Реализация транспорта бюджетной организацией

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Реализация транспорта бюджетной организацией

fes_arz » 08 листопада 2018, 18:01

Подскажите, пожалуйста, нужно ли бюджетной организации деньги полученные от реализации транспорта перечислять в бюджет, или эти деньги будут считаться нашим доходом и ими мы можем пользоваться?
Смущает  п.6 Постановы #710 от 11.10.2016 "Про эффективное использование бюджетных денег", где сказано "забезпечити зарахування до загального фонду державного бюджету  коштів від реалізації будинуів, автомобілів, що перебувають на балансі установи..."
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 08 листопада 2018, 17:49
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей