Електронне декларування

Re: Електронне декларування

rfu06 » 10 березня 2020, 10:02

Козиренко Віталій написав:
rfu06 написав:Доброго  дня! Підкажіть, будь ласка, чи потрібно відображати в щорічній декларації побудовані 20 років тому інші нерухомі споруди (комора, огорожа, гараж, ворота...), які внесені в технічний паспорт та в реєстр речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності в 2019 році?В попередні роки не відображала, так як не було внесено в техдокументацію. Дякую.

який документ є на звітну дату, тим і користуйтеся, з урахуванням роз’яснень:
53. Яким чином відобразити в декларації садибу, тобто житловий будинок з прилеглими господарськими будівлями, садом (городом)? 
У розділі 3 «Об’єкти нерухомості» у полі «Вид об’єкта» слід обрати варіант «Інше» і навести відповідний опис об’єкта. Водночас, якщо складові такої садиби зареєстровані як окремі об’єкти нерухомості, їх слід відобразити в декларації окремо

Дуже дякую за допомогу! Підкажіть ще, будь ласка, у графу "дата набуття права об"єкта нерухомості" ставити дату внесення прибудинкових споруд (у мене 2019 рік) в реєстр?????? . Вони внесені під тим самим реєстраційним номером, що і житловий будинок.
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 0 раз.

Козиренко Віталій » 10 березня 2020, 12:54

rfu06 написав:
 у графу "дата набуття права об"єкта нерухомості" ставити дату внесення прибудинкових споруд (у мене 2019 рік) в реєстр?????? . Вони внесені під тим самим реєстраційним номером, що і житловий будинок.

дата набуття права на садибу (перша). а що її конфігурація змінилася, то вже інше.
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 30 раз.
Подякували: 209 раз.
Регіон: Луганська область

Аліночкая » 10 березня 2020, 18:51

Добрий вечір. Допоможіть розібратись не можу заповнити поле "Район". Не дає записати  і вибрати.Може причина в тому,що я не маю номера в демографічному  реєстрі ?В цьому полі я поставила не застосовується.
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 0 раз.
Регіон: Винницкая область

Козиренко Віталій » 11 березня 2020, 08:16

Аліночкая написав:Добрий вечір. Допоможіть розібратись не можу заповнити поле "Район". Не дає записати  і вибрати.Може причина в тому,що я не маю номера в демографічному  реєстрі ?В цьому полі я поставила не застосовується.

проблема суто технічна. скоріше за все треба просто зачекати.
Місцевий
Місцевий

kadry » 11 березня 2020, 13:36

Добрий день! Обєкт перебував у власності суб'єкта декларування, більше половини звітного періоду, відповідно до роз'яснень відомості про такий об'єтк зазначати не потрібно. Чи правильно ми зрозуміли? Дякую
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 4 раз.
Регіон: Волынская область

Козиренко Віталій » 11 березня 2020, 18:20

kadry написав:Добрий день! Обєкт перебував у власності суб'єкта декларування, більше половини звітного періоду, відповідно до роз'яснень відомості про такий об'єтк зазначати не потрібно. Чи правильно ми зрозуміли? Дякую

ці новели почали діяти з 01.01.2020, тому для декларації за 2019 рік декларуються відомості (наявні об’єкти) станом на 31.12.2019
Місцевий
Місцевий

Lyuda1801 » 13 березня 2020, 10:04

Добрий день!

Вперше заповнюю декларацію держслужбовця. Підкажіть будь ласка:
1. У мене чоловік зареєстрований, як ФОП (ставка 5%) і у нього є наймані працівники - чи потрібно при обрахунку його доходів віднімати виплачену заробітну плату працівникам та податки з цієї заробітної плати, чи сума береться суто по надходженню коштів на рахунок ФОПа?
2. Щодо моєї роботи - протягом 2019 року відбулась реорганізація нашого підприємства і нас 07.12.2019 р. звільнили, а 08.12.2019 р. прийняли вже в нову структуру. Чи потрібно заробітну плату розділяти на дві частини (заповнювати двома рядками?) - отриману у старій структурі та у новій?

Дякую!
Новачок
Новачок

Регіон: Черновицкая область

DarthNihilus » 13 березня 2020, 13:59

====разобрался=====
Востаннє редагувалось DarthNihilus в 13 березня 2020, 16:53, всього редагувалось 1 раз.
Квартирант
Квартирант

Подякували: 1 раз.

DarthNihilus » 13 березня 2020, 16:53

Lyuda1801 написав: Чи потрібно заробітну плату розділяти на дві частини (заповнювати двома рядками?) - отриману у старій структурі та у новій?

Дякую!

скільки джерел доходу - стільки рядків

---------------

значит, в конце концов з\п надо указывать насчитанную, а не на руки?!
Квартирант
Квартирант

Подякували: 1 раз.

Гроші, які повертаються від інтернет-магазину, чи є доходом?

Lilianna » 13 березня 2020, 17:39

[font="Times New Roman", serif]1.[size=50]  [/font][/size][font="Times New Roman", serif]Чи потрібно вказувати рахунок карти, відкритий у АТ «Приватбанк» для поповнення власними коштами для здійснення відповідних розрахунків в інтернеті[/font][font="Times New Roman", serif]?[/font]

[font="Times New Roman", serif]2.[size=50]  [/font][/size][font="Times New Roman", serif]Чи потрібно у розділі «Доходи» вказувати суму моїх коштів, які були сплачені з моєї карти через АТ «Приватбанк» інтернет-магазину, але повернуті продавцем також на мою карту АТ «Приватбанк»?[/font]
Новачок
Новачок

Регіон: Киевская область

Козиренко Віталій » 16 березня 2020, 08:46

Lyuda1801 написав:Добрий день!

Вперше заповнюю декларацію держслужбовця. Підкажіть будь ласка:
1. У мене чоловік зареєстрований, як ФОП (ставка 5%) і у нього є наймані працівники - чи потрібно при обрахунку його доходів віднімати виплачену заробітну плату працівникам та податки з цієї заробітної плати, чи сума береться суто по надходженню коштів на рахунок ФОПа?
2. Щодо моєї роботи - протягом 2019 року відбулась реорганізація нашого підприємства і нас 07.12.2019 р. звільнили, а 08.12.2019 р. прийняли вже в нову структуру. Чи потрібно заробітну плату розділяти на дві частини (заповнювати двома рядками?) - отриману у старій структурі та у новій?

Дякую!

1. Інформацію про отримані доходи від підприємницької діяльності як фізичною особою-підприємцем необхідно зазначити у розділі 11 «Доходи, у тому числі подарунки» декларації незалежно від розміру такого доходу. При цьому сума доходу від підприємницької діяльності за звітний період сумується і в декларації вказується загальна сума доходу, отримана суб’єктом декларування або членом його сім’ї як фізичною особою-підприємцем у звітному періоді.  
Лише при зазначені доходу від власної підприємницької діяльності як фізичної особи-підприємця в якості джерела доходу слід зазначати самого суб’єкта декларування або члена його сім’ї, які є фізичною особою-підприємцем. В інших випадках джерелом доходу слід зазначати юридичну або фізичну особу, від якої він отриманий.
2. Так, дохід від різних юридичних осіб зазначається окремо. Але якщо мова про одну й ту ж юридичну особу - розділяти не треба - за посадою на 31.12.2019.
Місцевий
Місцевий

Re: Гроші, які повертаються від інтернет-магазину, чи є доходом?

Козиренко Віталій » 16 березня 2020, 10:06

Lilianna написав:1.  Чи потрібно вказувати рахунок карти, відкритий у АТ «Приватбанк» для поповнення власними коштами для здійснення відповідних розрахунків в інтернеті?

2.  Чи потрібно у розділі «Доходи» вказувати суму моїх коштів, які були сплачені з моєї карти через АТ «Приватбанк» інтернет-магазину, але повернуті продавцем також на мою карту АТ «Приватбанк»?

1. Усі наявні рахунки, у тому числі й карткові, декларуються. У щорічній декларації за 2019 рік можна взагалі рахунки не декларувати:
http://crimecor.rada.gov.ua/fsview/74100.html?fbclid=IwAR2NokO8LhPiqdXxemqI8KD8fZKwYuOmFHi8sPDt-5KoYm1638kSuGMPF6U
2. ні, але роздруківку відповідних операцій, на всяк випадок, краще зберегти.
Місцевий
Місцевий

Lyuda1801 » 16 березня 2020, 10:46

Дякую всім за допомогу!
Новачок
Новачок

Регіон: Черновицкая область

Re: Гроші, які повертаються від інтернет-магазину, чи є доходом?

Lilianna » 16 березня 2020, 12:45

Козиренко Віталій написав:
Lilianna написав:1.  Чи потрібно вказувати рахунок карти, відкритий у АТ «Приватбанк» для поповнення власними коштами для здійснення відповідних розрахунків в інтернеті?

2.  Чи потрібно у розділі «Доходи» вказувати суму моїх коштів, які були сплачені з моєї карти через АТ «Приватбанк» інтернет-магазину, але повернуті продавцем також на мою карту АТ «Приватбанк»?

1. Усі наявні рахунки, у тому числі й карткові, декларуються. У щорічній декларації за 2019 рік можна взагалі рахунки не декларувати:
http://crimecor.rada.gov.ua/fsview/74100.html?fbclid=IwAR2NokO8LhPiqdXxemqI8KD8fZKwYuOmFHi8sPDt-5KoYm1638kSuGMPF6U
2. ні, але роздруківку відповідних операцій, на всяк випадок, краще зберегти.

Дякую
Новачок
Новачок

Регіон: Киевская область

ЛараЛара » 17 березня 2020, 09:02

Доброго ранку. Будь ласка, підскажіть як в розділі 12.1 зазначати назву банку: двічі показувати однаково ( у млоєму випадку є територіальне відділенні, філія та сама назва банку) чи в о одному з рядків зазначати саме назву БАНКУ ( без філії і відділень) . Дякую.
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 10 раз.
Регіон: Херсонская область

Козиренко Віталій » 17 березня 2020, 10:48

ЛараЛара написав:зазначати назву банку: двічі показувати однаково 

додатково: У щорічній декларації за 2019 рік можна взагалі рахунки не декларувати:
Місцевий
Місцевий

Кузя » 24 березня 2020, 08:41

https://buhgalter.com.ua/news/zapobigannya-ta-protydiya-koruptsii/nazk-rozyasnilo-yak-podavati-deklaratsiyi-za-novimi-pravilami/ Я так зрозуміла, що членів сім'ї тепер не потрібно вказувати в декларації ( за 2019 рік), а їхні доходи та майно?
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 23 раз.
Подякували: 8 раз.
Регіон: Ровенская область

Козиренко Віталій » 25 березня 2020, 08:51

Кузя написав:https://buhgalter.com.ua/news/zapobigannya-ta-protydiya-koruptsii/nazk-rozyasnilo-yak-podavati-deklaratsiyi-za-novimi-pravilami/ Я так зрозуміла, що членів сім'ї тепер не потрібно вказувати в декларації ( за 2019 рік), а їхні доходи та майно?

по-перше, ці зміни вводяться в дію з 01.01.2020, тому щорічна декларація за 2019 подається ще без урахування цих змін.
по-друге, якщо є підстави вписати в декларацію членів сім’ї, то є підстави й декларувати їх статки, а за відсутності в декларації членів сім’ї - відсутні і їх надбання.
Місцевий
Місцевий

ЛараЛара » 27 березня 2020, 13:08

Доброго дня. Останні зміни щодо заповнення декларації , в тому числі рахунків в банках не стосуються декларації перед звільненням? Щорічну декларацію за 2019 подано до змін, тобто з рахунками банку. Тож і перед звільненням подається з указанням рахунків банку і протягом двадцяти робочих днів з дня звільнення? Дякую.
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 10 раз.
Регіон: Херсонская область

Козиренко Віталій » 30 березня 2020, 09:28

ЛараЛара написав:Доброго дня. Останні зміни щодо заповнення декларації , в тому числі рахунків в банках не стосуються декларації перед звільненням? Щорічну декларацію за 2019 подано до змін, тобто з рахунками банку. Тож і перед звільненням подається з указанням рахунків банку і протягом двадцяти робочих днів з дня звільнення? Дякую.

перед звільненням подається вже після 01.01.2020, тому треба вже враховувати останні новели, у тому числі і щодо рахунків.
20 днів після звільнення - не НПА, але офіційне розуміння НАЗК Закону... Можна сказати, що застосовується.
Місцевий
Місцевий

Поперед.Далі

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей