Оприлюднення публічних коштів

питання оприлюднення публічних коштів, питання по роботі на порталі e-data
Re: Оприлюднення публічних коштів

Вікторія яяя » 25 січня 2016, 13:33

Скажите,если я вручную буду вносить отчет 2д,то что ставить на пустое место без цифр: нули или прочерки??? почему после нажатия "Зберегти " ,отчет не сохраняется?
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая область

Galyna » 25 січня 2016, 16:35

У мене теж не зберігаються звіт про відрядження
Новачок
Новачок

Регіон: Львовская Область

yaoleg » 25 січня 2016, 22:44

Вікторія яяя написав:Скажите,если я вручную буду вносить отчет 2д,то что ставить на пустое место без цифр: нули или прочерки??? почему после нажатия "Зберегти " ,отчет не сохраняется?

Ставте два прочерки. Сайт ще тестуватиметься пів року, тому не дивуйтесь таким недоопрацюванням.
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 395 раз.
Регіон: Винницкая область

natag1211 » 26 січня 2016, 12:57

Вікторія яяя написав:Скажите,если я вручную буду вносить отчет 2д,то что ставить на пустое место без цифр: нули или прочерки??? почему после нажатия "Зберегти " ,отчет не сохраняется?

Перевірте  як ви відділяєте копійки. Потрібно ставити через крапку. Якщо кома дані у звіті не зберігаються.
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Ровенская область

natag1211 » 26 січня 2016, 12:59

Підкажіть будь-ласка чи потрібно до 31 січня оприлюднювати інформацію про використання навчальним закладом спецкоштів (платні послуги)?
Мандрівник
Мандрівник

EVGENIY » 26 січня 2016, 13:44

Стаття 3. Зміст інформації про використання публічних коштів, що підлягає оприлюдненню, та строки її оприлюднення

1. Інформація про використання публічних коштів, що підлягає оприлюдненню, надається за встановленими законодавством України формами та має містити такі відомості:

1) у разі використання коштів Державного бюджету України, бюджету Автономної Республіки Крим та місцевих бюджетів:

розпорядник (одержувач) бюджетних коштів (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження, прізвище, ім'я та по батькові керівника);

головний розпорядник бюджетних коштів (найменування, місцезнаходження, прізвище, ім'я та по батькові керівника);

обсяги бюджетних призначень та/або бюджетних асигнувань на відповідний бюджетний період - всього та в розрізі бюджетних програм;

обсяги проведених видатків бюджету та наданих кредитів з бюджету за звітний період - всього та в розрізі бюджетних програм (при цьому зазначаються також види та обсяги відповідних надходжень щодо коштів спеціального фонду бюджету);

інформація про укладені за звітний період договори (предмет договору, виконавець (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження), вартість договору, ціна за одиницю (за наявності), кількість закупленого товару, робіт та/або послуг, проведена процедура закупівлі або обґрунтування її відсутності з посиланням на закон, обсяг платежів за договором у звітному періоді, строк дії договору);

інформація про стан виконання договорів, укладених у попередні звітні періоди, з усіма додатками, які є їх невід'ємною частиною (предмет договору, виконавець (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження, прізвище, ім'я та по батькові керівника), вартість договору, ціна за одиницю (за наявності), процедура закупівлі або обґрунтування її відсутності з посиланням на закон, обсяг платежів за договором у звітному періоді, наявність або відсутність претензій і штрафних санкцій, що виникли в результаті виконання договору, акти виконання договору (акти наданих послуг, приймання-передачі, виконаних робіт) за наявності);

кількість службових відряджень, у тому числі із зазначенням кількості закордонних відряджень, загальний обсяг витрат на службові відрядження, у тому числі із зазначенням обсягу витрат на закордонні відрядження.

Інформація, зазначена в цьому пункті, оприлюднюється щоквартально, не пізніш як за 35 днів після закінчення звітного кварталу, та зберігається в режимі вільного доступу протягом трьох років з дня оприлюднення;

2) у разі використання коштів підприємств, отриманих ними від їхньої господарської діяльності:

підприємство (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження, прізвище, ім'я та по батькові керівника);

орган управління майном підприємства (найменування, місцезнаходження, прізвище, ім'я та по батькові керівника);

обсяг платежів за договорами за звітний період - у розрізі товарів, робіт і послуг;

відомості про договори, укладені за звітний період, загальна вартість яких перевищує 1 мільйон гривень (предмет договору, виконавець (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження, прізвище, ім'я та по батькові керівника), вартість договору, ціна за одиницю (за наявності), строк дії договору);

відомості про стан виконання договорів, укладених за попередні звітні періоди, які продовжують виконуватися, загальна вартість яких перевищує 1 мільйон гривень (предмет договору, виконавець (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження, прізвище, ім'я та по батькові керівника), вартість договору, ціна за одиницю (за наявності), обсяг платежів за договором у звітному періоді, наявність або відсутність претензій і штрафних санкцій, що виникли в результаті виконання договору, акти виконання договору (акти наданих послуг, приймання-передачі, виконаних робіт) за наявності).

Інформація, зазначена в цьому пункті, оприлюднюється щорічно, не пізніше 31 січня року, наступного за звітним роком, та зберігається в режимі вільного доступу протягом трьох років з дня оприлюднення;

3) у разі використання коштів загальнообов'язкового державного соціального страхування та коштів Пенсійного фонду:

підприємство, установа, організація (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження, прізвище, ім'я та по батькові керівника), що використовує кошти загальнообов'язкового державного соціального страхування та/або кошти Пенсійного фонду;

обсяги надходжень та витрат, затверджені на відповідний рік;

обсяги надходжень та витрат за звітний період;

інформація про укладені за звітний період договори (предмет договору, виконавець (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження, прізвище, ім'я та по батькові керівника), вартість договору, ціна за одиницю (за наявності), проведена процедура закупівлі або обґрунтування її відсутності з посиланням на закон, обсяг платежів за договором у звітному періоді, строк дії договору);

інформація про стан виконання договорів (предмет договору, виконавець (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження, прізвище, ім'я та по батькові керівника), вартість договору, ціна за одиницю (за наявності), проведена процедура закупівлі або обґрунтування її відсутності з посиланням на закон, обсяг платежів за договором у звітному періоді, наявність або відсутність претензій і штрафних санкцій, що виникли в результаті виконання договору, акти виконання договору (акти наданих послуг, приймання-передачі, виконаних робіт) за наявності);

кількість службових відряджень, у тому числі із зазначенням кількості закордонних відряджень, загальний обсяг витрат на службові відрядження, у тому числі із зазначенням обсягу витрат на закордонні відрядження.

Інформація, зазначена в цьому пункті, оприлюднюється щоквартально, не пізніш як за 35 днів після закінчення звітного кварталу, та зберігається в режимі вільного доступу протягом трьох років з дня оприлюднення.
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Дякував (а): 101 раз.
Подякували: 1044 раз.
Регіон: Харьковская область

Вікторія яяя » 26 січня 2016, 14:02

natag1211 написав:

Перевірте  як ви відділяєте копійки. Потрібно ставити через крапку. Якщо кома дані у звіті не зберігаються.

Нет с точкой,то не сохранялось,а теперь аж 2 отчета есть:1:
Мандрівник
Мандрівник

natag1211 » 26 січня 2016, 15:29

Ми залишали нулі. А перед звітом усі поля заповнені? Код відомчої класифікації місцевих бюджетів і тимчасової класифікації видатків містевих бюджетів маєте проставити 0
Мандрівник
Мандрівник

natag1211 » 26 січня 2016, 15:41

EVGENIY Дуже дякую, Закон я перечитала, але питання в тому що ніде не буде видно чи то договір за спеціальним фондом чи за загальним, І поля для оприлюднення інформації про орган управління майном підприємства теж ніби немає. І ще яка різниця між "обсяг платежів за договорами за звітний період - у розрізі товарів, робіт і послуг" і "відомості про договори....". Чому відомості про договори якщо більше 1 млн, а обсяг платежів за тими самими договорами незалежно від суми?
Мандрівник
Мандрівник

natag1211 » 28 січня 2016, 08:52

???? Допоможіть, до 31 січня залишилось зовсім мало, не знаю як внести дані по спецфонду.
Мандрівник
Мандрівник

Garmonia » 28 січня 2016, 10:58

комунальне підприємство, третій день намагаюсь зареєструвати кабінет, в мене ключі Мастер кей, техпідтримка відповідає що все працює, а по факту нічо воно не працює, то пише що ключ пошкоджениі і не може бути використаний, то якась помилка при передачі на сервер. Не кажучи вже про те що залишилось 2 дні. Ніхто не в курсі, що буде, якщо не вдастся зареєструватися і оприлюднити до 31го? Штраф?
Новачок
Новачок

Регіон: Черкасская область

Ольгіца » 28 січня 2016, 11:37

Знову за декілька днів до "строку" починається ажіотаж )))) навантаження на сайт дуже велике. Мабуть, тому і проблеми....
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Днепропетровская область

natag1211 » 28 січня 2016, 14:17

За спецфондом додано звіти 4-1 і 4-2 тільки для державного бюджету. А що робити місцевому? Вносити в 4-1д чи чекати коли додадуть 4-1м?
Мандрівник
Мандрівник

Вікторія яяя » 28 січня 2016, 14:24

почему не сохраняется отчет 7д????
Мандрівник
Мандрівник

Просто_человек » 28 січня 2016, 16:45

Вікторія яяя написав:почему не сохраняется отчет 7д????

Зверніть увагу!
На сьогодні форми 7, 4-1 та 4-2 не відповідають затвердженим бланкам!
Я ці звіти поки не вношу, щоб не вносити потім ще раз...
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 12 раз.
Подякували: 17 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Вікторія яяя » 29 січня 2016, 08:19

Просто_человек написав:

Зверніть увагу!
На сьогодні форми 7, 4-1 та 4-2 не відповідають затвердженим бланкам!
Я ці звіти поки не вношу, щоб не вносити потім ще раз...

Бачимо що щось не те   і не туди,чекаємо
Мандрівник
Мандрівник

Татуана » 29 січня 2016, 08:24

Підкажіть, як вносити договори минулих років, де не прописана сума договору (наприклад укртелеком), як вносити 3-сторонні договори, і звіт 7-м це за місцевим бюджетом  за спец фондом, а 7-д місцевий бюджет за загальним фондом
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Киев

S Tori » 29 січня 2016, 21:40

Нами була здійснена оплата за ліцензію згідно Постанови КМУ та дозволу вищестоячого органу. Як опублікувати таку оплату, адже договору ніякого нема, рахунку, накладної теж нема.
Новачок
Новачок

Golka » 29 січня 2016, 22:23

Татуана написав:Підкажіть, як вносити договори минулих років, де не прописана сума договору (наприклад укртелеком), як вносити 3-сторонні договори, і звіт 7-м це за місцевим бюджетом  за спец фондом, а 7-д місцевий бюджет за загальним фондом

Я вносила з 0.00, ціна за одиницю 0,а додаток до договору вказувала річну суму ліміту і акти,що були проплачені протягом цього періоду
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Волынская Область

Golka » 29 січня 2016, 22:24

Вночі працюється з сайтом краще) перевірено)))
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Волынская Область

Поперед.Далі

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість