Чм подає декларацію звільнений за переведенням?

Чм подає декларацію звільнений за переведенням?

Сергій » 14 березня 2014, 09:15

"Згідно зі статтею 12 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" "Суб’єкти декларування, які звільняються або іншим чином припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за період, не охоплений раніше поданими деклараціями. Суб’єкти декларування, які звільнилися або іншим чином припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані протягом одного року подавати за своїм останнім місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою і в порядку, визначеними цим Законом".
Хотілося б дізнатись, яким чином ця норма Закону стосується осіб, які звільнені:
- за переведенням з одного до іншого структурного підрозділу місцевої державної адміністрації;
- за переведенням зі структурного підрозділу місцевої державної адміністрації до Міністерства?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 12 березня 2014, 07:16
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Чм подає декларацію звільнений за переведенням?

Міхно Тетяна » 14 березня 2014, 09:40

Відповідно до внесених Законом № 224 доповнень до ст. 12 антикорупційного Закону обов’язок щодо подання антикорупційної декларації суб’єктом декларування протягом одного року за своїм останнім місцем роботи покладено на особу, яка звільнилася або іншим чином припинила діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування. Із зазначеного можна зробити висновок: у разі призначення особи на посаду до іншого органу шляхом переведення (не має значення, державна служба чи служба в органі місцевого самоврядування) подавати антикорупційну декларацію до попереднього місця роботи не потрібно. Переведена особа хоча і звільнялася, але не припиняла діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, а продовжила її виконувати в іншому органі. Про те, що звільнення з посади відбулося шляхом переведення на іншу посаду до іншого органу, має бути зазначено у наказі (розпорядженні тощо).
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 28
З нами з: 03 лютого 2014, 07:52
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей