Оприлюднення публічних коштів

питання оприлюднення публічних коштів, питання по роботі на порталі e-data
Re: Оприлюднення публічних коштів

dimon » 25 травня 2016, 14:57

EVGENIY, Відправив в ПП
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черновицкая область

Герасименко Татьяна » 28 вересня 2016, 14:05

Добрый день всем. :23:
Доскажите пожалуйста, за какой период и что именно нужно вносить в е-дату? Я так поняла Форму 2 по всем КФК и все заключенные договора?
Сначала понятно зарегистрируюсь ключи есть в наличии, хоть это радует.
Я новый бухгалтер работаю только 1 мес, предыдущий бухгалтер ничего не делал!
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Регіон: Кировоградская область

yaoleg » 04 жовтня 2016, 05:51

За період 3-4 квартали 2015 року та 1-3 квартали 2016 року вносимо договори, звіти про відрядження, звіти ф.2(зведені) та укладені угоди і акти/накладні до них.
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 374 раз.
Регіон: Винницкая область

final » 08 листопада 2016, 14:24

Добрый день! я новичок в работе на едате. вижу, что Завантаження звітів з файлів .csv та .dbf формату відключено. Просимо користуватися ручним введенням, это всегда так было?
Новачок
Новачок

Регіон: Харьковская область

Bon Bon » 27 березня 2018, 15:33

доброго дня!
підкажіть, будь-ласка, в такому питанні:
чи потрібно оприлюднювати оплату послуг перекладача, якщо вона проводилась не згідно Договору, а згідно ухвали суду?
якщо потрібно, то як? ухвалу вносити "як Договір"?
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Сумская область

Надежда1988 » 03 липня 2018, 09:24

Здравсивуйте подскажите пожалуйста в отчете 2м в графе Код відомчої класифікації видатків та кредитування я проставляю 10 Орган  з питань культури, національностей та релігій . И сразу же выбивает ошибку [font=Avenir, Helvetica, Arial, sans-serif]Поле Код відомчої класифікації не може бути більше, ніж 10 символів. а после формирования отчета выбивает еще и ошибку что к этому бюджету даный код не подходит . Что делать? У нас месный бюджет. Как сформировать отчет?[/font]
Новачок
Новачок

Регіон: Ивано-Франковская область

kar1kam1 » 03 липня 2018, 10:37

Всем привет!
Подскажите, а кто-то сталкивался с необходимостью вытянуть все внесённые договора в е-дату? нужен просто список в таком же виде как отображается
Квартирант
Квартирант

Дякував (а): 11 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Луганская область

VOV » 03 липня 2018, 15:34

Надежда1988 написав:Здравсивуйте подскажите пожалуйста в отчете 2м в графе Код відомчої класифікації видатків та кредитування я проставляю 10 Орган  з питань культури, національностей та релігій . И сразу же выбивает ошибку [font=Avenir, Helvetica, Arial, sans-serif]Поле Код відомчої класифікації не може бути більше, ніж 10 символів. а после формирования отчета выбивает еще и ошибку что к этому бюджету даный код не подходит . Что делать? У нас месный бюджет. Как сформировать отчет?[/font]

Так Ви проставляєте лише 10 чи 10 і назву цього коду?
Програма РБюджет
Скачати версію 17.1.2 можна за посиланням
http://rbudjet.com.ua/obnov/RBudjet_17.1.2_Setup.zip
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 26 раз.
Подякували: 187 раз.
Регіон: Полтавская область

JAFA » 14 листопада 2018, 09:10

Доброго ранку! Не знаю чи по темі, але хочу дуже почути вашу думку  з приводу такої ситуації: договора та акти виконаних робіт(накладні) занесені в є-дату по формі, що передбачає сайт. І один активіст, вивчивши все це на є-даті, просить через запит на отримання доступу до публічної інформації, копію одного з договорів та акту виконаних робіт до нього. Договір незначний ( близько 10000  грн) . Мотивація, що на єдаті все вказано правильно і договір ніяких додаткових матеріалів не містить, що не вказані на сайті його не влаштовує. Як його послати?  Договір нічого протизаконного не містить, ДКСУ зареєстрований і проведена оплата.
Квартирант
Квартирант

Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

EVGENIY » 14 листопада 2018, 17:07

JAFA написав:Доброго ранку! Не знаю чи по темі, але хочу дуже почути вашу думку  з приводу такої ситуації: договора та акти виконаних робіт(накладні) занесені в є-дату по формі, що передбачає сайт. І один активіст, вивчивши все це на є-даті, просить через запит на отримання доступу до публічної інформації, копію одного з договорів та акту виконаних робіт до нього. Договір незначний ( близько 10000  грн) . Мотивація, що на єдаті все вказано правильно і договір ніяких додаткових матеріалів не містить, що не вказані на сайті його не влаштовує. Як його послати?  Договір нічого протизаконного не містить, ДКСУ зареєстрований і проведена оплата.

2. Відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/oprilyudnennya-publichnih-koshtiv/pro-dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Дякував (а): 92 раз.
Подякували: 1007 раз.
Регіон: Харьковская область

Поперед.

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей