Зарплата члена сімї декларанта за межами України

Зарплата члена сімї декларанта за межами України

Chmil Lenchik » 17 березня 2015, 18:08

Як задекларувати заробітну плату отриману членом сімї, офіційно працюючим за кордоном? а саме як в п.22В переводити дані доходи, адже вони не були переказані в Україну?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 17 березня 2015, 17:07
Звідки: Україна, Вольногорск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Зарплата члена сімї декларанта за межами України

Козіна Віра » 18 березня 2015, 09:19

А факт переказу й не обов'язковий. там вказано - з джерел з-за кордону. тому показуйте у 22
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Re: Зарплата члена сімї декларанта за межами України

Chmil Lenchik » 18 березня 2015, 10:35

Можна зазначити лише в іноземній валюті?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 17 березня 2015, 17:07
Звідки: Україна, Вольногорск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Зарплата члена сімї декларанта за межами України

Козіна Віра » 18 березня 2015, 14:01

Лише у гривні за курсом НБУ на момент нарахування чи одержання коштів (за першою подією) тим членом сім'ї, чия це заробітна плата
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей