Чи можна зарахувати до служби в ОМС пенсіонера 57 років?

Чи можна зарахувати до служби в ОМС пенсіонера 57 років?

pristin-s-r » 22 вересня 2014, 12:36

Спеціаліст- землевпорядник сільської ради звільнилась та оформила пенсію згідно ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», але через місяць (під час проходження конкурсу на заміщення вакантних посад) звернулась з проханням прийняти її на роботу. Чи можна дану особу зарахувати до служби ОМС (після прожодження конкурсу і спецперевірки)? Чи не буде тут ніяких порушень?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 30 квітня 2014, 10:22
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість