Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

mar210507 » 03 січня 2018, 17:55

Доброго дня, дуже прошу допомогти в такому питанні, яке хвилює і торкається багатьох посадових осіб з нашого району. Питання в тім, що я являюся детутатом місцевої ради, не входжу в затверджений склад виконавчого комітету, який створений та затверджений сесією ради, в склад виконкому входить керівники закладів, які діють у нас на території та інші особи, які працюють в нашій раді на громадських засадах. Але, окрім депутатства, я працюю головним бухгалтером в цій раді, являюсь посадовою особою ОМС , зг. до статті 3 Про службу в органах місцевого самоврядування, призначена на конкурсній основі. Мене хвилює питання чи не порушую я статтю 7 п.1 ЗУ Про статус депутатів місцевих рад, оскільки я не працюю в даній раді як депутат на постійній основі. Дякую, на перед за допомогу!
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

mar210507 » 03 січня 2018, 18:47

Федченко Леся, Доброго дня, дуже прошу допомогти в такому питанні, яке хвилює і торкається багатьох посадових осіб з нашого району. Питання в тім, що я являюся детутатом місцевої ради, не входжу в  склад виконавчого комітету, який створений та затверджений сесією ради, в склад виконкому входить керівники закладів, які діють у нас на території та інші особи, які працюють в нашій раді на громадських засадах. Але, окрім депутатства, я працюю головним бухгалтером в цій раді, являюсь посадовою особою ОМС , зг. до статті 3 Про службу в органах місцевого самоврядування, призначена на конкурсній основі. Мене,  хвилює питання чи не порушую я статтю 7 п.1 ЗУ Про статус депутатів місцевих рад чи [font="Roboto Condensed", sans-serif]ст. 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»[/font], оскільки я не працюю в даній раді як депутат на постійній основі, як це робить секретар. Дякую, на перед за допомогу!
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Поперед.

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість