Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

Федченко Леся » 26 липня 2016, 12:24

Федченко Леся написав:
Аллочка написав:Дбрий день, Лесю Олександрівно! Дякую за допомогу. А скажіть, будь ласка, чи є чинною на сьогоднішній день Постанова КМУ № 1049 від 20.12. 1993 року?

Чинна

Але на посадових осіб місцевого самоврядування постанова № 1049 не поширюється.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 290
З нами з: 03 лютого 2014, 07:47
Регіон: Харків

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

Аллочка » 26 липня 2016, 12:56

Дякую Вам! Всього найкращого.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 45
З нами з: 03 квітня 2015, 10:43
Регіон: Харьковская область

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

ndymchuk » 09 серпня 2016, 07:10

Доброго дня! На який документ зсилатись, де написано, що в порядку переведення з державного органу в орган місцевого самоврядування п.5 ст.36 конкурсу не потрібно?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 57
З нами з: 24 січня 2016, 08:43
Регіон: Черновицкая область

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

Федченко Леся » 09 серпня 2016, 08:34

ndymchuk написав:Доброго дня! На який документ зсилатись, де написано, що в порядку переведення з державного органу в орган місцевого самоврядування п.5 ст.36 конкурсу не потрібно?

Пункт 8 Положення про порядок стажуванняу державних органах, затверджений постановою КМУ від 01.12.1994 р. № 804.
8. Особа  (не  державний  службовець),  яка  після  успішного
закінчення  стажування  виявила   бажання   працювати   у   даному
державному органі, проходить конкурс відповідно до  Положення  про
порядок проведення  конкурсу  при  прийнятті  осіб  на  роботу  до
органів  державної  виконавчої  влади.  При  цьому  їй   надається
перевага над особами, які беруть участь у даному конкурсі, але  не
проходили стажування.
    Державний службовець після  успішного  закінчення  стажування
може  бути   переведений   на   посаду   за   рішенням   керівника
відповідного державного органу без конкурсного відбору.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 290
З нами з: 03 лютого 2014, 07:47
Регіон: Харків

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

ndymchuk » 09 серпня 2016, 09:47

Тобто стажування все таки має бути!? Просто керівництво наполягає, що по переведенню можна без конкурсу, без резерву, без стажування....
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 57
З нами з: 24 січня 2016, 08:43
Регіон: Черновицкая область

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

Федченко Леся » 09 серпня 2016, 09:50

ndymchuk написав:Тобто стажування все таки має бути!? Просто керівництво наполягає, що по переведенню можна без конкурсу, без резерву, без стажування....

Цікаво, на що спирається керівництво (який нормативно-правовий акт), якщо так наполягає...
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 290
З нами з: 03 лютого 2014, 07:47
Регіон: Харків

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

ndymchuk » 09 серпня 2016, 13:55

Дякую за швидку і компетентну відповідь! Я показала відповідь керівництву - подіяло! Будемо стажувати:)
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 57
З нами з: 24 січня 2016, 08:43
Регіон: Черновицкая область

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

Федченко Леся » 09 серпня 2016, 14:12

Федченко Леся написав:
ndymchuk написав:Тобто стажування все таки має бути!? Просто керівництво наполягає, що по переведенню можна без конкурсу, без резерву, без стажування....

Цікаво, на що спирається керівництво (який нормативно-правовий акт), якщо так наполягає...

Окрім цього, залишається чинним для ОМС Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затверджений постановою КМУ від 15.02.2002 р. № 169, у п.  5 якого передбачено:
<...>
5. Переведення на рівнозначну або нижчу посаду в одному державному органі, а також просування по службі державних службовців, які зараховані до кадрового резерву чи успішно пройшли стажування у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, може здійснюватися без конкурсного відбору.
<...>
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 290
З нами з: 03 лютого 2014, 07:47
Регіон: Харків

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

lubka » 09 вересня 2016, 09:24

Для держаної служби є нова особова картка П-2 ДС, а що робити ОМС?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 126
З нами з: 03 квітня 2015, 11:17
Регіон: Львовская область

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

Федченко Леся » 09 вересня 2016, 09:37

lubka написав:Для держаної служби є нова особова картка П-2 ДС, а що робити ОМС?

ОМС мають користуватися "старою", тому що "нову" затверджено на виконання "нового" Закону "Про державну службу".
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 290
З нами з: 03 лютого 2014, 07:47
Регіон: Харків

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

lubka » 25 вересня 2016, 15:50

Наказом Держстату 26.08.2016 № 154 визнано таким, що втратив чинність наказ Міністерства статистики України від 26 грудня 1995 року № 343 "Про затвердження форми первинного обліку № П-2ДС та інструкції по її заповненню", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 28 грудня 1995 року за № 484/1020. Чи тепер це якось вплине на ОМС?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 126
З нами з: 03 квітня 2015, 11:17
Регіон: Львовская область

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

DiSav » 26 вересня 2016, 09:48

Доброго дня. Підскажіть будь-ласка, чи можна обов'язки діловода сільської ради (службовець) у зв'язку з тривалою тимчасовою непрацездатністю покласти на спеціаліста-землевпорядника (посадова особа місцевого самоврядування), і чи можна встановлювати доплату за виконання таких обов'язків (якщо так, то на підставі яких нормативних документів)?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 26 вересня 2016, 09:25
Регіон: Ивано-Франковская область

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

Kateryna.N » 26 вересня 2016, 15:06

lubka » Вчора, 15:50

Наказом Держстату 26.08.2016 № 154 визнано таким, що втратив чинність наказ Міністерства статистики України від 26 грудня 1995 року № 343 "Про затвердження форми первинного обліку № П-2ДС та інструкції по її заповненню", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 28 грудня 1995 року за № 484/1020. Чи тепер це якось вплине на ОМС?

Наші законодавці ОМС десь залишили поза бортом. Одні законодавчі акти втратили чинність, інші не розповсюджуються на працівників ОМС. Який порядок ведення особових справ, яку особову картку застосовувати для новопринятих працівників, який стаж зараховувати для виплати надбавки за вислугу років...? Питання без відповідей. Керуватись нечинними законодавчими документами?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 136
З нами з: 19 березня 2015, 18:49
Регіон: Хмельницкая область

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

ndymchuk » 03 жовтня 2016, 16:33

Доброго дня! Працівник служив в армії 1,5р., державна служба 9 років, тепер перейшов в ОМС? Чи зараховуються попередні періоди для отримання додаткової відпустки за стаж служби в ОМС?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 57
З нами з: 24 січня 2016, 08:43
Регіон: Черновицкая область

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

Тетяна Смірнова » 16 жовтня 2016, 15:33

Федченко Леся, доброго вечора! Прошу надати роз'яснення щодо особливостей прийняття на роботу в ОМС. Спекперевірка. Декларування. Тощо.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 16 жовтня 2016, 15:10
Регіон: Днепропетровская область

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

Федченко Леся » 17 жовтня 2016, 13:07

Тетяна Смірнова написав:Федченко Леся, доброго вечора!  Прошу надати роз'яснення щодо особливостей прийняття на роботу в ОМС. Спекперевірка. Декларування. Тощо.

Доброго дня, Тетяно!
Щодо проходження спецперевірки. Рішенням Національного агентства з пиатнь запобігання корупції від 17.06.2016 р. № 2 (набуло чинності  12.08.2016 р. (з дня опублікування, "Офіційний вісник України", № 61, 12.08.2016 р, ст. 2112) затверджено Перелік посад з високим та підвищеним рівнем корупційних ризиків, відповідно до п. 6 якого посадами з високим та підвищеним корупційним ризиком в органах місцевого самоврядування є посади:

- перших заступників, заступників міських (міст обласного, республіканського в Автономній Республіці Крим, районного значення) голів, заступників сільських, селищних голів;



- заступників голів районних, районних в містах рад;



- секретарів міських (міст обласного, республіканського в Автономній Республіці Крим, районного значення), сільських, селищних рад;



- керуючих справами виконавчих комітетів міських (міст - обласних центрів та міста Сімферополя, міст обласного, республіканського в Автономній Республіці Крим значення) рад;



- голів постійних комісій з питань бюджету обласних, Київської та Севастопольської міських рад (у разі коли вони працюють у раді на постійній основі).

Таким чином, особи, які приймаються на посади в ОМС, зазначені у Переліку - мають проходити спецперевірку.

Щодо декларування. Ймовірно, Ви мали на увазі подання електронних декларацій? Якщо так, то у № 9 газети "Місцеве самоврядування" за вересень цього року розміщено Методичні рекомендації щодо складення, подання та оприлюднення декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави  або місцевого самоврядування у 2016 році, та у № 10 газети "Місцеве самоврядування" за жовтень цього року розміщено статтю "Повідомлення про суттєві зміни у майновому стані" (автор публікацій - Віра Козіна), які допоможуть розібратися у питаннях декларування.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 290
З нами з: 03 лютого 2014, 07:47
Регіон: Харків

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

dilovodrom » 18 жовтня 2016, 16:24

Доброго дня! Звертаюся до Вас за порадою. Працюю в сільській раді діловодом. У січні головний бухгалтер іде в декрет. Чи можу я суміщати ці дві посади на період декрету головного бухгалтера, на який закон ссилатись. якщо не повністю то чи можна хоча б на 1,5 ставки (головним бухг. або В.О. головного бухгалтера і 0,5 ставки діловода). Або як зайняти посаду бухгалтера не втративши своє місце коли бухгалтер вийде з декрету? Буду дуже вдячна за допомогу!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 29 лютого 2016, 16:01
Регіон: Черновицкая область

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

Федченко Леся » 18 жовтня 2016, 18:40

dilovodrom написав:Доброго дня! Звертаюся до Вас за порадою. Працюю в сільській раді діловодом. У січні головний бухгалтер іде в декрет. Чи можу я суміщати ці дві посади на період декрету головного бухгалтера, на який закон ссилатись. якщо не повністю то чи можна хоча б на 1,5 ставки (головним бухг. або В.О. головного бухгалтера і 0,5 ставки діловода). Або як зайняти посаду бухгалтера не втративши своє місце коли бухгалтер вийде з декрету? Буду дуже вдячна за допомогу!

Посада головного бухгалтера належить до посад посадових осіб місцевого самоврядування.
А посада діловода у Вашій сільській раді - службовець чи посадова особа місцевого самоврядування?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 290
З нами з: 03 лютого 2014, 07:47
Регіон: Харків

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

lubka » 29 листопада 2016, 10:12

Шановні колеги, новий законопроект 2489 на сайті ВРУ вже бачили?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 126
З нами з: 03 квітня 2015, 11:17
Регіон: Львовская область

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

Kateryna.N » 30 листопада 2016, 17:53

бачили :57:
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 136
З нами з: 19 березня 2015, 18:49
Регіон: Хмельницкая область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість