Хто подає декларації до ОМС та на держслужбі?

Хто подає декларації до ОМС та на держслужбі?

Козіна Віра » 12 лютого 2014, 13:59

З відповіддю на це запитання все досить просто. Подають посадові особи. А у окремих випадках до ОМС ще й депутати.

У ст. 2 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” зазначено, що посадовою особою місцевого самоврядування є особа, яка працює в органах місцевого самоврядування, має відповідні посадові повноваження щодо здійснення організаційно-розпорядчих та консультативно-дорадчих функцій і отримує заробітну плату за рахунок місцевого бюджету. Отже, саме ці особи подають декларації в ОМС за місцем своєї служби.

Зверніть увагу, що до апаратів (обласні та районні ради) та виконавчик комітетів (міські, сільські, селищні ради) місцевих рад подають свої декларації і депутати, які є самозайнятими особами (ФОП, нотаріуси, самозайняті аудитори, адвокати тощо), пенсіонерами, безробітними чи тимчасово не працюючими.

Відповідно до ст. 2 Закону України “Про державну службу” посадовими особами вважаються керівники та заступники керівників державних органів та їх апарату, інші державні службовці, на яких законами або іншими нормативними актами покладено здійснення організаційно-розпорядчих та консультативно-дорадчих функцій. Отже, ці особи подають декларації до кадрових підрозділів органів, у яких вони працюють.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість