Електронне декларування

Re: Електронне декларування

Галина Ник » 23 лютого 2018, 16:50

[font='Noto Sans', sans-serif]Добрий день! Підскажіть будь ласка, як вказати чоловікові в декларації квартиру, в якій він прописаний і проживає, а квартира приватизована його батьком, матір’ю і ним в рівних частках.[/font]
Новачок
Новачок

Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черкасская область

yaoleg » 24 лютого 2018, 08:40

Галина Ник, відображає в декларації квартиру і всіх трьох співвласників, яким ця приватизована квартира належить.
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 217 раз.
Регіон: Винницкая область

Аліночкая » 26 лютого 2018, 14:37

Добрий день!Змінила прізвище після одруження.Як вказувати це в декларації,якщо я є власником квартири на старе прізвище.Чи треба всюди вказувати старе прізвище чи писати нове?Дякую.
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 0 раз.

Дмитрий Иванович » 26 лютого 2018, 15:37

Аліночкая написав:Добрий день!Змінила прізвище після одруження.Як вказувати це в декларації,якщо я є власником квартири на старе прізвище.Чи треба всюди вказувати старе прізвище чи писати нове?Дякую.

Якщо станом на 31 грудня прізвище вже нове, то декларацію потрібно подавати за новим прізвищем, і вказувати старе прізвище в графі "У звітному періоді було змінено прізвище, ім'я або по батькові".
Щодо власності на квартиру - вибираєте зі списку себе як субєкта декларування.
Місцевий
Місцевий

Подякували: 66 раз.
Регіон: Черновцы

verbal » 28 лютого 2018, 12:06

у 2017 році працювала в двох міністерствах, чим загрожує той факт, що в декларації зазначена загальна сума заробітної плати за рік без розбивки по першій роботі та по другій?
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 10 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Киев

kadry » 01 березня 2018, 12:42

Доброго дня! Чоловік субєкта декларування - підприємець.
Чи правильно в графі джерело отриманого доходу зазначати самого себе, оскільки дохід отримано від підприємницької діяльності.
Дякую
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Волынская область

Дмитрий Иванович » 01 березня 2018, 12:55

kadry написав:Доброго дня! Чоловік субєкта декларування - підприємець.
Чи правильно в графі джерело отриманого доходу зазначати самого себе, оскільки дохід отримано від підприємницької діяльності.
Дякую

Правильно. Самого себе джерелом доходу можна писати тільки, якщо є підприємцем.
Місцевий
Місцевий

Дмитрий Иванович » 01 березня 2018, 12:56

verbal написав:у 2017 році працювала в двох міністерствах, чим загрожує той факт, що в декларації зазначена загальна сума заробітної плати за рік без розбивки по першій роботі та по другій?

Якщо різні джерела доходу, то повинно бути різними графами зазначено.
Місцевий
Місцевий

Аліночкая » 01 березня 2018, 15:46

Дмитрий Иванович, дякую)ще запитання стосовно права власності на квартиру. Є квартира,власниками є 4 особи.мама,тато,брат та я.В праві власності на квартиру моє дівоче прізвище.Тепер мені всюди прийдеться носити свідоцтво про одруження ?
Мандрівник
Мандрівник

Дмитрий Иванович » 01 березня 2018, 15:55

Аліночкая написав:Дмитрий Иванович, дякую)ще запитання стосовно права власності на квартиру. Є  квартира,власниками є 4 особи.мама,тато,брат та я.В праві власності  на квартиру моє дівоче прізвище.Тепер мені всюди прийдеться носити свідоцтво про одруження ?

Для чого всюди носити... Тільки якщо виникнуть питання при перевірці делкрації НАЗК, то предявивши свідоцтво про одруження зможете довести що особа зазначена в документах на право власності на квартиру це ви. Аналогічна ситуація з дипломом про освіту.
Місцевий
Місцевий

Oleg1971 » 01 березня 2018, 16:14

verbal написав:у 2017 році працювала в двох міністерствах, чим загрожує той факт, що в декларації зазначена загальна сума заробітної плати за рік без розбивки по першій роботі та по другій?

Якщо у вас ще не пройшов термін для редагування (7 днів з дня публікації) то відредагуйте
Мешканець
Мешканець

Подякували: 76 раз.
Регіон: Полтавская область

pauchek » 02 березня 2018, 09:02

[font=Arial, "Helvetica Neue", Helvetica, sans-serif]Добрий день. Питання щодо розділу 11 доходи у тому числі подарунки. Було отримано в подарунок від батьків квартиру тобто подарунок у негрошовій формі, що зазначати у пункті Розмір (вартість). Оцінка на час набуття права не проводилась. Вказувати вартість за останньою оцінкою?[/font]
Новачок
Новачок

Регіон: Запорожская область

verbal » 02 березня 2018, 09:20

Oleg1971 написав:

Якщо у вас ще не пройшов термін для редагування (7 днів з дня публікації) то відредагуйте

в тому то і справа, що вийшов
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 10 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Киев

Тату » 02 березня 2018, 09:21

Підкажіть,якщо я набрала декларацію і зберегла як чернетку.Відкрила через 8днів,а там частково зникли дані(наприклад дата народження,вулиця і т.д.).Тепер надо нову робить?
Мешканець
Мешканець

Регіон: Запорожская Область

Дмитрий Иванович » 02 березня 2018, 09:34

Тату написав:Підкажіть,якщо я набрала декларацію і зберегла як чернетку.Відкрила через 8днів,а там частково зникли дані(наприклад дата народження,вулиця і т.д.).Тепер надо нову робить?

Для чого нову робить? Дозаповніть дані що зникли.
Місцевий
Місцевий

ylrub » 03 березня 2018, 15:24

Доброго дня. Як відобразити в декларації повернення невикористаної субсидії (тобто я так розумію монетизацію). Проблема виникає в тому, що при зарахуванні коштів на карту вказано лише, що це соціальна допомога та сума, але від кого надійшла не зрозуміло. Проте в декларації необхідно вказувати джерело доходу. Допоможіть будь ласка
Новачок
Новачок

Дякував (а): 2 раз.
Регіон: Ровенская область

Дмитрий Иванович » 04 березня 2018, 08:29

ylrub написав:Доброго дня.  Як відобразити в декларації повернення невикористаної субсидії (тобто я так розумію монетизацію). Проблема виникає в тому, що при зарахуванні коштів на карту вказано лише, що це соціальна допомога та сума,  але від кого надійшла не зрозуміло. Проте в декларації необхідно вказувати джерело доходу. Допоможіть будь ласка

Той хто призначає субсидію, того і пишіть. Помилкою не буде. Головне суму точну написати.
Місцевий
Місцевий

Ptitsa ruchnaya » 05 березня 2018, 10:25

Доброго дня! підкажіть, будь ласка, була допущена чисто технічна помилка в декларації- вказала чоловіка власником своєї зп, потім вирішила виправити через кілька днів, і добавила ще себе, але його не видалила, тому вийшло власником моєї зп являємось і я і чоловік. Чи буде це суттєвою помилкою, чи потрібно знову виправляти? дякую
Новачок
Новачок

Козиренко Віталій » 05 березня 2018, 10:30

verbal написав:
Oleg1971 написав:

в тому то і справа, що вийшов

в адмінкодексі нічого за це не передбачено, тому максимум - дисциплінарка - зауваження на розсуд суб’єкта призначення або більш тяжче, але за умови, що дисциплінарна комісія виявить вину, що мало ймовірно.
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 14 раз.
Подякували: 54 раз.
Регіон: Луганська область

Козиренко Віталій » 05 березня 2018, 10:41

Ptitsa ruchnaya написав:Доброго дня! підкажіть, будь ласка, була допущена чисто технічна помилка в декларації- вказала чоловіка власником своєї зп, потім вирішила виправити через кілька днів, і добавила ще себе, але його не видалила, тому вийшло власником моєї зп являємось і я і чоловік.  Чи буде це суттєвою помилкою, чи потрібно знову виправляти? дякую

виправляти система вже не пропустить, а ось що таке тип власності на з/п, думаю, що й НАЗК заплутається у своїх відповідях. думаю, що не варто перейматися.
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 14 раз.
Подякували: 54 раз.
Регіон: Луганська область

Поперед.Далі

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей