Оприлюднення публічних коштів

питання оприлюднення публічних коштів, питання по роботі на порталі e-data
Re: Оприлюднення публічних коштів

bodya_93 » 01 березня 2016, 19:03

Вікторія яяя написав:
bodya_93 написав:Колеги, хо що пише в обгрунтування процедури закупівлі, на яку статтю посилання?
1. Якщо не було тендеру
2. Якщо був тендер.
Дякую.

почитайте що написано раніше на форумі

пишуть про ст.2 ЗУ Про здійснення державних закупівель, це якщо більше 200 тис грн., а якщо МЕНШЕ 200 тис грн., на яку статтю посилатись?
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 53
З нами з: 10 липня 2014, 14:26
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Одесская область

Re: Оприлюднення публічних коштів

Радистка_Кэт » 01 березня 2016, 23:17

Для товара и услуги я так писала

вартість закупівлі не перевищує 200 000,00 гривень (ч.1 ст.2 ЗУ «Про здійснення державних закупівель», пп 5. ч.1 ст.4 ЗУ «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності»)
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2214
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 43 раз.
Подякували: 21 раз.
Регіон: Киев

Re: Оприлюднення публічних коштів

Вікторія яяя » 02 березня 2016, 10:41

bodya_93 написав:
Вікторія яяя написав:
bodya_93 написав:Колеги, хо що пише в обгрунтування процедури закупівлі, на яку статтю посилання?
1. Якщо не було тендеру
2. Якщо був тендер.
Дякую.

почитайте що написано раніше на форумі

пишуть про ст.2 ЗУ Про здійснення державних закупівель, це якщо більше 200 тис грн., а якщо МЕНШЕ 200 тис грн., на яку статтю посилатись?

посилайтесь на цю статтю,це для до 200 тис грн
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 36
З нами з: 16 січня 2016, 12:12
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая область

Re: Оприлюднення публічних коштів

Вікторія яяя » 02 березня 2016, 13:14

Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 36
З нами з: 16 січня 2016, 12:12
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая область

Re: Оприлюднення публічних коштів

lena-1992 » 16 березня 2016, 00:19

Добрий день.1. Чи потрібно  на сайт вносити договори оплата по яким була за рхунок спец.коштів.?
2. Чому коли я зберігаю інформацію у договорі по Актам/накладним потім при перегляді не показує кількість та ціну за одиницю, а лише загальну суму. По одному акту в мене йде оплата води та світла
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 91
З нами з: 18 листопада 2015, 20:20
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Re: Оприлюднення публічних коштів

lama_rada@ukr.net » 16 березня 2016, 14:21

Підскажіть будь-ласка має значення яким ключем підписувати договора та звіти, керівника, чи бухгалтера?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 16 березня 2016, 12:48
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Re: Оприлюднення публічних коштів

Irina yyyy » 17 березня 2016, 12:58

Доброго дня!!! Що потрібно вносити у таблицю при створені договору???
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 27
З нами з: 03 червня 2015, 10:25
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: Оприлюднення публічних коштів

lama_rada@ukr.net » 17 березня 2016, 15:50

Доброго дня! Підскажіть, можливо хтось з цим стикався авансові звіти на придбання товарів та послуг теж потрібно тут реєструвати, якшо так то як це зробити?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 16 березня 2016, 12:48
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Re: Оприлюднення публічних коштів

Вікторія яяя » 22 березня 2016, 08:23

lama_rada@ukr.net написав:Доброго дня!  Підскажіть, можливо хтось з цим стикався авансові звіти на придбання товарів та послуг теж потрібно тут реєструвати, якшо так то як це зробити?

не потрібно
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 36
З нами з: 16 січня 2016, 12:12
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая область

Re: Оприлюднення публічних коштів

Мазур Ірина » 22 березня 2016, 10:58

Доброго дня усім. Підкажіть, будь-ласка, якщо немає специфікації до договору, то вводити данні тільки в накладну/акт?
Аватар користувача
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 24 квітня 2015, 08:54
Звідки: Україна, Бердичів
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Оприлюднення публічних коштів

Slavker » 22 березня 2016, 14:57

Мазур Ірина написав:Доброго дня усім. Підкажіть, будь-ласка, якщо немає специфікації до договору, то вводити данні тільки в накладну/акт?

Так. Тільки в актах/накладних.
Дивіться перше питання: Тицяйте!
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 75
З нами з: 20 травня 2014, 13:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская область

Re: Оприлюднення публічних коштів

марина2020 » 24 березня 2016, 09:01

Підкажіть, будь-ласка, якщо випадково підписали договори за 2016 рік, а специфікації не проставляли, як можно видалити чи зкоригувати договір, пише, що підписані документи не коригуються, допоможіть ???
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 87
З нами з: 27 травня 2013, 09:10
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Re: Оприлюднення публічних коштів

Tata_S » 24 березня 2016, 10:25

Зараз в тестовому режимі можна коригувати підписані договори
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 86
З нами з: 22 липня 2014, 09:16
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Оприлюднення публічних коштів

марина2020 » 24 березня 2016, 11:31

kuhmenko написав:Зараз в тестовому режимі можна коригувати підписані договори

 неможливо ні видалити, ні коригувати
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 87
З нами з: 27 травня 2013, 09:10
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Re: Оприлюднення публічних коштів

Slavker » 01 квітня 2016, 08:30

Цікавить питання про внесення на сайт акту по розподілу природного газу. В казначействі реєстрував не по договору  по акту все ( юр.і фін.) + в платіжному дорученні потрібно спиратись на постанову КМУ №2498 від 30 вересня 2015 року. Ця постанова НКРЕКП про затверження типового договору на розподіл природного газу. ТАк як же її внести?
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 75
З нами з: 20 травня 2014, 13:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская область

Re: Оприлюднення публічних коштів

_zvezdochka_ » 01 квітня 2016, 19:13

Slavker написав:Цікавить питання про внесення на сайт акту по розподілу природного газу. В казначействі реєстрував не по договору  по акту все ( юр.і фін.) + в платіжному дорученні потрібно спиратись на постанову КМУ №2498 від 30 вересня 2015 року. Ця постанова НКРЕКП про затверження типового договору на розподіл природного газу. ТАк як же її внести?

Дивно! У нас в Харківській обасті Типовий договір з номером, а сума прописана в  додатковій угоді! 
З постанови: Фактом приєднання Споживача до умов цього Договору (акцептування договору) є вчинення Споживачем будь-яких дій, які засвідчують його бажання укласти Договір, зокрема надання підписаної Споживачем заяви-приєднання за формою, наведеною у додатку 1 (для побутових споживачів) або у додатку 2 (для споживачів, що не є побутовими) до цього Договору, яку в установленому порядку Оператор ГРМ направляє Споживачу Інформаційним листом за формою, наведеною у додатку 3до цього Договору, та/або сплата рахунка Оператора ГРМ, та/або документально підтверджене споживання природного газу.

На мою думку якщо виконана одна з умов, то договір є. Хоча це постанова НКРЕКП та фактично паперовий документ відсутній. Але ж Ви в платіжному дорученні все ж таки будите посилатися на договір, то я б зареєструвала. Спитайте ще тут http://forum.e-data.gov.ua/ можливо допоможуть! 
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 13
З нами з: 27 грудня 2013, 08:42
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Re: Оприлюднення публічних коштів

lena-1992 » 04 квітня 2016, 16:14

Добрий день. Вносити потрібно лише зведені звіти 2-м чи по кожному коді окремо?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 91
З нами з: 18 листопада 2015, 20:20
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Re: Оприлюднення публічних коштів

EVGENIY » 04 квітня 2016, 16:16

lena-1992 написав:Добрий день. Вносити потрібно лише зведені звіти 2-м чи по кожному коді окремо?

Якщо не імпортуєте то лише зведену! Так у них на сайті написано! Якщо вони ще нічого не змінили!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8518
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 102 раз.
Подякували: 1052 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Оприлюднення публічних коштів

lena-1992 » 04 квітня 2016, 16:47

EVGENIY написав:
lena-1992 написав:Добрий день. Вносити потрібно лише зведені звіти 2-м чи по кожному коді окремо?

Якщо не імпортуєте то лише зведену! Так у них на сайті написано! Якщо вони ще нічого не змінили!

А якщо вручну вже внесли по 2 кодах окремо то потрібно видалити і внести по новому лише зведену чи можна залишити так?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 91
З нами з: 18 листопада 2015, 20:20
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Re: Оприлюднення публічних коштів

EVGENIY » 05 квітня 2016, 08:10

lena-1992 написав:
EVGENIY написав:
lena-1992 написав:Добрий день. Вносити потрібно лише зведені звіти 2-м чи по кожному коді окремо?

Якщо не імпортуєте то лише зведену! Так у них на сайті написано! Якщо вони ще нічого не змінили!

А якщо вручну вже внесли по 2 кодах окремо то потрібно видалити і внести по новому лише зведену чи можна залишити так?

Думаю можна залишити так!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8518
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 102 раз.
Подякували: 1052 раз.
Регіон: Харьковская область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей