Оплата праці,штатний розпис

Бухгалтерські питання медичної реформи, перехід на новий план рахунків і всі питання що виникають у бухгалтерів
Оплата праці,штатний розпис

Новий бух » 20 квітня 2019, 18:21

Колеги,поділіться досвідом:хто як нараховує заробітну плату в новостворених КНП.Ми працюємо по ЄТР,але багато питань,Лікарі,мед.сестри хочуть великої зарплати,так як кругом пишуть,що доходи дуже зростуть у цих категорій працівників.Бухгалтерію хочуть залишити на мінімумі,бо зазвичай вона "нічого не робить" і не приносить прибутку.Два місяці,як отримуємо кошти від НСУ, і два місяці йде війна.Хотілося б почути думки колег,які ще з минулого року співпрацюють з НСУ.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 10 лютого 2019, 19:26
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Николаевская область

Re: Оплата праці,штатний розпис

Лариса79 » 22 травня 2019, 13:00

Новий бух написав:Колеги,поділіться досвідом:хто як нараховує заробітну плату в новостворених КНП.Ми працюємо по ЄТР,але багато питань,Лікарі,мед.сестри хочуть великої зарплати,так як кругом пишуть,що доходи дуже зростуть у цих категорій працівників.Бухгалтерію хочуть залишити на мінімумі,бо зазвичай вона "нічого не робить" і не приносить прибутку.Два місяці,як отримуємо кошти від НСУ, і два місяці йде війна.Хотілося б почути думки колег,які ще з минулого року співпрацюють з НСУ.

Мені теж цікаво, бо ситуація один в один. Бухгалтери повинні працювати безкоштовно і дякувати, що їм є куди ходити вдень.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 70
З нами з: 05 листопада 2015, 12:49
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 7 раз.
Регіон: Черниговская область
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість