Кошти за відрядження

Кошти за відрядження

Альміра » 19 березня 2015, 13:40

Добрий день. Скажіть будь-ласка чи вважаються кошти за відрядження доходом?? (кошти за білети та 30 грн. добові)

Друге питання. Якщо працівнику видали на роботі довдку і в ній зазначено 4 суми (заробітна плата, матеріальна допомога, допомога на поховання і сума по вагітності та пологам) все пишемо в п6 чи останні дві сумми заносимо в п20???
Дякую.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 26 лютого 2015, 19:41
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Кошти за відрядження

Максим » 19 березня 2015, 14:02

Кошти на відрядження не є доходом.

Заробітна плата включаючи матеріальну допомогу на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань які платяться з фонду оплати праці вносяться до позиції 6 декларації. Інші матеріальні допомоги (профспілка тощо) заносяться в позицію 10 декларації. Допомога на поховання та по вагітності і пологам - позиція 20 декларації.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 68
З нами з: 12 березня 2015, 12:51
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: Кошти за відрядження

Ковшова Олена » 19 березня 2015, 14:21

Дійсно, кошти за відрядження не є доходом, окрім випадків неповернення працівником невитрачених коштів, наданих на відрядження.

Такі суми не повернуті працівником в установлені строки треба включати в його загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід відповідно до вимог ст. 164 ПК.

Рекомендуємо додатково переглянути матеріал за посиланням viewtopic.php?f=18&t=1194
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 122
З нами з: 03 лютого 2014, 07:48
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Харків




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей