Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

Krinevaelena » 08 червня 2018, 10:21

Фахівці або консультанти.
Будь ласка, проясніть ситуацію. Вона хвилює багатьох у нашому управлінні.
Спеціаліста 1 категорії 13 ранг, яка пропрацювала 2 роки, перевели на вакантну посаду головного спеціаліста. Кадрова служба пояснила, що наступний ранг ій присвоять через 2 роки роботи на цій посаді. Склалась абсурдна ситуація: ті хто залишився спеціалістом 1 категорії вже мають наступний ранг, а підвищений працівник ще два роки буде 13 рангу.
Суть питання: чи "обнуляється" стаж при підвищенні в межах однієї категорії посад? Чи враховується в сумі стаж в межах однієї категорії при підвищенні?
Будемо дуже вдячні.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 144
З нами з: 09 вересня 2015, 07:47
Дякував (а): 18 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

Krinevaelena » 14 червня 2018, 08:21

Krinevaelena написав:Фахівці або консультанти.
Будь ласка, проясніть ситуацію. Вона хвилює багатьох у нашому управлінні.
Спеціаліста 1 категорії 13 ранг, яка пропрацювала 2 роки, перевели на вакантну посаду головного спеціаліста. Кадрова служба пояснила, що наступний ранг ій присвоять через 2 роки роботи на цій посаді. Склалась абсурдна ситуація: ті хто залишився спеціалістом 1 категорії вже мають наступний ранг, а підвищений працівник ще два роки буде 13 рангу.
Суть питання: чи "обнуляється" стаж при підвищенні в межах однієї категорії посад? Чи враховується в сумі стаж в межах однієї категорії при підвищенні?
Будемо дуже вдячні.

Відповідаю сама собі. 
Обрахунок стажу в межах однієї категорії сумарно при переведенні на вищу посаду ведеться в держслужбовців (розділ IV п.6). Для посадових осіб місцевого самоврядування діє ще старий закон, де дійсно прописано, що ранг підвищується через 2 роки після призначення на нову посаду (ст.15). А вже в проекті нового Закону про проходження служби в ОМС буде як у держслужбовців. Чекаєм закінчення "абсурду" з 2011 року (коли розробили проект нового закону).
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 144
З нами з: 09 вересня 2015, 07:47
Дякував (а): 18 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

Kateryna.N » 14 червня 2018, 09:45

присвоюйте 12 ранг
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 144
З нами з: 19 березня 2015, 18:49
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

Krinevaelena » 14 червня 2018, 13:11

Kateryna.N написав:присвоюйте 12 ранг

Ми з ОМС. Нам не можна
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 144
З нами з: 09 вересня 2015, 07:47
Дякував (а): 18 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

rayrada » 15 червня 2018, 07:50

Федченко Леся, доброго ранку. Я вже на форумі задавала це запитання, але так і не отримала відповіді. Чи є можливим прийняття на посаду ОМС за конкурсом особу, яка декілька років тому пішла з цієї посади на пенсію (отримавши 10 посадових окладів, тоді діяла ця норма)??? Дуже потрібна ваша думка.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 168
З нами з: 17 жовтня 2013, 08:23
Звідки: Днепропетровск
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

Людмила23 » 06 липня 2018, 11:53

Доброго дня! Прошу надати пояснення чи може призначатися в.о першого заступника або заступників міського голови за контрактом (конкретно виконуючий обов'язки)?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 06 липня 2018, 11:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черкасская область

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

Людмила23 » 06 липня 2018, 12:23

Доброго дня! Прошу надати пояснення чи може призначатися в.о першого заступника або заступників міського голови за контрактом (конкретно виконуючий обов'язки)?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 06 липня 2018, 11:44
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черкасская область

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

Марія-1 » 08 липня 2018, 12:04

Ніхто не відповів???
Чи всі посади в селищній раді є державними службовцями? якщо ні-то які є?
чи є посадою державного службовця посада юриста ?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 29 жовтня 2017, 11:22
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

Re: Вітаємо у розділі "Проходження служби в ОМС"!

lubka » 16 липня 2018, 11:56

ndymchuk, подивіться, будь ласка, лист НАДС від 07.03.2018 № 1815/10-18: НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

ЛИСТ



від 07.03.2018 р. N 1815/10-18



Щодо співвідношення рангів державних службовців та рангів посадових осіб органів місцевого самоврядування
Національне агентство України з питань державної служби в межах повноважень розглянуло <...> лист <...> щодо співвідношення рангів державних службовців та рангів посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Ранги державним службовцям присвоюються відповідно до статті 39 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» (далі — Закон) та Порядку присвоєння рангів державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 306 (далі — Порядок).



Відповідно до частини другої статті 39 Закону встановлюються дев’ять рангів державних службовців.



Порядок присвоєння рангів державних службовців та співвідношення між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями визначаються Кабінетом Міністрів України:



Співвідношення між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями встановлюється для випадків призначення осіб, яким присвоєно такі спеціальні звання, на посади державних службовців, на яких може бути присвоєно нижчий ранг. У такому разі особі присвоюється ранг державного службовця на рівні рангу, який вона мала відповідно до спеціальних законів.



Пунктом 3 Порядку передбачено, що у разі призначення посадової особи органу місцевого самоврядування на посаду державного службовця, на якій може бути присвоєно нижчий ранг, особі присвоюється такий ранг державного службовця, який вона мала відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».



Враховуючи викладене, у разі призначення особи, яка має 5 ранг посадової особи місцевого самоврядування, на посаду державної служби категорії «В», їй має бути присвоєно 5 ранг державного службовця.



Відповідно до статті 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування присвоюються ранги у межах відповідної категорії посад.



Ранги присвоюються відповідно до займаної посади, рівня професійної кваліфікації, результатів роботи.



Пунктом 4 розділу VII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» визначено, що у разі переходу посадової особи органу місцевого самоврядування на державну службу рівнозначної чи нижчої категорії посад їй присвоюється ранг державного службовця на рівні рангу, який вона мала відповідно до цього Закону.



Вказане положення Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» застосовується при призначенні на державну службу особи, якій присвоєно ранг посадової особи місцевого самоврядування, а не навпаки.



Чинним законодавством не передбачено при переході особи з посади державного службовця на посаду в орган місцевого самоврядування присвоєння їй рангу посадової особи місцевого самоврядування на рівні присвоєного їй рангу державного службовця.



Таким чином, ранги посадовим особам місцевого самоврядування присвоюються в межах відповідної категорії посад в органах місцевого самоврядування.



Окремо повідомляємо, що листи міністерств, інших центральних органів виконавчої влади мають лише роз’яснювальний (інформаційний) характер і не встановлюють правових норм.



 



Заступник голови                                                                                           А. Заболотний
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 150
З нами з: 03 квітня 2015, 11:17
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 11 раз.
Регіон: Львовская область

Поперед.



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Google Adsense [Bot] і 2 гостей