Повернення суми податку на доходи за навчання дітей.

Повернення суми податку на доходи за навчання дітей.

Andriy » 25 березня 2015, 16:02

Податкова повертає кошти податку з доходів фізичних осіб громадянам які сплачували кошти за навчання дітей. Чи вказувати ці суми у декларації із врахуванням того, що їх вже відображено у декларації в графі 6, оскільки там зазначена нарахована заробітна плата в тому числі і ПДФО який повертається?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 16 березня 2015, 09:56
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Повернення суми податку на доходи за навчання дітей.

Козіна Віра » 25 березня 2015, 16:49

А чи не могли б ви пояснити, за якою нормою ПК повертаються гроші та за яким кодом доходу податкова відображає цю операцію (та чи відображає взагалі)? Бо я с таким ще на практиці не стикалася і про таке, до свого сорому, не чула. Тому мені було б простіше пошукати у законах відповвідь для вас, якби ви мені допомогли
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Re: Повернення суми податку на доходи за навчання дітей.

Andriy » 26 березня 2015, 10:07

Фізична особа скористалась правом на податкову знижку відповідно пп.166.3.3 п.166.3 ст.166 Податкового Кодексу . До витрат вкючена сума коштів, сплачених за навчання .Сума податку, що підлягає поверненню з бюджету, фізичній особі зараховується на її особистий рахунок в відділенні банку. Податковою службою сума до повернення не відображається ні в якій звітності.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 16 березня 2015, 09:56
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Повернення суми податку на доходи за навчання дітей.

Козіна Віра » 26 березня 2015, 12:51

Дякую, тепер зрозуміла!
Якщо виходити з букви закону, то згідно з пп. 165.1.17. ст. 167 ПК сума надміру сплачених грошових зобов'язань, страхових внесків з бюджетів або державних цільових страхових фондів згідно із законом, а також бюджетного відшкодування під час застосування права на податкову знижку, що повертається платнику податку належить до категорії доходів, які які не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу
Тому податкова її й не відображує
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Re: Повернення суми податку на доходи за навчання дітей.

Andriy » 26 березня 2015, 14:58

Тобто ці повернуті суми ПДФО ми в декларації не зазначаємо, правильно?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 16 березня 2015, 09:56
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Повернення суми податку на доходи за навчання дітей.

Козіна Віра » 26 березня 2015, 17:54

зазначаємо, бо у розумінні податкового законодавства вони є доходом, позиція 20
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків

Re: Повернення суми податку на доходи за навчання дітей.

Luda_66 » 27 березня 2015, 10:05

Козіна Віра написав:зазначаємо, бо у розумінні податкового законодавства вони є доходом, позиція 20

добрий день, а мені цікаво,чому ми повинні показувати їх як дохід, коли це відшкодування прибуткового податку,тобто нам зменшують утриманий із наших зарплат та сплачений податок? Получається, що, якщо ми робимо щороку перерахунок прибуткового податку по працівникам в організаціях, і якщо комусь треба повернути прибутковий податок, то він також є додатковим доходом?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 294
З нами з: 18 серпня 2014, 10:27
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Повернення суми податку на доходи за навчання дітей.

Козіна Віра » 31 березня 2015, 08:12

Запитання не до мене - так визначено у ПК України
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Харків




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість