Щорічна оцінка посадової особи

Щорічна оцінка посадової особи

Chmil Lenchik » 29 березня 2016, 06:13

Осмоба, що перебуває відпустці по догляду за дитиною проходить щорічну оцінку? у випадку якщо посадова особа з грудня 2015 на роботі не появляється (лікарняний, відпустка, відпустка по догляду), як отримати від неї щорічну оцінку за 2015 рік?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 17 березня 2015, 17:07
Звідки: Україна, Вольногорск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Щорічна оцінка посадової особи

Федченко Леся » 08 квітня 2016, 10:04

Chmil Lenchik написав:Осмоба, що перебуває відпустці по догляду за дитиною проходить щорічну оцінку? у випадку якщо посадова особа з грудня 2015 на роботі не появляється (лікарняний, відпустка, відпустка по догляду), як отримати від неї щорічну оцінку за 2015 рік?

Ні, не проходить. І ось чому.
Відповідно до п. 1.6 Загального порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань не підлягають щорічному оцінюванню:
- вагітні жінки;
- державні службовці патронатної служби;
- державні службовці, призначені на посаду у звітному періоді.
Як бачите, у даному переліку немає осб, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною.
Проте, зверніть увагу, що у преамбулі Загального порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань зазначено, що цей документ визначає правові та організаційні засади проведення оцінки виконання державними службовцями своїх обов'язків і завдань під час щорічного підбиття підсумків, що здійснюється відповідно до Положення про проведення атестації державних службовців, затвердженого постановою КМУ від 28.12.2000 року № 1922.
Так, у п. 2 Положення про проведення атестації державних службовців передбачено, що НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ АТЕСТАЦІЇ:
- державні службовці патронатної служби;
- державні службовці, що перебувають на займаній посаді менше ніж 1 рік (крім зазначених у абз. 1 цього пункту).
Жінки, які перебувають у відпустці по вагітності, пологах і ДОГЛЯДУ ЗА ДИТИНОЮ, ПРОХОДЯТЬ АТЕСТАЦІЮ НЕ РАНІШЕ НІЖ ЧЕРЕЗ РІК ПІСЛЯ ВИХОДУ НА РОБОТУ.
Особи, призначені на посаду на визначений термін, та вагітні жінки можеть проходити атестацію за власним бажанням.


Отже, жінки, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною, проходять атестацію не раніше ніж через 1 рік після виходу на роботу.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 290
З нами з: 03 лютого 2014, 07:47
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Харків




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість