ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ

ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ

Лисиця » 26 листопада 2014, 21:56

ДОБРОГО ДНЯ! . Я бухгалтер початківець, в установі в якій я працюю основні засоби були купленіще за карбованці, їх переоцінили відповідно до встановленого на той час курсу
.  Наприклад вартість стола =0,16
грн.  І ось уже понад 10 років попередні
бухгалтери переписували  цю вартість з
року в рік . На сьогоднішній день жоден стіл , шафа , сейфи не мають інвентаризаційного
номеру , в книзі обліку ОЗ теж нема жодних записів крім назви і вартості .
Жодних документів , які стосувалися попередніх інвентаризацій мені не передано
.  Підскажіть будь ласка Як мені правильно
провести інвентаризацію ?
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 08 серпня 2012, 19:38
Звідки: Кременец
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Тернопольская Область

ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ

Animone » 27 листопада 2014, 09:33

А что, кроме книги учета ОС еще имеется? Может быть есть карточки и информация на предмет того, у кого из работников эти ОС находятся в подотчете?
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ

Tatian8387 » 27 листопада 2014, 09:53

Як правильно списати чорно-білий телевізор, який був введений в експлуатацію в 1982 році. Років 20 стоїть у коморі і не використовується.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 18 квітня 2014, 07:59
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ

Animone » 27 листопада 2014, 10:52

Tatian8387 написав:Як правильно списати

Порядок списания ОС и МНМА определен п.6 (см. пп 1-4) Постановы № 1314
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ

Радистка_Кэт » 27 листопада 2014, 11:21

Если бюджет местный - там может быть утвержден сессией свой порядок
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ

Irinka-kartinka » 28 листопада 2014, 16:29

Добрый вечер.У меня следующий вопрос: "Порівняльна відомість результатів інвентаризації" делается только на ОЗ или НМА и малоценку тоже,у нас нет излишков или недостач? Протокол тоже должен составляться даже если нет нарушений?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 12
З нами з: 12 червня 2014, 12:37
Звідки: Кременчуг
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская Область

ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ

tinamar » 25 грудня 2014, 20:03

Радистка_Кэт написав:Радистка_Кэт, головне - не раніше 1 жовтня (Інструкція з інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків та інших статей балансу бюджетних установ) 
Спасибо! Я в этом году впервые буду делать на 31.12.13 - раньше работала в местном - нас заставляли делать на 01.11, поскольку результаты рассматривали на балансовой комиссии.
Радистка_Кэт, Ви минулий рік писали, що проводили інвентаризацію станом на 31.12.13: хотіла запитати у Вас, коли Ви оформляли результати від інвентаризації, чи у Вас не було лишків та недостач? І ще: яким числом Ви робили розпорядження про проведення інвентаризації?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 457
З нами з: 06 жовтня 2011, 09:39
Звідки: Полтавська область
Дякував (а): 12 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Полтавская область

ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ

Радистка_Кэт » 29 грудня 2014, 15:54

Излишков и недостач не было)

Сейчас делаю приказ со старой нормативкой, так как на сегодняшний день она действует. Поставлю провести в срок до 31.12.2014 - и отпадет вопрос с формами. Но у меня небольшая организация, правда
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ

tinamar » 29 грудня 2014, 16:55

Радистка_Кэт, дякую, що відповіли, в мене теж невелика, тижня досить на проведення ?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 457
З нами з: 06 жовтня 2011, 09:39
Звідки: Полтавська область
Дякував (а): 12 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Полтавская область

ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ

Радистка_Кэт » 30 грудня 2014, 10:44

Исходите их того, за сколько времени реально обойти все кабинеты и проверить все имущество. Неделя - это на большую школу, я считаю, и то можно быстрее
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ

buhg » 17 березня 2015, 08:52

что кто понял про инвентаризацию по новому,что значит периодичность проведения -3 месяца для необоротных,запасов и дебиторской,те 4 раза в году 1 раз в квартал или я неправильно поняла ,подскажите
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 665
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Звідки: Одесса
Дякував (а): 72 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Одесская Область

ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ

EVGENIY » 17 березня 2015, 09:32

buhg, вы не туда смотрите и не правильно понимаете
7. Проведення інвентаризації є обов'язковим:
перед складанням річної фінансової звітності в обсязі, визначеному пунктом 6 цього розділу, з урахуванням особливостей проведення інвентаризації і в строки, визначені пунктом 10 цього розділу;

а вы смотрите вот на это:
10. Інвентаризація активів та зобов'язань перед складанням річної фінансової звітності проводиться до дати балансу в період:
трьох місяців для необоротних активі

Тут имеется ввиду что за три месяца до годового отчёта, т.е. инвентаризацию нужно провести в любой момент времени до начала годового отчёт с октября по декабрь!!!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7610
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 54 раз.
Подякували: 521 раз.
Регіон: Харьковская область

ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ

buhg » 17 березня 2015, 11:57

EVGENIY, спасибо большое ,еще раз перечитала ,те теперь обязателно раз в году  перед ричною фин отчетностью  или по решению руководителя
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 665
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Звідки: Одесса
Дякував (а): 72 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Одесская Область

ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ

EVGENIY » 17 березня 2015, 12:07

buhg, решение руководителя должно вписаться в рамки октябрь - декабрь когда именно в этом периоде проводить вот это решает руководитель, ну и не завбываем про случаи когда проведение обязательно и не разщ в год они описаны в порядке (после пожара, кражи и т.п)
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7610
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 54 раз.
Подякували: 521 раз.
Регіон: Харьковская область

ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ

buhg » 17 березня 2015, 12:18

EVGENIY, да понятно у нас кража, поэтому и кинулась, бланков новых нет, все на старых,еще не знаю как в протоколе показать недостачу, ведь там сравнивают Фактична наявність и по инв описи, а у меня  ни там ни там нет украденых осн.средств, я изменила в протоколе за инв.описом на за даними бух облику, как думаете ,ничего
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 665
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Звідки: Одесса
Дякував (а): 72 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Одесская Область

ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ

EVGENIY » 17 березня 2015, 12:45

buhg, должно быть за даними бухоблику та фактично наявнисть! Форми все такие же как и были в бланках они есть!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7610
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 54 раз.
Подякували: 521 раз.
Регіон: Харьковская область

ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ

buhg » 17 березня 2015, 13:39

EVGENIY, спасибо
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 665
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Звідки: Одесса
Дякував (а): 72 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Одесская Область

ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ

swetlana1977_ubr » 18 березня 2015, 15:39

Добрый день, подскажите, пожалуйста, при смене руководителя нужно проводить инвентаризацию? Прочитала п.7 Положения об инвентаризации и думаю, что обязательно нужно проводить только когда есть коллективная ответственность, а как кто думает. Просто намечается скоро смена руководителя, хочется быть готовой.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 11
З нами з: 18 квітня 2011, 12:41
Звідки: Днепродзержинск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ

ІринаАнатолівна » 25 березня 2015, 14:39

Підскажіть будь-ласка, чи потрібно у разі переходу на складання фінансової звітності за міжнародними стандартами проводити інвентаризацію, якщо так, то яка дата вважається датою такого переходу, і інвентаризацію чого саме потрібно проводити?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 45
З нами з: 25 листопада 2014, 16:19
Звідки: Київ
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ

Olga1518 » 27 березня 2015, 15:27

Підскажить будьласка, в старій інструкції з інвентаризації було чітко прописано, що інвентаризацію грошових коштів слід проволити щоквартально, а інвентаризацію розрахунків 2 рази на рік, в новій інструкції уе не прописано,  тобто не потрібно проводити інвентаризацію грошових коштів станом на 01.04.15?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 19 березня 2015, 11:18
Звідки: Хмельницкий
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая Область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість