Створення єдиного в країні кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Створення єдиного в країні кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг

timm93 » 30 жовтня 2019, 12:11

Доброго дня! 
Як ви вважаєте, чи актуальне це питання на сьогоднішній день про створення єдиного центру сертифікації ключів (надавача електронних довірчих послуг)?

На сайті петицій президента, обуліковано петицію на цю тему: 

https://petition.president.gov.ua/petition/77526

Ось текст самої петиції:

В нашій країні створено багато різних кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг, наразі їх більше двадцяти (ІДД ДФС, Приватбанк, ТОВ «Центр сертифікації ключів «Україна» та інші). Майже кожне міністерство створило власний кваліфікований надавач електронних довірчих послуг, але нажаль не всі електронні ключі підходять до великої кількості існуючих ресурсів, що свідчить про їх не універсальність та незручність.

Державні надавачі електронних довірчих послуг витрачають велику кількість державних коштів на розвиток своїх власних надавачів, та в більшості випадків, вирішують одні і ті ж самі завдання один поперед одного за державні кошти, ефективніше було б витрачати кошти на єдиний надавач таких послуг та постійно його вдосконалювати.

Одній державній установі доводиться робити свої електронні ключі в двух, а то й більше, кваліфікованих надавачів електронних послуг. Потрібно створити єдиний державний кваліфікований надавач електронних довірчих послуг, який би надавав послуги для всіх потреб підприємств, державних установ, як для юридичних осіб так і для фізичних.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 09 січня 2017, 19:45
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Створення єдиного в країні кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг

EVGENIY » 30 жовтня 2019, 13:29

Ну, а як же конкуренція? :) Чому наприклад Приват банк повинен довіряти державній установі довірчі послуги? Це його право створити власний або користуватися будь яким!! А от те що державні органи такі як юстиція ДПС Казна понастворювали кожен свій так ось тут треба робити один
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8696
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 107 раз.
Подякували: 1164 раз.
Регіон: Харьковская область
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей