Коли потрібно оприлюнювати відомості з декларацій?

Коли потрібно оприлюнювати відомості з декларацій?

Козіна Віра » 17 лютого 2014, 16:56

Відповідно до тієї ж ст. 12 антикорупційного Закону № 3206 відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік підлягають оприлюдненню протягом 30 днів з дня їх подання (зверніть на це увагу, подання, а не дати закінчення деклараційної кампанії) шляхом розміщення на офіційних веб-сайтах або опублікування в офіційних друкованих виданнях відповідних державних органів та органів місцевого самоврядування.
Новелою цього року став дозвіл на оприлюднення відомостей з декларацій тільки на офіційному сайті державного органу та органу місцевого самоврядування, без додаткового оприлюднення цих даних у друкованих ЗМІ.
Якщо ви плануєте оприлюднити відомості з антикорупційних декларацій виключно на своїх сайтах, вам слід пам"ятати про наступне.
Відповідні відомості, розміщенні на офіційних веб-сайтах державних органів та органів місцевого самоврядування, оприлюднюються на термін не менше одного року. Якщо не забезпечити цієї вимоги, декларація може вважатися такою, що не була оприлюднена. Для надійності зробіть паперову роздруківку ("принт-скрин") з сайту у перший день розміщення декларації, а потім ще й у останній. Зберігайте ці роздруківки у особових справах суб"єктів декларування. Це зможе підтвердити належне виконання вимог закону у разі, якщо відомості "вилетять" з сайту з технічних причин. На жаль, від цього ніхто не застрахований, а забезпечення та технічна підтримка Інтернет-ресурсів більшості бюджетних установ, залишається на разі на досить низькому рівні.
По-друге, для того, щоб відомості з декларацій вважалися оприлюдненими, ваш веб-сайт має бути ОФІЦІЙНИМ сайтом органу влади чи місцевого самоврядування. Тобто має бути якесь розпорядження (наказ, рішення) органу влади чи ОМС про створення та підтримку цього сайту. Якщо такого немає, і сайт ведеться, як кажуть, на громадських засадах, неофіційно, просто за ініціативою керівника, не підкріпленою офіційним папером, декларації не можуь вважатися оприлюдненими.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 721
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей