляти про це правоохоронні органи?
Дякую.

Будь ласка, висловліть свої думки з цього питання!!!
Мандрівник
Мандрівник

Козиренко Віталій » 21 квітня 2016, 07:40

ключова фраза: "я не можу з повною упевненістю сказати, чи він пенсіонер чи працює або ні..."
якщо у вашій обліковій картці або у попередній декларації записано, що пенсіонер, то він ваш "клієнт", працюючий - не ваш. А в телефонній розмові взагалі можна сказати що завгодно, то навіщо телефонувати? хочете повідомити про необхідність подачі - шліть рекомендованого листа.
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Дмитрий Иванович » 26 квітня 2016, 08:38

У зв'язку із вступом в законну силу нового ЗУ "Про державну службу" з 1 травня виникає досить актуальне питання. Певна частина спеціалістів які наразі є державними службовцями втратять цей статус і перейдуть в обслуговуючий персонал. Виходить що вони припиняють діяльність пов'язану з виконанням функцій держави. А значить повинні подавати декларацію за "відпрацьований" період...?
Місцевий
Місцевий

Козиренко Віталій » 26 квітня 2016, 08:40

так? Ні - так.
Місцевий
Місцевий

Стефанка » 19 травня 2016, 14:19

Скажіть будь-ласка, якщо держслужбовець подав декларацію за 2015 рік і згадав що не все майно вказав  наприклад в травні 2016 р., чи може він подати уточнюючу декларацію?? і чи не буде це порушенням???
Завчасно дякую!
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Ровенская область

Стефанка » 19 травня 2016, 14:27

Дмитрий Иванович написав:
Марина Marina написав:У випадку повідомлення про Виявлення недостовірних відомостей у декларації звільненого працівника, треба його якось повідомляти, шоб подав виправлену декларацію?

Як на мене, моя особиста думка, що повідомлення податкової про виявлення недостовірних відомостей, яке надсилається за місцем роботи декларанта це до відома. А таке ж повідомлення (аналогічне чи схоже за змістом) яке надсилається податковою до правоохоронних органів це вже для вжиття заходів щодо притягнення до відповідальності. Тому те, що вам прислали таке повідомлення на декларанта який у вас уже не працює не несе ніякої нагрузки. Вже якщо вам прийде повідомлення (запит, вимога, подання тощо) з правоохоронного органу, тоді вже потрібно буде вживати певні заходи відповідно до змісту такого повідомлення.

Хочу долучитися до цього питання. Якщо прийшло повідомлення про виявлення недостовірних відомостей, працівник працюючий, написав пояснення, надав підтвердні документи, подав декларацію з достовірними відомостями - які дії треба вчиняти кадровику, спеціалісту з питань запобігання корупції?
Допоможіть будь-ласка?
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Ровенская область

magpiea » 02 червня 2016, 07:00

Допоможіть будь ласка!!!
З податкової прийшло повідомлення про встановлення недостовірностей у декларації співробітника (від 30.05.2016) за 2014 рік. Співробітник невірно визначив заробітну плату -потрібно 56 0000, зазначив 58000. Що робити??? Як виправляти та чим це загрожує?????
 У повідомленні зазначені ще адресати антикорупційне бюро та прокуратура. 
Чи потрібно ще когось повідомляти, чи проводити службову перевірку???

Заздалегідь вдячні за допомогу.
Новачок
Новачок

Регіон: Сумская область

Козиренко Віталій » 02 червня 2016, 09:53

1. чекати "прохання" від прокуратури про службове розслідування для установлення причин корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення відповідно до частин 1, 3 ст65 ЗУ 1700
2. на таке прохання розпочніть це розслідування, візміть пояснення про відсутність злого умислу та для ефективного проведення розслідування попросіть прокуратуру надати акт, яким визначено, що це є правопорушення корупційне або пов’язане з ним, щоб можна було застосувати ч.2 ст65 ЗУ 1700.
3. З огляду на те, що пройшло вже більше не 6 місяців, а року з дати подання цієї декларації - не загрожує навіть дисциплінаркою.
Місцевий
Місцевий

Поперед.Далі

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей