подання декларації

Re: подання декларації

Корж » 08 лютого 2018, 15:25

У першому випадку у зв`язку з обранням депутатів районної ради депутатами ОТГ, вони припинили свої повноваження в одній раді і прийняли повноваження в іншій. В які терміни вони подають декларації, враховуючи дану ситуацію? Дякую Вам!
Новачок
Новачок

Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская область

Корж » 08 лютого 2018, 15:37

Нові депутати районної ради, які замістили в порядку черговості тих, що передчасно припинили свої повноваження у зв`язку з обранням їх депутатами ОТГ, повинні до оголошення рішення ТВК на сесії районної ради подати декларації?
Новачок
Новачок

Віка.2017 » 08 лютого 2018, 15:56

Можливо хтось допоможе. Таке питання: Чи подають працівники центрів соціальних служб для сімї, дітей та молоді декларацію за 2017 рік, якщо так, то хто і яку саме? Дзвонили на гарячу лінію НАЗК, відповіді не отримали.
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 9 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Закарпатская область

Козиренко Віталій » 08 лютого 2018, 16:06

Корж написав:У першому випадку у зв`язку з обранням депутатів районної ради депутатами ОТГ, вони припинили свої повноваження в одній раді і прийняли повноваження в іншій. В які терміни вони подають декларації, враховуючи дану ситуацію? Дякую Вам!

вони ж не припиняють виконувати ф-ції, а "перевелися" до іншого органу - у підставах до припинення районного депутатства буде написано " у зв’язку з обранням депутатом ... ОТГ" - тож щороку до 1 квітня
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

irina-musienko » 08 лютого 2018, 16:11

Радистка_Кэт написав:Добрый день.

Вопрос такого характера: если человек прописан в квартире, но не является ее собственником (и доли нет, в приватизации не участвовал) - он не указывал в разделе недвижимость" информацию. Только адрес прописки в первом разделе.

Правильно ли это? 

Спасибо.

добрый день.
не правильно. нужно указать эту квартиру в разделе майно и власник третя особа
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Регіон: Донецкая область

Козиренко Віталій » 08 лютого 2018, 16:57

Корж написав:Нові депутати районної ради, які замістили в порядку черговості тих, що передчасно припинили свої повноваження у зв`язку з обранням їх депутатами ОТГ, повинні до оголошення рішення ТВК на сесії районної ради подати декларації?

за логікою вони мають це зробити після "визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата в депутати у виборчому списку ", але ще до їх реєстрації депутатами у ТВК
Місцевий
Місцевий

Корж » 09 лютого 2018, 08:10

Дякую за відповідь! Після визнання протягом якого терміну повинні подати декларацію? Наступного дня, чи може протягом 10-ти днів? Це десь прописано? Ніде не можу знайти.
Новачок
Новачок

Козиренко Віталій » 12 лютого 2018, 12:11

не бачив прописаного, у законодавстві пишуть "до обрання", але мають на увазі передвиборчий процес...
думаю, що перед реєстрацією комісією депутати мають подати декларації та скласти інші представницькі мандати (за наявності).
Місцевий
Місцевий

Яриночка » 12 лютого 2018, 12:23

Доброго дня, допожіть будьласка, така ситуація "у декларації у розділі готівкові кошти показана сума 350 000 грн., квартиру(обєкт незавершеного будівництва) у новобудові купив за 490 000 грн., кошти яких не вистачало 140 000 грн - 40 000 грн дала мама, і 100 000 бабуся, як все це показати у декларації - зміна майнового стану, договір позики, але мамі і бабусі не потрібно відавати, допоможіть
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 3 раз.
Регіон: Хмельницкая Область

Дмитрий Иванович » 12 лютого 2018, 16:42

Яриночка написав:Доброго дня, допожіть будьласка, така ситуація "у декларації у розділі готівкові кошти показана сума 350 000 грн., квартиру(обєкт незавершеного будівництва) у новобудові купив за 490 000 грн., кошти яких не вистачало 140 000 грн - 40 000 грн дала мама, і 100 000 бабуся, як все це показати у декларації - зміна майнового стану, договір позики, але мамі і бабусі не потрібно відавати, допоможіть

Якщо кошти віддівати не потрібно - показуйте як подарунок від мами і бабусі.
Місцевий
Місцевий

Подякували: 67 раз.
Регіон: Черновцы

Юкола » 18 лютого 2018, 18:46

Я звільнилася з держслужби з 16 лютого цього року. 
1) Я заповнила декларацію за 2017 як особа, що звільняється за період 1.1.17-1.1.18. Правильно? 

2)чи мають право не віддавати мені трудову, допоки я не підтверджу, що декларація здана? 

3) я цього року змінила прізвище, але декларацію подала зі старим ключем і під дівочим прізвищем. То треба переробляти ключ і знову подавати?
Новачок
Новачок

Дякував (а): 1 раз.
Регіон: Львовская область

Дмитрий Иванович » 18 лютого 2018, 21:21

Юкола написав:Я звільнилася з держслужби з 16 лютого цього року. 
1) Я заповнила декларацію за 2017 як особа, що звільняється за період 1.1.17-1.1.18. Правильно? 

2)чи мають право не віддавати мені трудову, допоки я не підтверджу, що декларація здана? 

3) я цього року змінила прізвище, але декларацію подала зі старим ключем і під дівочим прізвищем. То треба переробляти ключ і знову подавати?

По-перше, ви як суб'єкт декларування повинні подати щорічну декларацію до 1 квітня. Але у зв'язку із тим, що ви звільняєтесь (припиняєте діяльність пов'язану із виконанням функцій держави) ви повинні подати "щорічну" декларацію за 2017 рік до дня звільнення, тобто до 16 лютого.
По-друге, у зв'язку із тим що ви звільняєтесь (припиняєте діяльність пов'язану із виконанням функцій держави) ви повинні подати декларацію "перед звільненням", яка повинна охоплювати період з 1 січня по 16 лютого 2018. На наступний рік ви повинні будете подати декларацію "після звільнення" за весь 2018 рік.
Не віддати вам трудову, чи взагалі не звільнити вас з мотивів неподання декларації вас не мають права. Вас зобов'язані звільнити за вашою заявою в строки та за умовами передбаченими ЗУ "Про державну службу", КЗпПУ. Але якщо ви не подасте декларацію, чи подасте невчасно роботодавець зобов'язаний буде повідомити НАЗК про цей факт, і це є адмінправопорушенням.
Те що ви змінили прізвище, означає що вам потрібно змінити ЕЦП (ключ). Але щорічна декларація подається з інформацією станом на 31 грудня, а значить старе прізвище в декларації проходить. Але вже з моменту зміни прізвища всі декларації повинні бути підписані новим ключем з новим прізвищем.
Місцевий
Місцевий

Юкола » 18 лютого 2018, 22:58

Дмитро Іванович, дякую! 

Я хотіла подати за період 1.01.17-16.2.18, але система не сприймала такі дати, хотіла чітко один рік. 

А з поданням я на 2 дні запізнилася( чернетка була готова з дня написання заяви, щодня пробувала, але система не пропускала((
Новачок
Новачок

Регіон: Львовская область

Krinevaelena » 19 лютого 2018, 09:44

Будь ласка, поясніть. При вході до системи пише :
"Виникла помилка при завантаженні криптографічної бібліотеки.
Бібліотеки веб-підпису не інстальовано в системі не запущено. Необхідно інсталювати бібліотеки веб-підпису та оновити веб-сторінку
Інсталяційний пакет бібліотек веб-підпису
Інсталяційний пакет веб-розширення для бібліотек веб-підпису
Оновлення інстальованого пакету бібліотек веб-підпису
Настанова оператору
І так вже декілька днів. Може я щось неправильно роблю. Хочу зайти під тими ж даними, що і в минулому році. Чи може створити нову адресу і телефон?
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 18 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Харьковская область

innashavarovska » 19 лютого 2018, 10:28

Доброго дня! Підкажіть, я подала декларацію кандидата на посаду для участі в конкурсі за 2017 рік в одну організацію, а тепер мені необхідно подати таку ж декларацію в іншу  організацію для конкурсу, чи потрібно мені заново складати і відправляти декларацію і чи можна так робити? Або я можу використати ту декларацію, яка є, хоча в ній я зазначила конкретну посаду і організацію? Дякую.
Новачок
Новачок

Регіон: Кировоградская область

Дмитрий Иванович » 19 лютого 2018, 11:28

innashavarovska написав:Доброго дня! Підкажіть, я подала декларацію кандидата на посаду для участі в конкурсі за 2017 рік в одну організацію, а тепер мені необхідно подати таку ж декларацію в іншу  організацію для конкурсу, чи потрібно мені заново складати і відправляти декларацію і чи можна так робити? Або я можу використати ту декларацію, яка є, хоча в ній я зазначила конкретну посаду і організацію? Дякую.

Згідно розяснень НАДС/НАЗК, для участі у конкурсі достатньо будь-якої декларації, яка охоплює попередній рік перед поданням документів для участі у конкурсі.
Але я вважаю, що потрібно подати нову декларацію кандидата з новою посадою на яку претендуєте. Так було раніше.
Місцевий
Місцевий

подання декларації

EG_007 » 01 березня 2018, 23:05

Подскажите, пожалуйста, как декларировать в такой ситуации:
Если декларант (дочь) в 2017 году проживала с матерью в одной квартире, но в ноябре 2017 года мать выписалась из квартиры и прописалась по другому адресу, нужно ли отображать в декларации мать как члена семьи и показывать её имущество и доходы?
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Луганская область

Дмитрий Иванович » 02 березня 2018, 08:56

EG_007 написав:Подскажите, пожалуйста, как декларировать в такой ситуации:
Если декларант (дочь) в 2017 году проживала с матерью в одной квартире, но в ноябре 2017 года мать выписалась из квартиры и прописалась по другому адресу, нужно ли отображать в декларации мать как члена семьи и показывать её имущество и доходы?

Если мать не прописана с дочерью и не проживает с ней, тогда не нужно указывать мать как члена семьи.
Місцевий
Місцевий

EG_007 » 11 березня 2018, 21:57

И еще подскажите, пожалуйста)

1. Если мать выписалась и не проживает с дочерью-декларантом, то в члены семьи мы ее не указываем. А как декларировать квартиру, которой мать и дочь владеют совместно?

В "Тип права" пишем - Совместная собственность

А в "Информация о владельце" - Власником э третя особа? Тип особи - Грмадянин Украины? Т.е родство (мать) уже нигде теперь не будет указываться?

2. Если у члена семьи декларанта был в пользовании гараж с 1976 года, а в июле 2017 года по решению суда он перешел ему в собственность, то теперь как его декларировать? Писать в "дата набуття права" - июль 2017, и теперь писать собственность 100%?

Заранее спасибо за помощь)
Мандрівник
Мандрівник

EG_007 » 11 березня 2018, 22:15

И, подскажите, может-быть лучше все-таки показывать мать как члена семьи пусть даже она и выписалась из квартиры? Не станет ли это поводом к проверке, когда сверят декларацию за 2016 и 2017 г?
Мандрівник
Мандрівник

Поперед.Далі

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей