Вітаю у рубриці!

Вітаю у рубриці!

Федченко Леся » 04 лютого 2014, 09:05

У зв'язку із особливим статусом посадових осіб місцевого самоврядування у щоденній роботі працівників кадрових служб цих установ виникає чимало запитань.

Але навіть знання законодавства у сфері місцевого самоврядування (закони України “Про місцеве самоврядування в Україні” та “Про службу в органах місцевого самоврядування”) не завжди допомагає вирішити ті чи інші питання. Адже на посадових осіб місцевого самоврядування, як і на всіх працюючих у нашій державі осіб, поширюється дія Кодексу законів про працю України, Закону України “Про відпустки”, Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників та інших нормативно-правових актів.

Готова надати відповідь на Ваші запитання щодо: прийняття на службу в ОМС, звільнення із служби; обрання, затвердження на посади, припинення повноважень посадових осіб ОМС; особливостей оформлення трудових відносин в ОМС; ведення трудових книжок в ОМС та іншої кадрової документації; розробки та затвердження посадових інструкцій працівників ОМС; оформлення розпоряджень голови та рішень ради з деяких кадрових питань; проведення атестації та щорічної оцінки посадових осіб ОМС; випробування, стажування в ОМС; та інших питань проходження служби в ОМС
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 290
З нами з: 03 лютого 2014, 07:47
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: ХарківХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість