Е-Декларування

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Е-Декларування

semluda@ukr.net » 15 березня 2018, 12:03

Бухгалтер комунальної установи повинен подавати декларацію?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 22 травня 2017, 08:30
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская область

Re: Е-Декларування

Pacific » 19 березня 2018, 15:48

Доброго дня. Подивіться ст.45 Закону №1700 "Закон України про запобігання корупції" частина 5. Там вказано на кого не поширюється. Можливо, Вам допоможе.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 47
З нами з: 14 січня 2013, 20:23
Звідки: Одесская область
Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Одесская область

Re: Е-Декларування

madzigon » 19 березня 2018, 16:18

доброго дня. хочу запитати чи потрібно вказувати в декларації :
машина куплена в 2017 році і в 2017 році продана, чи потрібно вказати в декларації , якщо так то де..?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 19 березня 2018, 16:13
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская область

Re: Е-Декларування

Наталья2016 » 29 березня 2018, 18:28

Допоможіть будьласка !!!! Чі потрібно мені подавати декларацію про доходи та майно якщо я працюю головним бухгалтером в бюджетній організації (комунальна установа фізкультурно- спортивного коплексу ) ??? фінансування все з селищного бюджету, власних коштів немає, чи являюсь я посадовою особою ??
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 20
З нами з: 26 липня 2016, 12:55
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская область

Re: Е-Декларування

volkovas79 » 16 квітня 2018, 09:54

Доброго дня!!!! Питання життя! В щорічній декларації працівника за 2017 рік помилково вказаний не той тип декларації (кандидата на посаду). Що робити? Подавати на НАЗК повідомлення про неподачу щорічної декларації?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 16 квітня 2018, 09:33
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ровенская область

Re: Е-Декларування

Kvitochka » 29 грудня 2018, 09:32

Добрий день! Підкажіть-якщо я ввезла на територію України машину на іноземній реєстрації транзитом чи повинна я вказувати її як держслужбовець в декларації? І на підставі якого закону? Я власником не являюсь.Дякую
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 29 грудня 2018, 09:22
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Волынская область

Re: Е-Декларування

Альона М. » 07 лютого 2019, 17:19

Доброго дня! Підскажіть будь ласка.
1. Чи підлягає декларуванню спадкове нерухоме майно, якщо спадкоємцем (суб'єктом декларування) подана лише заява про прийняття спадщини?
2. Коли підлягає декларування майно вказане у спадковому договорі: після відкриття спадщини (смерті спадкодавця), чи після державної реєстрації права власності на це майно на ім'я спадкоємця (суб'єкта декларування)?
3. Які дії суб'єкта декларування, якому стало відомо в 2019 році про безоплатну приватизацію земельної ділянки членом його сім'ї в 2017 році?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 07 лютого 2019, 16:37
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: Е-Декларування

Козиренко Віталій » 08 лютого 2019, 21:32

Альона М. написав:Доброго дня! Підскажіть будь ласка.
1. Чи підлягає декларуванню спадкове нерухоме майно, якщо спадкоємцем (суб'єктом декларування) подана лише заява про прийняття спадщини?

Ще нічого декларувати

2. Коли підлягає декларування майно вказане у спадковому договорі:

після державної реєстрації права власності на це майно на ім'я спадкоємця (суб'єкта декларування)

3. Які дії суб'єкта декларування, якому стало відомо в 2019 році про безоплатну приватизацію земельної ділянки членом його сім'ї в 2017 році?
Задекларувати, взяти письмове пояснення у члена сім'ї про неповідомлення декларанта з якихось причин про приватизацію для подальшого спілкування з НАЗК. Необхідно знати, що перевіряти декларацію має лише НАЗК, тому не відповідати на питання ніяких інших уповноважених органів без надання такого права НАЗК саме за цим конкретним фактом. 
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 848
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 23 раз.
Подякували: 138 раз.
Регіон: Луганська область

Re: Е-Декларування

SvSav » 09 лютого 2019, 12:52

Підскажіть, будь ласка, якщо вклала гроші в будівництво яке заморозили і не відомо коли отримаю квартиру, якщо взагалі отримаю, то чи потрібно десь це зазначити в декларації?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 09 лютого 2019, 12:37
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: JohnnieJek і 4 гостей